Общее·количество·просмотров·страницы

четверг, 2 апреля 2020 г.

ТАЄМНА ІСТОРІЯ МОСКОВІЇ


Оголошено передплату на нову книгу ПАВЛА ПРАВОГО (Бондаренко) "ТАЄМНА ІСТОРІЯ МОСКОВІЇ У ПОРТРЕТАХ ЇЇ ВОЛОДАРІВ"Від Юрія Долгорукого, котрий вважається засновником Москви, через Андрія Боголюбського, татарського холуя Олександра Невського, боягуза Димитрія Донського, Василія ІІІ, який ховався від татар у скирті сіна та божевільного маніяка Івана ІV, котрого в усьому світі називали Жахливим, а у Москві - улесливо - Грозним, ми дійдемо до Петра І, на якому закінчується історія Московії й починається історія Російської імперії.

Таємні сторінки життя та смерті десяти кривавих кумирів Москви постануть у десяти главах цієї книги. Те, що ховали й ховають від загалу московські історики.

Ми подивимося, як сформувалася нація, котра привласнила історію та назву Руси; як князі з гордовитого роду Рюрика перетворилися на Кобилок. Як Московія стала державою, в якій панував варварський Домострой.Передплатна ціна книги - 180 грн.

Картка Привату 4149 4991 1119 3197


УВАГА! Обов`язково напишіть листа на ел. адресу urtab@ukr.net
з поміткою "Таємна історія". Повідомте свої ПІБ, номер телефону, місто та номер відділення нової пошти, на яку має прийти книжка.

Тож як і у попередніх проектах, запрошуємо до співпраці меценатів та спонсорів. Будемо вдячні за фінансову допомогу. Ця книга обов`язково має вийти у світ. Частину накладу традиційно буде подаровано бібліотекам, шпиталям  та військовим частинам.

Ну, а якщо вас цікавлять книги, що їх можна отримати й прочитати просто зараз, ви можете зробити це (автограф гарантується), зайшовши за посиланням
http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html

Електронні версії цих та інших книг тут:
 https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html?fbclid=IwAR1sSQlY0SU4w_BoxJZpCFUe58ccbmD8ifv34cGbrxubXdJqvxK6u4T6f7E

З повагою щиро ваш
ПАВЛО ПРАВИЙКомментариев нет:

Отправка комментария