Общее·количество·просмотров·страницы

суббота, 6 января 2018 г.

Про "партію війни", або тінь "Русского мира" над "патріотами"

Когось обурили слова Медведчука що в Україні при владі знаходиться «партія війни» і її треба у 2018 році замінити?
Даремно.
Даремно обурюєтеся. Бо Медведчук абсолютно правий. Дійсно, у нас при владі – «партія війни».
Ця «партія» воліє продовжувати війну до перемоги, аніж укладати ганебний мир. Путінський кум, звичайно, дуже хотів би, щоб ми капітулювали перед Кремлем і підписали мир на умовах Путіна.
Путін хоче миру. Усім відомо, що він миротворець, яких ще пошукати треба. Так і написано у Великій російський енциклопедії про нього: «невтомний борець за мир».
Методом килимових бомбардувань.
Путін з Медведчуком хотять САМЕ ТАКОГО миру. За яким Україна стане федерацією. За яким захарченки-мірошники-ходаковські-пасічники сидітимуть у Верховній Раді й за командою з Москви контролюватимуть зовнішню політику України. За якою російську мову оголосять «другою державною». За якою «новороських» убивць, ґвалтівників, грабіжників, наркоманів і мародерів амністують. За яким всі вони гоголем ходитимуть вулицями наших міст й глузливо реготатимуть, тикаючи пальцями у пам’ятники нашим солдатам на героям Небесної сотні.
ЛИШЕ ТАКИЙ мир їм потрібен.
Лише такий мир, за якого Україна повернеться в обійми Москви, влаштовує Путіна. І всі, хто не хочуть ТАКОГО миру - за словами путінського холуя, мають бути замінені.
А кого на їхнє місце? Очевидно ту, яка навесні 2014 горланила на засіданні РНБО «Жоден танк не повинен вийти за межі військової частини». Очевидно того, хто у 2008 затіяв війну з росіянами, здав 20% території своєї країни й підписав ганебний «План Путіна-Саркозі», який було написано навіть без його участі. Очевидно ті, хто жирів на оборудках з російським газом.
Так от: якщо нинішня влада - це «партія війни», яку хотять звалити Путін і Медведчук, то я - на боці «партії війни». І вважатиму ворогом України кожного, хто прагнутиме «скинути владу» - лише тому, що це є метою зрадника українського народу Медведчука та його хазяїна.
Тепер ось яке питання: а чому, власне, Медведчуку так свербить скинути «партію війни» саме у 2018 році? Уявімо, що плани Медведчука здійснилися десь так у вересні. За 8 місяців до виборів президента України?
Але навіщо? Чому не дочекатися чергових виборів?
Чому не дочекатися виборів до Верховної Ради у 2019 році?
А тому, що до 2019 року путінська Росія може і не витримати. Через санкції й міжнародну ізоляцію вона вже котиться під гірку зі швидкістю, що зростає. Тому для Путіна та Медведчука важить кожен день. Від того, наскільки рано вдасться скинути «партію війни» в Україні, посадити у владу своїх маріонеток, залежать шкури обох цих типів. В буквальному сенсі.
Я ТАКОГО миру не хочу. Тому я на боці «партії війни» - Геращенко, Порошенка, Луценка, Парубія, Турчинова, Гройсмана. Якими б вони не були, та вони не здають нас Путіну і це зараз головне.
Я на боці генералів Муженка, Грицака, Полторака, Мікаца, Гордійчука, Луньова, Попкова. Я на боці полковників Заболотного, Собко, Мамчура, Борісова, Гараза...
Я на боці Ричкової, Прудченка, Толмачової та сотень інших волонтерів, які не шкодують ні сил, ні коштів, аби армія і надалі тримала «Русский мир» подалі від ваших, панове, міст і сіл.
А ви, панове «скидателі злочинної влади» можете перебувати на боці Медведчука, Путіна та проплачених російськими олігархами «революціонерів». Можете повторювати проплачені з Москви мантри про «ворог не в Москві – ворогу в Києві» та «Війна вигідна Порошенку і олігархам». 
Тільки не плачте, коли «Русский мир» прийде до вас, як він якось прийшов в мій Луганськ. Ві навіть не помітили, як він уже простіг свої обскубані крила над вашими порожніми головами: «Війна вигідна Порошенку і олігархам».
Не плачте, коли Путінприйде. 
Я уже спробував що воно таке.
Не раджу...

Комментариев нет:

Отправка комментария