Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 7 октября 2018 г.

Електронні книги Павла Правого


На численні прохання. Тепер в електронному варіанті усі доступні книги Павла Правого


«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий». Мова українська. Формат PDF та FB2, 453 стор. Рекомендується в парі з "Владимир. Крещение ложью"
Ціна 30 грн.

Як придбати: картка Приватбанку 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:
urtab@ukr.net

Про що ця книга. Це – книга, яка категорично заперечує т. з. Норманську теорію та твердження професійних істориків про те, що Рюриковичі були варягами.
Хто такий Святослав Хоробрий? З якого народу він насправді походить? Якої насправді віри? Хто були його справжніми батьками? З якою метою Святослав воював з хозарами, болгарами, ясами, касогами, візантійцями? Яка таємниця ховається за його загибеллю на дніпровських порогах?

«Владимир. Крещение ложью». Язык русский. Формат PDF и FB2, 719 стр., 4,17 Мб. Рекомендуется в паре с "Святослав, каган русів. Убити та оббреханий".
Цена 30 грн.

Карта Приватбанка 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:
urtab@ukr.net


О чем эта книга. История с крещением князя Владимира Великого и Руси в 988 году – миф. Нет ни единого сведения об этом ни в одной летописи: европейской, персидской, арабской и даже византийской.

Книга эта расследует непростую историю Руси. Настоящую, а не ту, которая написана по заказу и указке Кремля. История эта – совершенно другая. Слепяще другая. В которой Русь предстает не дикой языческой страной на задворках цивилизации, а мощной империей, которая была развита куда лучше погрязшей в невежестве и грязи Европы, и которая соперничала за лидерство с самой Византией…


"Володимир, Хрещення брехнею". Формат PDF, 550 стор., 4,2 Мб. РЕкомендується в парі зі "Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий".
Ціна 30 грн.

Карта Приватбанка 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:
urtab@ukr.net


Про що ця книга. Історія з хрещенням князя Володимира Великого і Русі в 988 році - міф. Немає жодного відомості про це ні в одній літописі: європейської, перської, арабської та навіть візантійської.
Книга ця розслідує непросту історію Русі. Справжню, а не ту, яка написана на замовлення і вказівкою Кремля. Історія ця - зовсім інша. Сліпучо інша. В якій Русь постає не дикої язичницької країною на задвірках цивілізації, а потужною імперією, яка була розвинена набагато краще загрузла в невігластві і бруду Європи, і яка змагалася за лідерство з самої Візантією...


«Картонні герої. Таємниці радянського Агітпропу». Історико-публіцистичне розслідування. Мова українська. Формат PDF та FB2 , 364 стор.
Ціна 30 грн.

Карта Приватбанка 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:

Про що ця книга. Олексій Стаханов мусив сидіти за педофілію та зґвалтування. Засновник ВЧК Фелікс Дзержинський був релігійним фанатиком, якого свого часу виключили з гімназії за неуспішність. За тупість і жорстокість його зневажали навіть товариші по партії. А Олександра Маросова взагалі не існувало.
Неймовірні й практично невідомі факти про життя та смерть «картонних героїв», що їх так щедро наплодила радянська пропаганда, ця книга.
Уривок з книги за посиланням:«Волынская резня. Правда, которая никому не нужна». Историко-публицистическое расследование. Язык русский. Формат PDF та FB2,  258 стр. Рекомендуется в паре с "Бандеровцы. Красным по Черному".
Цена 30 грн.

Карта Приватбанка 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:

О чем эта книга. Трагедию на Волыни 1943 года (или как еще эти события в Польше и России называют – Волынскую резню) рассматривают исключительно как результат лютой ненависти украинцев к полякам и наоборот. Это, конечно, было. Но не в этом причина трагедии.
Трагедия на Волыни была одним их ключевых эпизодов Второй мировой войны, глобальные геополитические и военно-стратегические причины лежат в ее основе. И эта книга раскроет их. Самые большие тайны Второй мировой откроются читателям…


"Бандеровцы. Красным по Черному. Ангелы и Демоны Великой войны"Язык русский. Формат PDF та FB2, Рекомендуется в паре с "Волынская резня".
Цена 30 грн.

Карта Приватбанка 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ коштів і бажання мати книгу на ел. адресу:


              

               О чем эта книга. Как, где и кем создавались ОУН и УПА, была ли идеология ОУН фашистской; убийство польской профессуры во Львове и трагедия Хатыни; батальон "Нахтигаль" и сотрудничество с "Абвером"; "еврейский вопрос" и "Волынская резня"; был ли Бандера гауптманом и агентом "Абвера".

Мифы и легенды об ОУН и УПА, правда и клевета рассмотрены в этой книге. Даны ответы на наиболее острые вопросы об украинском национально-освободительном движении.

УВАГА!Бажаючим придбати паперові варіанти книг посилання: 

http://pavlopraviy.blogspot.com/2017/07/blog-post_16.html5 комментариев:

 1. Кошти переказав, на ел.пошту повідомив, а коли можна буде отримати книжки?

  ОтветитьУдалить
 2. А не плануєте часом, створення аудіокниг? Бо читати немає часу, а послухав би з задоволенням

  ОтветитьУдалить
 3. Доброго дня, шановний пане Павло. Я купував у Вас книги про Святослава та Володимира. Дуже Вам дякую. Тоді вони існували у форматі pdf, їх не дуже зручно читати на телефоні. Чи можливо отримати ці книжки у форматі fb2? Дякую.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Вітаю. Вибачте - щойно побачив Ваш лист. Так, моржливо. Напишіть на еленктронкеу - отри маєте безкоштовно))

   Удалить
 4. Доброго дня!
  переказала 30 грн за електронну версію "Володимир, Хрещення брехнею".

  ОтветитьУдалить