Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 22 июля 2016 г.

Відкритий лист до Надії Савченко

Ніколи не приховував до Вас, пані Савченко свого ставлення. Ще з тих часів, коли Вас було призначено першим номером у списки «Батьківщини» для підняття потенції цієї промосковської банди. Тоді на мене сичали й мене проклинали. Обзивали різними негарними словами: героїню зачепив.
Так от: ніяка Ви для мене не героїня і ніколи нею не були. Бо я добре знаю від наших спільних знайомих-луганчан, як Ви насправді воювали. Про Ваші пиятики та цікаві взаємовідносини з чоловіками; про Вашу брутальність і хамство, про вашу тягу до садизму і про «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон.
Я до останнього намагався не розкривати все те перед загалом, бо людина є слабкою і та сама горілочка та те саме мародерство не лише за Вами стоять. Але хлопці, які вживали та витягали з розбитих хат консервацію – вони воюють і гинуть за Україну (хоч це і не вибачає їхніх «подвигів»), а Ви…
А Ви, пане «героїня», за земельну діляночку на березі озерця і за жирні депутатські харчі, за табло у конвертиках, які підкидує час від часу Вана своїм прісним.
Та і це не по двигнуло мене написати на Вашу адресу (хоча навряд чи Ви це читатимете – це скоріше особистий викид люті та відрази на сторінку, аби не носити те, що накипіло у собі) цього листа десятки депутатів мають і конвертики, і діляночки, і машини, і квартири, зареєстровані на тещ та мам, але я листів їм не пишу.
Мене подвигнуло написати цього листа особиста образа. Ви, пані Савенко насмілилися вихлюпнути на голову мені, моїй дружині та моїм дітям відро помиїв. Сиджу і обтікаю. Ще ніхто, а особливо Герой України так до мене не ставився.
Скажіть, Надія Вікторівна, хто Вас напоумив закликати попросити у садистів, бандитів, мародерів, убивць, терористів пробачення? Це Ви самі придумали, чи Вам на бомажці написали?
Це я маю просити пробачення? У них? За що?!
Я маю просити пробачення, що потвори у камуфляжі залишили мене без даху над головою? Що оголосили «врагом народа ЛНР»? Я маю просити пробачення, що мене, дружину та двох дітей ледь не пристрелив п’яний «визволитель» у липні 2014 року? Я маю простити пробачення за те, що мене називали «фашистом»? За те, що моя дружина у вигнанні посивіла у свої тридцять п’ять, а молодша донечка все ще прокидається ночами й плаче за своєю подушечкою, що її довелося залишити в Луганську? Я маю за це вибачитися?
Я маю вибачитися перед Родіоном Мірошником, який є правою рукою Плотницького і «смотрящім» в Луганську від Єфремова за те, що іще у 2013 році назвав мою дитиною «недорасою» лише за те, що вона навчалася в українській школі?
Моя сусідка Віолка Юлдашева залишилася удовою з 5 дітьми, бо російський снайпер убив її чоловіка під Савур-могилою. Запропонуєте їй теж попросити пробачення? І дружина Володимира Рибака має попросити пробачення у тих, хто розпоров її чоловікові живіт?
Ви, пані Савченко – моральний покруч. Вас не били і не ґвалтували по 15 чоловіків одразу. Вам дозволяли фейкові голодування на дитячих сумішах, аби робити картинку для телевізора. Вам зробили ремонт у камері і поставили телевізор. Замість того, аби дозволити немитим бандитам із сусідньої камери мати вас вдені і вночі, Вам дозволяли тупі книжечки писати. Вам навіть дозволяли надівати майку з Тризубом на судове засідання. За які заслуги?
Вам не зрозуміти хлопців, котрим за витатуйований на передпліччі Тризуб відрубали руку по саме плече; яким випалювали витатуйований на лівому боці грудей Тризуб праскою; яким випікал очі і відрізали носи.  Вам не зрозуміти 20-річних хлопців, яких кастрували чеченські найманці. Знаєте, як це робиться? О, там майстри працюють: заганяють задній прохід особливу шиповану палицю, ривок – і усе чоловіче «господарство»  на свіжому повітрі. Навіть крові немає. Може, запропонуєте цим бідолахам також вибачитися?
Ви  повернулися з узиліща з відгодовованю під час «голодувань» дупою й мордякою – хоч поросят об неї бий. Вам не зрозуміти ставлення до «настоящих воинов ДНР» дівчини, яка потрапила до підвалів донецького СМЕРШу. На ній живого місця не залишили. Кісточки поламані, цілковите виснаження. Головне – її ґвалтували, довго, вигадливо; ґвалтували гумовими палицями і пляшками з-під пива. Вона досі на реабілітації у Дніпрі, у стані напівбожевілля. Запропонуйте їй та її мамі вибачитися перед катами, що таке вчинили.
Якби член британського парламенту 1943 році запропонував британцям вибачитися перед есесівцями; випити по сто фронтових грамів з Гіммлером і посміхнутися Калтенбруннеру, його б негайно загорнули в мокрі простирадла і відвезли до лікарні. Ви дозволяєте собі пропонувати те саме. 
Ви пропонуєте вибачитися перед потворами, які здирали живцем шкіру з людей, ґвалтували, грабували. Не через необхідність – їсти хотілося чи жінку, а для того аби принизити, втоптати у багно. Знаєте, чому люди довго ще не ловитимуть рибу в Ісааківському водосховищі? Раджу поїхати до свого дружбана Плотницького, тяпнути з ним склянку шмурдяку, надіти акваланг і пірнути. А випірнувши вибачитися.
Ви кажете, якщо ми не вибачимося перед «Моторолою» та «Бєсом» - війна не закінчиться?  Можливо. Але як на мене, краще воювати ще 10 років, аніж діяти за Вашим рецептом. Бо навіть якщо Ви зупините таким чином війну, я не зможу повернутися до Луганська, не зможу дихати одним повітрям з тими, хто нас ненавидить, хто нас розстрілював і катував, хто відверто називає нас недолюдьми. 
Втім – Вам цього не зрозуміти, як не розуміє ситий голодного. Вірніше не так: як не розуміє підла людина сусіда, що має якусь гідність. Ви пропонуєте приповти до Мірошника і простити його про мир. Я - не хочу. Я бажаю аби Міпошник щонайменше, сидів у тюрмі, а не у Луганській обасній адміністрації чи, не дай Ьог, у Верховній ріді. Вам цього мого бажання не зрозуміти.  

Отож, мушу Вам сказати: працюватиму на те, аби Ви та уся партія «Батьківщина» пішли в політичне небуття. Ну а вже потім почнемо розбиратися з вами усіма індивідуально.
Спитаємо за усе. Усе пригадаємо. Суд над вами усіма буде справедливий, але суворий.
Спитаємо також і з усіх тих, хто Вас підтримував, "розкручував", спонсорував і захищав.

Інакше – ніяк. Ви перетнули межу. Ви фактично закликали здати Донбас Путіну і його холуям. Та ще й попросити у них пробачення.
Особисто я цього робити не збираюся.
Маю честь,
ПАВЛО ПРАВИЙ, колишній шахтар, історик, письменник, луганчанин.

167 комментариев:

 1. Браво, Павло Правий. Сильно і переконливо написано. І головне - Ви перший, хто публічно звернувся зі своєї позицією особисто до так званої героїні. Сумніваюсь, що вона читатиме, але почитають інші, не сумніваюсь, що погодяться з Вами.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. ЧУДОВА СИЛЬНА СТАТТЯ!!! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ АВТОРУ!!! ВЕЛИКА ЧЕСТЬ, ТАКИМ ЛЮДЯМ,ЯК ВИ!!!

   Удалить
  2. Ага, браво!☺)))
   "За Ваші пиятики і хамство, за вашу тягу до садизму і за «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон, за те, що хлопці витягали з розбитих їми хат все, навіть консервацію, за горілочка та те саме мародерство... За це я маю просити пробачення у дончан? У них? За що?!"
   Аффтар по ходу головой ударенный, как и его браво-восхвалители, не улавливает связи с реальностью... "вы там мародерничали и грабили, бухали и издевались, а нам за шо пробачення просыты"... ДБ*

   Удалить
  3. Автор статті Павло Неправий, і близько не луганчанин, бо брехун. Чому не надрукував російською мовою? Він не був ніколи на Донбасі, бо ті, хто тут мешкав, або мешкає такої ахінеї не написав би та ніколи не напише, фактично призвавши на війну з Донбасом усіх. Скільки би полонених не визволялось, такої хєрні ніхто не ніс .

   Удалить
  4. Цілком згоден і підтримую автора даної статті.Дякую за правду і жду нових правдивих дописів.

   Удалить
  5. CG CAT, это ты головой ударенный.

   Удалить
  6. александр старицкий, а почему ты написал на украинском? А те кто жил на донбассе еще и так напишут как Павло. И просить прощение должен донбасс у все Украины и у тех жителей донбасса, кому сломали жизни, кто все бросил и уехал из-за быдла которому захотелось рузького мира!

   Удалить
  7. Я також родом з луганщини і добре памятаю 50-60 роки минулого століття що ми розмовляли більше українською а ніж російською і тому А.Старицкий то ви брехун і пристосуванець а не автор цього листа - П.Правий. Усе у його листі є правдою відносно колонізаторській політиці москви і їхніх адептів на Донбасі. Москва разом з місцевою гопотою розпочала війну проти України і УКРАЇНЦІВ. А ви швидше за все той покручь - московський холуй.

   Удалить
  8. Пане Старицький дае маячок,що на Луганщині розмовляють російською!Але шановний це все стереотип мислення,навіяний до речі з Кремля.Хто коли слухав людей Донбасу з сіл та маленьких містечок?Всі вони говорять українською,бо Донбасс то Україна і інакше не може бути.

   Удалить
 2. Пан Павло зміг передати емоції багатьох Українців. Савченко розкрила своє обличчя. Нажаль, воно ганебно-потворне, а її вчинок - це плювок в нас! Згадав слова Симона Петлюри: "Нам не так страшні московські вощі, як свої гниди".
  Пан Павло ще повернеться в Українский Луганськ, ми докладемо до цього максимальних зусиль, навідміну від Савченко, яка вже ніколи не повернеться до людського образу. Принаймні в моєму розумінні.

  ОтветитьУдалить
 3. коли вона казала про каміння - то було не спроста. Вже завтра воно в неї полетить

  ОтветитьУдалить
 4. Така сама завербована актриса, як і Юлька. Обидві курви примітивно грали на почуттях простих Українців, влаштовуючі
  спектаклі в образах таких собі мучениць за гратами і на інвалідному візку було, але ця фальш вже викрита, досить терпіти
  їх усіх... Гнати сранною мітлою обох....та і не тільки іх...багато, хто в черзі....

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Юлька пробила собі місце причинним місцем і мозгами, у надьки ні причинного місця, ні мозгів. От як?!!!

   Удалить
 5. Спасибі Вам Велике Пан Павло! Пишаюсь Вами, Ви найкраще висловили думку українців, Я в захваті!

  ОтветитьУдалить
 6. Вона прочитае , я їй на сторінку в фесбуці поставила

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. та якщо встигне це читати... В неї певно брак часу, бо інстукції з кремля треба вчити.

   Удалить
  2. Она не прочитает потому, что «Интернет меня не интересует, этого виртуального пласта для меня нет» из интервью Савченко "Новой газете"

   Удалить
  3. Треба на сторінку її сестри запостити. Бо ця гидота Надя дійсно не має своєї сторінки. То фейкова сторінка.

   Удалить
  4. Ее страницу серстра ведет

   Удалить
 7. Подписываюсь под каждой буквой!

  ОтветитьУдалить
 8. Павло Правий, скільки шоколадна блядь платить за продаж душі? Всі брехуни, це слуги і раби диявола, батька брехні, до якого вони повернуться після закінчення строку земного життя, просякнутого їхньою брехнею.

  ОтветитьУдалить
 9. Так тримати, Павло - палить напалмом кацапську гниду вонадю з воюлею! :)

  ОтветитьУдалить
 10. Так тримати, Павло - палить напалмом кацапську гниду вонадю з воюлею! :)

  ОтветитьУдалить
 11. Там пів Ради таких потвор, а головна в кріслі президента, але ж хто їх обирав, маму вашу.........

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Якщо президент був такою ж потворою, ми б вже другий рік з кацапами калинку-малинку танцювали. Ви менше слухайте оту потворну половину.

   Удалить
  2. Якщо президент був такою ж потворою, ми б вже другий рік з кацапами калинку-малинку танцювали. Ви менше слухайте оту потворну половину.

   Удалить
  3. Про Раду я згоден а до чого тут президент? Годі займатися московською пропагандою! Ви Gidmaster просто провокатор або повторюєте московські брехні.

   Удалить
 12. Павло, дякую за вміння сказати те, що ми лише відчуваємо!

  ОтветитьУдалить
 13. Влучно і в "десятку".Ми самі ( та навіть не таїтиму і я в т.ч. ) розкрутили на грунті патріотизму цей "недоречний бренд" великомученої за національну ідею Надії.Піар і влада та депутатський мандат "довершили" цю справу....Аж огидливо дивитись в що воно виросло.

  ОтветитьУдалить
 14. одна инвалидизировалась в больнице на лабутенах,другая голодала да так,что груди налились до 5 размера

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Точно. Меня тоже возмущали не совсем худые формы голодавшей. И недосиженные голодовки как-то наигранно выглядели.

   Удалить
  2. Точно. Меня тоже возмущали не совсем худые формы голодавшей. И недосиженные голодовки как-то наигранно выглядели.

   Удалить
 15. І це пише дядько ,що не воював-жінці???!!!! Яка ризикувала життям заради його сраної жопи? Що за троль? !!! Всі знають що таке війна-мародерство і пиятика це спосіб вижити!! Що за троооооль????!!!! Захотілось прославилася так???? Блін. Огиду.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. чем там она рисковала?

   Удалить
  2. А ты отнеси свою манду на войну - узнаешь.

   Удалить
  3. А почему она сейчас не воюет? Жопа в форму не влазит?

   Удалить
  4. А почему она сейчас не воюет? Жопа в форму не влазит?

   Удалить
 16. І це пише дядько ,що не воював-жінці???!!!! Яка ризикувала життям заради його сраної жопи? Що за троль? !!! Всі знають що таке війна-мародерство і пиятика це спосіб вижити!! Що за троооооль????!!!! Захотілось прославилася так???? Блін. Огиду.

  ОтветитьУдалить
 17. І це пише дядько ,що не воював-жінці???!!!! Яка ризикувала життям заради його сраної жопи? Що за троль? !!! Всі знають що таке війна-мародерство і пиятика це спосіб вижити!! Що за троооооль????!!!! Захотілось прославилася так???? Блін. Огиду.

  ОтветитьУдалить
  Ответы

  1. "...Яка ризикувала життям" факи тыкать судье в рф это называется воевать? и много она навоевала? сколько она убила наемников из рф? какой сухой остаток в ее "телодвижениях" против агрессора?
   на данный момент резко отрицательный для Украины
   ответь сама себе почему суды на Сенцовым ,Кольченко и еще кучей украинцев по ТВ не показывали, а суд над савченко показывали ВСЕ пропагандиские каналы рф?

   Удалить
  2. Потому что они не савченко

   Удалить
 18. думаю что после таких заявлений савченко будет ликвидирована ФСБ в Киеве чтобы дискредитировать власть Украины!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Думаю це не надто й фантастичне припущення. Служба безпеки має спрацювати, хоча після вбивства Шеремета таке враження що вони там на кацапів так і працюють далі.

   Удалить
 19. вкушені путіноїдом перетворюються на зомбі....

  ОтветитьУдалить
 20. по-моему, она просто дура.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Согласен.Но там 80% такого дерьма.Во власти.

   Удалить
 21. Повністю згоден з написаним. І як зараз собі від себе гидко, від того що так міг помилятися в людині. Але треба визнавати свої помилки, бо без того рухатися далі дуже важко. Вибачення війну не закінчать, вони можуть дати невелику паузу перед ше страшнішою війною або капітуляцією. Війна закінчися тільки тоді коли остання мерзота буде конати у в'язниці. Це ще один урок від мерзенного сусіда, який я засвоїв, маю надію, на четвірку з плюсом. Слава Україні!!!

  ОтветитьУдалить
 22. Краще й не викладешь. Якою треба бути тупою і цинічною людиною аби таке ляпати, та ще й так впевнено, на всю країну, яка захлинається кров*ю своїх синів та дітей, омивається сльозьми вдів,дітей та матерів? Казки розказує про гадюк. А чи не є вона сама тією гадюкою?

  ОтветитьУдалить
 23. Скажу троха грубо просто курва про яку я вже змучився писати відкриваючи людям очі Повністю пыдтримую автора статті сказано мудро і обгрунтовано Мудрість нащого народу не знає границь його чистота і віра в Бога дозволяє виводити на чисту воду таких перевертнів нехай і це буде жінка

  ОтветитьУдалить
 24. Тут багато хто так засмучується, що так помилялися в цій особі. А ви і не могли, Ми і не могли її по іншому сприймати, бо ніхто не знав її особисто і ми могли сприймати її по гарно зрежисованій картинці Кремлем, Батьківщиною чи ще ким. В такому положенні зараз ті росіяни, які отримують інформацію тільки з російських джерел. Для них також малюють картинки і вони в них щиро вірять. Тому дана ситуація має стати для нас уроком. Не піддаватися одразу на емоції, які від нас вимагає телесюжет чи стаття у газеті/інтернеті. А спочатку критично її сприйняти, подумати кому може бути це вигідно, пошукати в інших джерелах. Я зараз намагаюся саме так чинити і не впадати в крайнощі чи то безмежної любові до якоїсь публічної особи, чи то до ненависті. І людину сприймаю за її вчинками. А критерій у мене такий: чи приносять дії цієї людини користь Україні чи ні?

  ОтветитьУдалить
 25. А щодо савченко, мене дивує чого вона прямим текстом все говорить, а не діє більш тонко, як, на приклад, тимошенко. Невже кремль сподівається, що після таких її слів люди побіжать вибачатися перед сепаратистами? Як на мене, швидка зворотня реакція. А якщо так, то навіщо так швидко зливати свого агента? В цій ситуації мотиви ворогів для мене не зрозумілі...

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. тому що ворог дуже підступний - гебня!Вона, ця гебня, намагається дестабілізувати Україну усіма можливими засобами, усіма "консервами" і навіть попами. І те, що зараз робить ця "херой" України, має наслідки, судячи по коментах у соцмережах. Люди у розпачі, дехто навіть кричить "вірив, підтримував, вболів за неї, як за Україну, а воно он що.. тепер більш нічого робити не буду, допомагати у визволенні інших полонених не буду, хай воно все пощезне, вся ця війна, тепер тільки "котики"" і таке інше. Тобто все це має метою розчарувати українців у сенсі цієї війни, боротьби, примусити скласти зброю, повірити у свою неспроможніть протистояти ворогу. Саме це і робить ця "херой" - зламати волю українців, і час для цього підходить, тому що, дійсно, люди втомилися від війни. Так що свій результат дає ця путінська "консерва".

   Удалить
  2. Маю надію, що одне з пояснень такої топорної роботи - брак часу. У рф закінчуються гроші і необхідно діяти швидко, тому і активізувалась розкачка з усіх сторін. Дуже сподіваюся, що таке пояснення вірне і до кінця цього року внутрішні проблеми рф таки доженуть її у повній мірі

   Удалить
 26. Цель всего этого бреда- облить помоями Тимошенко. Засланный кАзачок, хоть и на мове "изрыгает"...... ;)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Якщо гівно облити помиями, то воно зіпсується ?

   Удалить
  2. Я не проводил подобные опыты.))) Облейся, - расскажешь что будет.)))))

   Удалить
 27. Жестко, по делу. Надя - давай досвиданья!

  ОтветитьУдалить
 28. Мурашки по коже... Сильнейшая статья

  ОтветитьУдалить
 29. Эти диванные вояки, что пишут здесь своих комментариев готовы воевать хоть сто лет, но ни у кого не просить прощения.... а в это время правительственная банда будет с глубоким удовлетворением грабить украинский народ и всем говорить: сидите тихо, а то путин нападет .... этим воякам желаю попасть на фронт, а потом по-возможности в плен, очень желательно года два отсидеть в рашистской тюрьме... а потом послушаем ихние умные мысли...

  ОтветитьУдалить
 30. Эта война кроме власти, которую выбрал майдан, не нужна ни кому. Во время войны очень удобно пилить и тырить деньги народные.. поэтому ни в коем случаи не просить ни у кого прощения, а лучше привозить покалеченных людей и всем миром собирать им деньги на лечение и протезирование... потому, что у государства денег нет.... А воевать до бесконечности за что: за в десять раз поднятые тарифы или за в три раза поднятые зарплаты депутатов и министров?
  Что б у людей мозги стали на место наверное им надо не на диване патриотично рассуждать, а пойти на фронт, попасть в плен... посидеть в тюрьме или покалеченным вернуться домой...

  ОтветитьУдалить
 31. Сильная статья, браво! Подписываюсь под каждым словом.

  ОтветитьУдалить
 32. Чистая работа КГБ! 30% - правды , 70% - брехни и помоев. Респект! Выпад (как и саморазоблачение , кстати) засчитан. Продолжайте в том же духе , Павел Иванович , только помните - Бог всё видит и не только Бог.

  ОтветитьУдалить
 33. Може її знову відправити до буцигарні, нехай голодує. Та просить вибечення у катів!!!!

  ОтветитьУдалить
 34. все що написано у статтi,можно переадресувати всiм вам вiд людей мiст та сiл Донбасу з такими ж коментарями у зворотньому напрямку!Бо прощення тим,хто iх вбивав та грабував також немае!Ваша правда з чужих вуст,а iхня з центра подiй!i iм виднiше яка армiя iх вбивала!Особиста образа автора зрозумiла,але передусiм треба подумати i про почуття тих,кого згвалтували,понiвечили та пограбували нелюди з добробатiв Торнадо,Айдар,Азов та iнших "геройських"угрупувань!Бо насправдi вони нiчим не вiдрiзняються вiд фашистiв...так що ображайся,чи нi,а це факт пiдтверджений документально!Мешканцям,як вам хочеться думати,"окупованих"территорiй взагалi не потрiбне ваше прощення.бо вони не хочуть опiсля всього мати з вами,тими хто цькуе,стравлюе та проклинае сотнi тисяч простих людей..збирае грошi на вбивство iхнiх дiтей та батькiв...НIЧОГО СПIЛЬНОГО!!!Я живу у Луганську ...все бачу та чую...НЕМА ТУТ НIЯКИХ РОСIЙСЬКИХ ВIЙСЬК!!!Своi очi розплющiть,бо це вам нещадно брешуть!Прощавайте та не мрiйте,що колись поквитаетесь ...Бог на сторонi тих,хто СВОЮ ЗЕМЛЮ,СВОI БУДИНКИ,СВОI РОДИНИ вiд вашоi ненавистi захищае!I це е вища справедливiсть!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А яка ненависть була до Ваших будинків і Ваших родин? Ну звичайно, якщо Ви не бачите російських військ, російських радників, російської зброї, російських боєприпасів, снарядів, які летіли з російської сторони на прикордонників, то як Ви можете оцінювати. До речі, ці факти дійсно задокументовані і визнані більшістю країн. А те, про що Ви пишите - може були випадки, так в сім`ї не без виродка, вони за це відповідатимуть. І не пишить за всіх людей міст та сіл Донбасу - скільком із них довелося виїхати! Скільки залишилося без домівок! Порушені сім`ї, та й життя взагалі. Чого Ви особисто хотіли? Пенсій російських, а цін українських? За російськими пенсіями і зарплатами треба їхати до Росії. Тим більше, що Вам Україна, як червона тряпка для бика. А ми, українці, і на Донбасі, в тому числі, хочемо жити в Україні і самі розбиратися із своєю владою, якщо вона нам не подобається. А факти у статті П.Правого Ви заперечуєте, вони Вас не шокують, як і багато інших?

   Удалить
  2. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  3. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  4. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  5. пенсiй европейских все ж таки мабуть хотiли тi,хто переворот допомагав робити та в Европу жадно хотiв на заробiтки iздити без вiз!?Не треба артикулювати речiвками та штампами ...ми жили у СЕБЕ ВДОМА..перевороти не робили...працювали там же та себе забезпечували самi!Допоки украiнська армiя,порушив Конституцiю,не розпочала бомбардирувати нашi будинки!Для цього не треба було слухати чи дивитись росiйську "пропаганду"..це з вiкон було видно та зрозумiло усiм!!!Факти приведенi мене теж шокують,але ...вони лише слова автора...е великий сумнiв щодо iх достовiрностi..тодi як я особисто знаю ..на власнi очi та вуха зовсiм протилежнi наче дзеркально вiдображенi такi самi страхiття навпаки про "героiв"Украiни!!!Як Вам таке враження бiльшостi на Донбасi?Савченко-вбивця та садистка...це вiрно,але..на мiй подив,вона раптом почала казати правду..яка Вам ЗОМБОВАНИМ брехнею не подобаеться...незручною здаеться??Може пора замислитись...а може то ви зманiпульованi на ненависть?Зброя росiйська,кажете,тут е?А те,що держава Украiна закуповуе та клянчить натiвську зброю для того,щоб краще та скорiше мене,моiх дiтей,моiх друзiв та сусiдiв вбити ви бажаете не помiчати?Росiя едина хто ДОПОМIГ ВИЖИТИ у цiй ФАШИСТСЬКIЙ НАВАЛI!Годувала та рятувала!Тому не треба Вам задавати питання,ХТО ЧОГО ХОТIВ...!Люди жили i живуть у себе вдома...НI НА КОГО НЕ НАПАДАЛИ ТА НIЧОГО у вас не просили..окрiм залишити iх у спокоi ,без майданiвських експериментiв з пiдмiною дуп на владних стiльцях..бо знали,що нi до чого доброго це не призведе!!Признайте,що саме Донбас мудрiшим за всю Украiну вже тодi з самого початку був,тому й прагне зараз вiдгородитися вiд вашоi нелюдськостi назавжди!наразi вже неважливо хто винен,бо час давно показав,як до простих громадян у Луганську вiдноситься держава та спiвгромадяни....то чому ми повиннi прагнути до еднання?Опiсля всього!!?а тих ,хто поневiряеться зараз в Украiнi зрозумiти та пожалiти можна...вони ж додому хочуть?Цiною наших смертей?!!Там же у Киевi нашi бувшi луганськi керманичi...iм претензii виставляйте??А простий народ у себе вдома свое життя будуе..як може та у страшному снi не бажае бачити ваших героiв-убивць у своему мiстi!!

   Удалить
  6. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  7. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  8. Про зомбованих - наберіть у пошуку "дотаційні регіони України" і прочитайте (наприклад, травень 2012р. "КоррепонденТ", січень 2014р. delo.ua)
   І все інше з тієї ж "опери".

   Удалить
  9. прочитати можно все що завгодно.головне,що з прочитаного та побаченого для себе винести..який висновок зробити!пишуть багато..на перший погляд всюди правда...якби не розумiння,що за грошi можна що завгодно надрукувати та засняти!!Для того щоб мати свою особисту думку треба всерединi бути...усi точки зору вислухати...а потiм ще й третю сторону .не заангажовану почути..!повiрте,давно це роблю..давно своi сумнiви по тисячi разiв перепровiряю...один висновок виходить.i вiн не на користь Украiни,на жаль!Маю можливiсть порiвнювати iнформацiю з усiх бокiв,роблю знижку на упередженнicть та брехню...та все ж не допомагае повiрити украiнськiй сторонi,як не намагаюсь!А луганчам треба повертатися та на власнi очi все оцiнити!В мiстi вiйськовi дуже рiдко зустрiчаються...все як i ранiше(вiдносно...)-мiсто квiтуче,та чисте!Нiхто нiкому не погрожуе..окрiм армii Украiни поза Дiнцем!

   Удалить
  10. Боже борони вернутися туди, поки Росія довбає цю рану, щоб було більше гною. Дійсно годує і допомагає (зброєю) тим, хто раніше на районі жив "по понятіям", вивезла промислові підприємства, забирає бізнес, житло. У нас військових взагалі немає і ніхто нікому не погрожує, як і Вам армія України (бо в Україні і повинна бути українська армія, а не бандити, очолювані російськими командирами, радниками, які без Росії не те, що букву "а" не скажуть, а й рота не розкриють). Навіть і Росія не визнала ці новоутворення, які живуть за рахунок крадіжки, як на побутовому, так і на державному рівні. Та й розпочалося це з розстрілу росіянами прикордонників наших, із захоплення ними аеропорту Донецька, знищенням пасажирського літака. Думаю, що Ви і самі все знаєте і розумієте. Суд не на Землі відбувається, віримо в перемогу добра. І Вам добра.

   Удалить
  11. ну ось...Ви штампами i говорите...такими самими ,як телебачення вiщуе!По "понятiям"може хто i жив де,але бiльшiсть така сама як i всюди!Казка про дотацiйнicть та про "бидло,п,яниць та наркоманiв",що переповнюють Донбас вже критики не витримуе зовсiм!По ПОНЯТIЯМ зараз живе саме Украiна ,бо саме у Верховнiй Радi нинi бандюки та колишнi судимi злочинцi державою правлять!Смiшно читати Вашi"докази"!Особливо коли весь свiт давним давно ЗНАЕ,ЩО САМЕ УКРАIНА збила цей нещасний пасажирський лiтак....не требя багато розуму,щоб у той же день здогадатися,кому це та для чого було вигiдно та потрiбно!Навзаем на останне Ваше побажання!Бажаю вам добра також..а ще прозрiння скорiшого.Не ображайтеся...вiд нас з Вами не залежить нiчого,повiрте!Тi,хто хотiв стравити Донбас з Украiною ,знав ДЛЯ ЧОГО ЦЕ РОБИТЬ!Жалкую за одним-,що украiнцi на це повелися!От СУД i ВIДБУВАЕТЬСЯ вже!!

   Удалить
  12. "Казка про дотацiйнicть" - у 2012 році?
   "про "бидло,п,яниць та наркоманiв",що переповнюють Донбас" - факти, свідчення населення та власні спостереження.
   "весь свiт давним давно ЗНАЕ,ЩО САМЕ УКРАIНА збила цей нещасний пасажирський лiтак.." - ну що з Вами? Ви ж писали, що інформацією не тільки з російських ресурсів володієте.
   "Тi, хто хотiв стравити Донбас з Украiною ,знав ДЛЯ ЧОГО ЦЕ РОБИТЬ!" - стравити Донбас з Україною неможливо, бо Донбас - це Україна. А ті, хто затіяв це, дійсно знали, для чого: щоб зберегти свій бізнес і продовжувати використовувати рабську силу, Єфремов навіть організовував підприємців на саботаж і протистояння, є докази, всьому свій час. А у Верховній Раді дійсно є бандюки, переважно зі сходу. Ми ж самі їх вибирали. І вiд нас з Вами залежить все!
   P.S. Суд ще не відбувається.

   Удалить
  13. Не чiпляйтеся до слiв..стравили саме одну частину Украiни з iншою...та не в 2014 це почали робити,а за багато рокiв ранiше!Нема коли дискутувати з Вами ..та й не хочеться..бо бачу слiпе упевнення в тому,що усе лихо на Украiнi вiд Донбасу!Коли побачите тих,хто не з Донбасу,а з Вiнницi,наприклад,чи з Одеси,чи зi Львова державу "по понятiям"заставляе жити от тодi буде сенс нам з Вами розмовляти..а поки що я бачу штампованi ЗМI уявлення про мiй край!Можливо,що Ефремов ОРГАНIЗОВУВАВ ТУТ,але Порошенко ,Пашинський,Парубiй та iншi завжди ОРГАНIЗОВУВАЛИ там?!Ви цього не помiчали?Народ ЗАВЖДИ ОРГАНIЗОВУЮТЬ заради чужих iнтересiв?Чи це для Вас новина?Може якраз на Донбасi народ не захотiв бiльш нi Ефремова ,нi Порошенка?а про лiтак я iнформацiю не з Росii маю,а з власних джерел ...з закордонних ЗМI...якi в Украiнi не цитують..бояться правди,як вогню..!Та ще й свiй погляд маю...аналiзую вiд початку! Якщо Росiя завжди бреше,то чому канали вiдключили..невже брехня за правду сильнiша?Чому так бояться?А може тому,що зомбування може порушити?В казку про те,що весь свiт Украiну пiдтримуе у всьому до сих пiр вiрите? Про що тодi розмовляти ?Як кажуть-БЛАЖЕН КТО ВЕРУЕТ!!

   Удалить
  14. про дотацiйнiсть не в 2012 розповсюджували,а куди ранiше..бо знали,що буде ця вiйна громадянська..збуджували ii!прикро що стiльки довiрливих знайшлося...а простiше сказати,тупоголових...якi лiнувались поглибше копнути..та порахувати ....зрiвнити суми дотацiй та прибутки до бюджету з Донбасу!!Та ще й з урахуванням того,що найбiльш прибутковi пiдприемства на облiку по податкам у Киевi?Не телеекрану требя вiрити дорослим людям,а вмiти самому мислити та вiдповiдi знаходити!А по лiтаку,то це спочатку був багатьом зрозумiлий сценарiй...не вперше у свiтi срежисований...Укр.Вiйська бомбили мiсце падiння ..не давали ОБСЕ на протзi багатьох днiв працювати?Навiщо?Докази намагалися розтрощити?Элементарно-Де свiдчення диспетчерiв?Якщо це не укр.Вiйськ вина,то ЧОГО ПРИХОВУВАТИ?напроти,повиннi були якомога скорiш дати доступ та свiдчення?Дуже,дуже багато е фактiв...якi Ви не хочете помiчати!!Почитайте заключення багатьох експертiв...з рiзних краiн...допустiть думку лише..може й похитнеться Ваше хибне уявлення на чиему боцi правда!!

   Удалить
  15. А с несогласными с пророссийским будущим Донбасса местными жителями вы что делали,страдальцы?Вот вы и ответите не перед мифическими "фашистами",а перед теми местными,кого вы всячески выживали за проукраинскую позицию.Мне есть тоже что всем вам,бывшим землякам,сказать.Рано вы себя хозяйвами почувствовали.Мы,изгнанные,вами из своих домов,еще вернемся и никакая местная или неместная шваль типа народной милиции с триколорами вам не поможет.Я вас не забыл,я помню набор на антимайдан,"луганскую гвардию","донских казачков","референдум".
   Помню и знаю в лицо и я не один.До скорой встречи,зёма.

   Удалить
  16. Этот комментарий был удален автором.

   Удалить
  17. Ух ты! Даже на украинском писать научились? Товарищ, а Вы не врете случайно? По-моему, Вы просто провокатор. Объясню почему.Во-первых, Вы употребляете обороты, которые даже знающие хорошо украинский язык жители Донбасса,не употребляют, т.к. это обороты, употребляемые в Западной Украине. Во-вторых, Вы допускаете русизмы, которые говорят о том, что украинский для Вас не родной язык, либо Вы давно на нем не разговаривали. Могу предположить, что Вы ФСБ-шник из бывших украинцев.Да и фото на аватарке подтверждает это, уж очень россияне любят "русского медведя" изображать))
   О том, что происходило в Донецке не рассказывайте сказок, две подруги у меня оттуда, рассказывали о том, что там происходило, сбежав к нам. Кроме того, в интернете достаточно информации, а на Ютубе достаточно видеороликов. А теперь расскажите мне, что меня зомбирует украинское телевидение, которого я не смотрю, от слова совсем. Зато я периодически смотрю российское телевидение, такие передачи как "Время покажет" с Петром Толстым, "Политика" с ним же, "Прямой эфир" с Борисом Кожевниковым, "Вечер с Владимиром Соловьевым", одно время смотрела "Бесогон" с Михалковым, но тошнит от лизоблюда, и другие. Правда, с Киселевым передач не смотрю, принципиально.
   Вы кого пытаетесь обвинить в том, что происходит на Донбассе? Про Луганск не знаю, нет и не было у меня там знакомых, а вот в Донецке, как написано выше, две подруги жили, так они рассказывали как еще в начале марта 2014 года в Донецк заехали чеченцы, как они разъезжали по городу и местные жители, особенно женщины, боялись даже посмотреть в их сторону, т.к. они сразу воспринимали это как враждебный взгляд. А о том, сколько российских военных там было, они сказали: "Да все военные там были российские!". Местных "ополченцев" не так уж много и было, да и воевать они не умели и не имели чем. А теперь расскажите каким образом на 2,5% территории Украины, которые составляет территория ордло, имеются запасы оружия, боеприпасов и военной техники в таких количествах, что уже 2,5 года оно стреляет, убивает, воюет, одним словом? Это в каких военторгах все это покупается? Да, еще расскажите, что Кургинян врал, когда кричал Губареву о том, что "мы вам оружие поставляем" (видео есть в Ютубе). А еще расскажите о том, что Стрелков, Бородай, Козицын, тот же "моторыло" и другие, это не российские граждане.А еще расскажите, что в самом начале марта 2014 года донецкие и луганские не выходили с российскими триколорами и не орали истошно "Россия!" и плакатики не держали с "Путин, введи войска!", этих видео тоже предостаточно в интернете.
   А вот позиция по сбитому Боингу, больше всего выдает фсб-шника, либо тролля пригожинского (а он сам признавал, что у него работают бывшие граждане Украины). Когда весь мир называет виновными россиян, те упорно пытаются свалить вину на Украину. А не поможет! Все доказательства уже собраны.

   Удалить
  18. Навiть вiдповiдати не хочеться на подiбне...!Перед ким виправдовуватись?кому що доказувати?На вашi "докази"е багато протилежних!Дивiться кого хочете...вiрте кому хочете..аналiзуйте як хочете...бо все,що не укладаеться в Ваше примитивне мислення ЗАВЖДИ В ОДНЕ I ТЕ виливаеться-про ФСБ.про Путiна та тому подiбне!На це i розраховували тi,якi Вам картинки малюють!Хто та яку там зброю кому пiдвозив НЕ ВАЖЛИВО!!Головне,що цiею зброею робили!?Украiна по мирним людям стрiляла американською?Дiтей та жiнок калiчила та вбивала?А тих,хто вбивав,героями назвала?А Росiя своею БОРОНИЛА нашi будинки..не дала по "фiльтрацiйним"таборам,обiцяним украiнською владою нас розмiстити!!?Чи скажете,такого не було??Погано тодi Ви ютуб проглядаете..про це на той час мiнicтр оборони з екранiв укр.ЗМI вiщував...!!Чи це також пропаганда московська?Чи може ми повиннiбули хотiти для себе..та своiх дiтей такоi ганьби? !?Ось оце для нас СИМВОЛIЧНО!!!навiть тi люди,хто симпатизував Украiнi,вже давно вiдвернулися вiд неi...ненька не може вбивати своiх дiтей..бо iнакше вона не ненька,а ворог!!не усi були на мiтингах...на майданах..а та убивати взялись усiх i цьому прощення немае!!Тому смiшно плiтки та особистi вiдчуття окремих людей на те,хто на кого та як поглянув (це я про чеченцiв з Вашого листа)порiвнювати зi злочином скоеним Украiною проти частини свого народа!Мова моя Вам не така..не те фото на аватарцi?Ви знавець великий?До чого це..яке вiдношення до нашого спiлкування мае?Не вiдповiсти було просто таки не можливо!!Ясна рiч,що рiдко мовою розмовляти доводиться,але вона моя рiдна..та й не Вам це судити,бо менi зовсiм байдуже на вашу думку з цього приводу..не диктант,чи твiр на знання мови пишу!!Мова-не привiд та не показник ставлення до батькiвщини!Те.що ти украiномовний та патрiот своеi держави напроти бiльш боляче б,е,коли бачиш як цю твою мову паплюжать та використовують в громадянському протистояннi!На цьому прощавайте...з зомбованними спiлкуватися важко..наче камiння на гору несеш,чи об стiну головою б,ешся...все одно непохитно iм брехня за правду здаеться!Тут до лiкаря треба...а я ,на жаль,не лiкар!

   Удалить
  19. Спасибо за ваши комментарии.Абсолютное совпадение с моим мнением.А что касается языка,то, с возможностями интернета,сейчас можно перевести с любого языка.Насчёт авиакатастрофы -украина должна была закрыть пространство для полётов.В общем всё,о чём писал правый ,с точностью до наоборот.У меня есть достоверные сведения о "подвигах" тех,кто приехал на Донбасс "защищать"Родину

   Удалить
  20. я не потребую автоматичного перекладу,бо своi думки легко на обох мовах можу викладати...навiть вiршi писати..!Рокiв зо два не вiдповiдаю тим хто жовчею бризкае в коментарiях..лише читаю,та все бiльш упевнююсь в деградацii мiзкiв пересiчних громадян,якi нiяк не можуть зрозумiти,як спритно ними манiпулюють!Вперше за всю цю вiйну стриманнiсть мене пiдвела...зi стiною дискусiю почавши...!Чомусь тi,хто по ту сторону забувають,що з цiеi сторони теж люди зi своiми уподобаннями та уявленнями про життя ...i у них теж е свое вирiшення спiльноi проблеми...не на вбивствi засноване!та не так просто з такими настроями колишнiх луганчан буде все владнати!!Не знаю ХТО ТАМ ТА У КОГО З НИХ ЖИТЛО ВIДЖАВ..,але у Луганськ повернулося дуже багато людей та не жалкують по цьому!I квартири iх дочекалися недоторканими..!Тому й гидко слухати гвалт штампованноi брехнi,розрахованоi лише на одне-залякати тих,хто додому збираеться повертатися!

   Удалить
  21. Додому я приїду в український донбас,яким він був та буде.Ніякі фейкові закони т.з. лднр ніхто виконувати не буде,та думки колаборантів ніхто не питатиме.Достатньо і в Луганську і в Донецьку проукраїнських людей і вони будуть керувати,а проросійські маргінали або поїдуть,або сядуть.Їдьте,поки є можливість,бо ви вже зараз у меньшості,а ваша діяльність потяне на статті ККУ

   Удалить
  22. Не пизди! Не видел что бы Азов грабил! А вот как ваши "освободители" по вам и стреляют из минометов за 40км от линии фронта, при дальности минометного огня 4-6 км. - знаю. Болваны вы тупые и стоите тех бед в какие вляпались

   Удалить
  23. Що ж ви так захлинаетеся люттю?Яка"дiяльнiсть" на статтю тягне?Особиста думка?як же так?Ви ж до Европи прагнете,де ж хвалена толерантнiсть?Я особисто до зброi вiдношення немаю.референдум без мене бiльшiсть набрав та й мiтинги без моеi присутностi галасували?в чому ж моя провина?Що маю свое бачення...не згiдне Вашому?Ось в цьому уся ваша сутнiсть та поведiнка помилкова ...не треба нiкого нагинати,бо неодмiнна вiдсiч у вiдповiдь буде!Так що не треба радити,кому куди бiгти...ми у себе вдома...та й Вам не забороняемо додому повертатися!!Хоча ключовий вислiв прозвучав-ПОВЕРНЕМОСЯ ТА КЕРУВАТИ БУДЕМО!Мабуть у цьому саме е причина гнiву тих,кого вiд корита вiдтерли?Ну що ж...борiться за сите мiсце самi,я до цого вiдношення не маю...

   Удалить
  24. зараз у Луганську десь бiля 300 тисяч мешканцiв живуть...вони усi виннi ,що мала частка iнших луганчан по Украiнi поневiряеться?чи вони ось так вiдкрито призивають вбивати?Чому ж тодi саме деякi луганчани з територii Украiни в ненавистi захлинаються до нас..простих людей..а не до тих,хто там з ними поряд?Вони ж усi там...тi,хто усе це розпочав?У Гордона е iнтерв,ю з Ландиком...вiн аж шаленiе вiд лютi...та й зрозумiло-вiдтерли вiд казана...потерпае ...жебракуе...з цого слiв!!!Хоча вiри цьому не йму....рахунки у банках скорiш за все е!Вiн також прагне усе повернути...за будь яку цiну...яка йому бiда вiд чужих смертей!?та е така мудра приказка-ДВАЖДИ В ОДНУ И ТУ ЖЕ РЕКУ НЕ ВОЙТИ!!!Скорятися треба обставинам...чекати...миритися та БОРОНЬ БОЖЕ не бажати комусь гiршого,щоб самого Господь не покарав ще бiльше!

   Удалить
 35. Дуже цікаво, які ж це знайомі Павла бачили пиятику, з-за лінії фронту спостерігали, чи що? Чи космічна з'йомка з РФівських супутників допомогала? І чого це ти такий правильний відсиджуєся у тилу, А дівчата мають звільняти так тобою любий Луганськ? Чому б тобі самому не попросити вибачення, що не захистив своє рідне місто від наволочі, про яку ти так палко пишеш? Саме ви, луганчани, винні у тому, що сталося! Саме Ви найбільше хотіли "руського міра"! Такої бійні, як у Луганську, не було в жодному місті Донбасу! Краще помовч, бо знайдуться ті, хто і про тебе розповість чимало цікавого, про твої діянія.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. я тебе покажу это у нас в съемка с РФивських спутников помогала на мосфильме снимали http://vk.com/video287214089_456239026

   Удалить
 36. чушь собачья або бред сивого кобеля

  ОтветитьУдалить
 37. По фото Савченко, сопровождающему эту статью, можно, с достоверностью, судить об этой, низменного уровня,личности.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. павло правий забув черговий раз нагадати, як савченко розстрілювала мирних людей в Іраку. він вже писав про це одного разу. Чітко виконує вказівки

   Удалить
  2. а что если сделать твою фотку хорошим телефоном и ты будешь выглядеть там как ПИСЮН

   Удалить
 38. Щоб зрозуміти хто така Савченко. треба уважно слухати, що вона говорить. Говорить наприємні речі. Згоден. Але вся це написано на замовлення. Згадую, я к пан Павло писав, що Савченко воявала з мирним населенням Іраку і вбивала людей. Браво.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Надежда Савченко в Ираке была миротворцем, которого направило туда ООН (по совместному голосованию членов ООН). Никаких военных преступлений там Надежда не совершала.

   Удалить
  2. А ты служил с ней в Ираке?Бухала и покидала самовольно расположение и не раз!Спроси у нее как она синяя прошла через розтяжки и решила побухать с америкосами и какой кипиш был в части после этого!!!

   Удалить
 39. згоден з автором. не називаю себе патріотом... хоча, можливо, ним в якійсь мірі є. знаходжусь далеко за кордоном... кожен день переглядаю інтернет на рахунок новин в Україні... спілкуюся з людьми, переконую їх відкрти гаманець і відстібнути хоча би щось... лажу по магазинах, котрі торгують обладнанням (військовим)... домовляюсь про знижки, торгуюсь, відправляю,... сиджу і чекаю... чого чекаю? коли б....ь це закінчиться.! не буду перераховувати що саме. бо багато років прожив в Україні і багато поза нею, тому знаю як багато речей повинно змінитися. а на рахунок Савченко..... мені було достатньо лишень того, що її мати сперечалася з мером Києва за кращу земельну ділянку, в той час , коли вирішувалась доля її доньки на кртичній пупці.

  ОтветитьУдалить
 40. Пока пидарасы вроде этого Павла Правого будут разжигать - война не закончится

  ОтветитьУдалить
 41. Пока пидарасы вроде этого Павла Правого будут разжигать - война не закончится

  ОтветитьУдалить
 42. Це все було очевидно, що то блятська пiаристка, для чого ii допустили до влади ??? У нашiй ВР кого лиш не хочеш : спiваки,футболiсти, заключоннi.Так , ми збудуэмо сильну державу .Iз перших днiв я ii ненавидiла

  ОтветитьУдалить
 43. Це все було очевидно, що то блятська пiаристка, для чого ii допустили до влади ??? У нашiй ВР кого лиш не хочеш : спiваки,футболiсти, заключоннi.Так , ми збудуэмо сильну державу .Iз перших днiв я ii ненавидiла

  ОтветитьУдалить
 44. Це все було очевидно, що то блятська пiаристка, для чого ii допустили до влади ??? У нашiй ВР кого лиш не хочеш : спiваки,футболiсти, заключоннi.Так , ми збудуэмо сильну державу .Iз перших днiв я ii ненавидiла

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. По крайней мере ,она стремится к миру,а это главное.Я её зауважала

   Удалить
  2. эта говорящая голова стремится выполнять команды хозяина, жаль , вам это не понятно.

   Удалить
 45. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 46. Дякую, вельмишановний друже Павло. Я майже ваш земляк, лише не з Луганщини а з Донбасу, то підписуюсь під кожним вашим словом.

  ОтветитьУдалить
 47. Наша жидомасонська влада боїться таких людей, як Савченко і поливає брудом, щоб її знищити, трішки фільтруйте інфу

  ОтветитьУдалить
 48. На хрена мы её тогда вызволялы?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А ты считаеш что Вы её вызволяли ? её обменяли почувствуй разницу

   Удалить
 49. А може таки всі, хто в коментах так щиро плюються, спочатку потратять 43 хвилини свого часу і подивляться це відео без купюр.А потім ще раз дружно прокоментуємо.Я зробив це власне так ,хоча на чийсь репост (з вирваним з контексту),який попав на мою стрічку в Гуглі,я теж чуть дурні не понаписував.Тому користуймося першоджерелами інформації. А воно тут https://www.youtube.com/watch?v=QbR5pLitWTc

  ОтветитьУдалить
 50. Павле,дякую Вам. Низькій уклін за правду.

  ОтветитьУдалить
 51. Шкода що люди не вірять у правосуддя Боже. Мали б страх святий у серці , не робили б кривди нікому. Але весь світ лежить у злі, люди брешуть і нічого не бояться.Та дарма....

  ОтветитьУдалить
 52. Дуже відвертий, правдивий і щирий лист. Згоден з кожним його словом. Прийде час, обов"язково прийде час, і у всіх спитають люди за вчинки, за дії, за поступки.

  ОтветитьУдалить
 53. Всё вроде бы правильно, но автор сходу, бездоказательно заявил о пьянстве, свободных секс. отношениях и мародерстве Савченко. Это технология для нужного, "правильного" восприятия дальнейшего текста, своего рода, зомбирование читателя. Попахивает агитпропом.

  ОтветитьУдалить
 54. Слишком много уделяется внимания её персоне. Мы сами способствуем популяризации мадам Савченко, она , как политик или депутат , просто ноль, да к томуже невоспитанная наглая хамка. Забудте про Надю и она канет в небытие.

  ОтветитьУдалить
 55. Не буду приховувати,коли Надію Савченко випустили з під варти-я плакала.А зараз розумію,що це все липа,неправда.Павло честь і шана за Ваші слова!!!

  ОтветитьУдалить
 56. Как же надоела это Савченко! Савченко здесь, Савченко там. Немного ли? Один закон Савченко чего стоит!

  ОтветитьУдалить
 57. Фейерически в вакууме!☺)))
  "За Ваші пиятики і хамство, за вашу тягу до садизму і за «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон, за те, що хлопці витягали з розбитих їми хат все, навіть консервацію, за горілочка та те саме мародерство... За це я маю просити пробачення у дончан? У них? За що?!"

  ОтветитьУдалить
 58. Може досить пишатись публікаціями гідних людей.Всі в прямому ефірі бачили,хто визволяв і на чиїому літаку прилетіло ця гнида,не вже ви ЛЮДИ сліпі і не бачите звязку?

  ОтветитьУдалить
 59. Я вас очень сильно огорчу, Паша. Надя - помощница ( женщина в это мире). На ней не лежит никакой ответственности за происходящее в это мире. Никакой. Вы же - человек ( мужчина в этом мире). Что получается? Вы оскверняете то, что осквернить по определению - невозможно. Но! Себя, как творение - "человек" , вы осквернить можете и сделали это.Вы обвинили её в хамстве, но поступили сам как хам, невежда и клеветник.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Согласна с Вами... И вообще какая-то подозрительная статья...

   Удалить
 60. Сильна стаття, а про Савченко давно відомо, одні називають її "троянським конем", інші просто "кремлівською сукою", для мене воно тупа вівця без власної думки, що дають то і їсть і тим, вибачте, опорожняється, бо її діяльність по-іншому не назвеш. Дякую вам за статтю, сповнену болі і не опускайте руки, таких як ви багато!

  ОтветитьУдалить
 61. Заповни петицію:
  https://petition.president.gov.ua/petition/26849

  ОтветитьУдалить
 62. Спасибо Вам от воинов луганчан, сражающихся за украинский Донбасс. Наш ответ - воюем до полной Победы!

  ОтветитьУдалить
 63. О как быстро у щенэвмэрлыков. Казалось бы, Герой Украины, все мировое сообщество и лично Президент Парашенко.
  И тут приходит писатель Павло)))

  ОтветитьУдалить
 64. Плач Марины Самитовой (орфография без изменений):
  Я ОБРАЩАЮСЬ КО ВСЕМ ПРЕДПРИНЕМАТЕЛЯМ г. ДНЕПРОПЕТРОВСКА !
  К тем кто с первого дня войны помогал ботальйону Днепр-1 и Сармату.
  Мы предпринематели Г.О." Самозахист підприємців" . покупали им бронежилеты,каски, нижнее бельё, носки продукты,электро пилу, приборы ночного виденья, берцы, даже подарили машину. Помогали ребятам попавшим в госпиталь, покупали билеты домой и одевали.
  А Днепр-1 с оружием в руках вышел по приказу Филатова, против нас, что бы отжать нашу собственность. Сегодня они с оружием в руках отбирают: киоски, павельйоны, стоянки, кафешки и магазинчики. Завтро они по приказу мэра будут с оружием отжимать наши квартиры, дома и дачи. Предпринематели, не одной нашей трудовой копейки, больше не должно быть потрачено на этих продажных мерзавцев из батальйона Днепр-1 !!!

  ОтветитьУдалить
 65. Gazeta.ru Koment


  Александр Владимирский >игорь вронский
  16 минут назад

  Почему Савченко обменяли за убийство 2-х журналистов из России,а режиссера Сенцова,который никого не убивал , нет.Хотя в списках по обмену значились обе фамилии.

  ОтветитьУдалить
 66. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 67. Провокатор. Воспользовался ахинеей, что несет Савченко, чтоб наброситься на "Батькивщину" и Тимошенко, лидера единственной действительно народной и патриотической политической силы в Украине. Этот "Письме́нник" от Мураева и Порошенко, а верней - от Путина.

  ОтветитьУдалить
 68. Згоден з більшістю слів автора. Хто б що не казав, не писав, але це наштовхує на думки, щодо "голодування" Савченко. З перших днів перебування в Києві вона вже бігає у Раді як мавпа з гранатою. Цікаво, як служба безпеки пропустила її туди навіть з муляжем? Їй потрібна була госпіталізація, щоб відновити органи. А вона з перших днів сидить у кав"ярні... А тепер ще такі заяви про якесь "вибачення"... Наштовхує на думки.

  ОтветитьУдалить
 69. я соглашусь с вами,тут наткнулась на такие новости чуть не упала https://www.nur.kz вот посмотрите пожалуйста. служба безопасности проплачена скорее всего была.

  ОтветитьУдалить
 70. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 71. Здается Павлуша то, казачек засланный. Такие статеички со времен КГБ пишут.

  ОтветитьУдалить
 72. ПОЗДОРОВЛЯЄМО!!!
  Ваша публікація з´явилася на сторінці Facebook - "БАНДУ Порошенка ГЕТЬ".
  Дякуємо за ПРАВДУ!!!
  https://www.facebook.com/ykurnat.web/posts/1064420766985527

  ОтветитьУдалить
 73. Маленька порада: додайте будьласка в правій колонці дайджест - підписатися на оновлення на @адресу. Таким чином, кожному, хто введе свою електронну адресу, Blogger автоматично буде висилати повідомлення, що ви написали щось нове. Дякую.

  ОтветитьУдалить
 74. Тільки глуха людина може сказати, що Надія просила пробачення у терористів і вбивць. А той, хто має вуха і має совість, почув би, що вона говорила про матерів, які втратили своїх дітей на цій війні.
  Подальші міркування не мають змісту, оскільки автор займається свідомим оббріхуванням і очорнюванням, викликаним особистою образою. Таке буває.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Влад, спасибо...уже устала объяснять людям, что они услышали, что хотели, а не реальные слова.
   Знаете, ребята...нет пророка в своем отечестве...она говорит правильные слова, но обозленное и уставшее общество просто не готово ее слышать.
   P.S. Для тех, кто захочет меня назвать троллем...сообщаю...шоу голодание Савченко меня веселило всю дорогу, за что регулярно получала от ее поклонников...но "голодание" не делает ее агентом кремля.
   Девочка меня умиляет наивностью и несколько завышенной самооценкой...но это последствия тюрьмы.
   А вот проукраинское общество, которое стало реагировать на команду "фас" - это пугает!!!!
   Остановитесь, посмотрите на себя...вы реагируете так, как россияне реагировали в 2014 на слово "фашисты"...и также не как руссо-масса не желаете думать и видеть как вас используют против Надежды.

   Лично я не готова извиняться, но у меня еще остался какой-то ресурс, чтобы не кидаться на человека мудрее меня.

   Удалить
  2. Письмо писалось не в Буче. Ви можете хоч зараз сісти в автобус і поїхати в Брянку-6 вибачатися. Там дживе одна мамашка, яка хвасталася б/у трусами, які їй синочок зі збитого "Боїнга" прислав. Я перед тваринами не вибачатимуся. Я надто багато горя від них хлебтонув. І моя родина теж. Якби Вас хоча б на тиждень зараз до Луганська або Антрацита - я побачив би що б Ви заспівали. А з безпечного Києва чи звідки Ви там пишете - це все бачится якось інакше, як і Надюшв Савченко, яка горя не знала. Їй пальці не ламали і пляшкою не гвалтували. Запамятайте, велика шанувальниця феесбешних холуїв: з есесівцями не ломовляються і перед мамами есесівців не вибачаються. Прошу, діть собі дал. Не хочу бачити подібних до вас у себе на блозі. Гидко.

   Удалить
 75. вот читаю...и трогательно, и искренне, и правдиво...
  одно смущает...письмо писалось в Буче...
  он готов воевать еще 10 лет? ну так вперед, на фронт...
  сколько еще смертей и трагедий мы получим за эти 10 лет? сколько навсегда искалеченных жизней? Считайте не только солдат...считайте их детей, их жен, тех кого солдаты в состоянии поствоенного синдрома убьют или покалечат, добавьте семьи пострадавших...а кто-нибудь знает обычную статистику самоубийств среди воевавших (я не только о Украине)? профи не считаются.
  автор готов "воевать", сидя со своей семьей в безопасном месте, занимаясь любимым делом (книгу пишет)
  А вы подойдите к его матери (если она жива) и спросите(пока сын не слышит), готова она попросить прощение перед матерью с той стороны, лишь бы ее сына на фронт не отправили.
  Предупреждаю, я не о матерях руссо-наемников, я о матерях тех, кто искренне верил, что воюет с фашистами (да дураки, но таких хватало...и хватает)...
  Скажите мне, что важнее жизнь человека или его обида и гордыня?

  ОтветитьУдалить
 76. "Пиятики і цікаві стосунки з чоловіками" -ану з цього місця подетальніше...
  Цікаво же...

  ОтветитьУдалить
 77. Здрастуйте, я доктор OWO ODODO великий заклинателя З рокамі
  досвід, я кинув заклинання З походити від духовної сили
  OWO ODODO мій храм, я кинув Різні заклинання, як "в результате чего
  ваш Колишній тому, прогрес заклинання, приворот, мрії НЕ прийде
  правда, Розчарування, продвижения в офісі, захист тела від
  метали, Такі як Гармата, что Робить любов у вашій мрії, ви хочете
  Ставши багатим, процвітаючім ШВИДКІСТЬ бізнесу, дитина по буквах. дива
  вільний від ваших проблем. E-mail owoododospellcaster04@gmail.com або WhatsApp +2349052571784

  ОтветитьУдалить
 78. Здраво моето име е nakisha Сакам сите да ми се придружите за да му се заблагодарам на овој човек за враќање на мојот дом со мојот екс-сопруг кој ми ја отфрли за друга жена 5 години. Отпрвин никогаш не верував дека ДР ОГУДУГУ ќе може да ми помогне да ја вратам мојата ЕХ-ХУСБАНД од оваа друга жена, но бидејќи сè уште го сакам и му треба во мојот живот .. работам и следам настава на DR OGUDUGU и ме изненади што по 3 Денови на фрлање на магија и работа со ДР ОГУДУГУ, мојот ЕХ-ХУСБАНД ме повика да простам и да заборавам на сè што ми направи за мене дека сè уште ме сака ... сега јас и мојот сопруг се полни заедно и ние сме многу среќен со нашиот нов живот ... сите благодарение на ДР ОГУДУГУ за одличната работа што ја има направено за мене .. ветувам дека секогаш ќе ја споделам неговата добра работа со целиот широк свет и ако некое тело е надвор, поминува низ какви било тешкотии во врска љубезно контактирајте го преку е-пошта: drogudugusolutionspell@gmail.com
  Тој, исто така, специјализираат за следните проблеми
  (1) Ако сакате вашиот екс назад.
  (2) ако секогаш имате лоши соништа.
  (3) Сакате да бидете промовирани во вашата канцеларија.
  (4) Сакате жени / мажи да трчаат по вас.
  (5) Ако сакате дете
  (6) Сакате да бидете богати.
  (7) Сакате да го врзувате вашиот сопруг / жена да биде
  твое засекогаш.
  (8) Ако ви треба финансиска помош.
  (9) Хербална заштита.
   контактирајте го DR OGUDUGU преку неговата е-пошта за вкупно решение drogudugusolutionspell@gmail.com

  ОтветитьУдалить
 79. Я знову почуваюсь так благословенним у моєму шлюбі після того, як доктор ОГОДО повернув мого чоловіка, який розділив зі мною гарно 6 місяців. Я ГАБРИЕЛЬ на ім'я. Навіть якщо у мене є роти по всьому моєму тілу, цього не вистачить, щоб подякувати Доктора ОГОДО за його допомогу в моєму житті. Мій чоловік відокремився зі мною протягом 6 місяців і був без болі і страждань. Тому я шукав допомоги скрізь, але нічого не вийшло, поки я не зустрічався з Доктором ОГОДО, з яким я зв'язався з Інтернетом. Я пояснив йому свою ситуацію, і він пообіцяв, що мій чоловік повернеться до мене протягом 24-48 годин, наскільки моє серце все ще б'є за нього. Я вірив у нього, і він підготував для мене заклинання, і мій чоловік подзвонив мені точно, коли сказав доктор ОГОДО. Він благав і сказав, що він потребує мене, і зараз ми знову щасливо живемо за останні 9 місяців. Всі, хто читає мою статтю, яка потребує допомоги, має зв'язатися з ним ... Електронна пошта. Доктор ОГОДО за допомогою ogodomikespells@gmail.com для отримання додаткової інформації
  Якщо ви там проходите через будь-яке з цього
  Нижче перераховані проблеми він також ідеально підходить
  (1) Ти хочеш, щоб ти повернувся?
  (2) У вас завжди погані мрії?
  (3) Ви хочете бути рекламованими у вашому офісі?
  (4) Ви хочете, щоб жінки / чоловіки побігли після вас?
  (5) Ви хочете дитину?
  (6) Ви хочете бути багатим?
  (7) Ви хочете зв'язати свого чоловіка / дружини
  ваш назавжди?
  (8) Вам потрібна фінансова допомога?
  (9) Ви були вкрадені і ви хочете
  відновити втрачені гроші?
  Якщо вам потрібна або потрібна інформація про кохання або
  грошові заклинання, ви можете вирішити цю проблему
  сьогодні в Temple of Spell Of Solution ...
  Як мати щасливіший шлюб, не чекаючи, що ваш чоловік змінить

  ОтветитьУдалить
 80. Я знову почуваюсь так благословенним у моєму шлюбі після того, як доктор ОГОДО повернув мого чоловіка, який розділив з мене гарно протягом 6 місяців. Я ГАБРИЕЛЬ на ім'я. Навіть якщо у мене є роти по всьому моєму тілу, цього не вистачить, щоб подякувати Doctor OGODO за його допомогу в моєму житті. Мій чоловік відокремився зі мною протягом 6 місяців і був без болі і страждань. Тому я шукав допомогу скрізь, але нічого не вийшло, поки я не зустрічався з Доктором ОГОДО, з яким я зв'язався з Інтернетом. Я пояснив йому свою ситуацію, і він пообіцяв, що мій чоловік повернеться до мене протягом 24-48 годин, наскільки моє серце все ще б'є за нього. Я повірив йому, і він підготував для мене спектакль, і мій чоловік подзвонив мені точно, коли сказав доктор ОГОДО. Він благав і сказав, що він потребує мене, і зараз ми знову щасливо живемо за останні 9 місяців. Всі, хто читає мою статтю, яка потребує допомоги, має зв'язатися з ним ... Електронна пошта. Доктор ОГОДО за допомогою ogodomikespells@gmail.com для отримання додаткової інформації
  Якщо ви там проходите через будь-яку з цього
  Нижче перераховані проблеми він також ідеально підходить
  (1) Ти хочеш, щоб ти повернувся?
  (2) У вас завжди погані мрії?
  (3) Ви хочете бути рекламованими у вашому офісі?
  (4) Ви хочете, щоб жінки / чоловіки побігли після вас?
  (5) Ви хочете дитину?
  (6) Ви хочете бути багатим?
  (7) Ви хочете зв'язати свою чоловіку / дружині
  твій назавжди?
  (8) Вам потрібна фінансова допомога?
  (9) Ви були вкрадені і ви хочете
  відновити втрачені гроші?
  Якщо вам потрібна або потрібна інформація про кохання або
  грошові заклинання, ви можете вирішити цю проблему
  сьогодні в Храмі Заклинання Рішення ...
  Як мати щасливіший шлюб, не чекаючи, що ваш чоловік змінить

  ОтветитьУдалить
 81. ПОВИННІ ЧИТАТИ:

  Мене звати Ясна Савіч, я з Себії, я хочу розкрити хорошу роботу великого заклинателя, який є справжнім і не затримкою допомагати людям, його ім'я - д-р Сахейд, моя історія починається так: у 2007 році мій чоловік залишив мене і пішов бути з іншою жінкою після 11 років шлюбу, він залишив мене, щоб страждати, і я шукав допомоги навколо, щоб повернути його, в той же час я шукав моєї власної дитини, щоб зробити мою сім'я завершена, я ніде не міг знайти допомогу, в 2016 році я зустрівся з онлайн-рекламою про д-ра Саїда про те, як він допомагає жінці об'єднати свою сім'ю і зробити її багатим, мені терміново потрібно зв'язатися з ним і попросити його також допомогти , саме перше слово, яке він сказав мені (я посміхнусь на обличчя), я був щасливий, що швидко від нього відповів, після того, як його заклинання закинуло, він сказав мені, що мій чоловік прийде до мене, просив мене прийняти його назад , я ніколи не вірив, але через 24 години мій чоловік зателефонував мені в офісну лінію, просив мене по телефону пробачити його, я був дуже щасливий і вдячний д-ру Сахеду, я ніколи не повірив, що я коли-небудь знову з чоловіком, але сьогодні ми разом за допомогою доктора Саїда, і я 3 місяці тому мав свою першу дитину з його допомогою, я обіцяв йому, що я поділюся його хороша робота в Інтернеті заради тих людей, які потребують допомоги, і ради тих, хто має неправильні заклинання заклинань, я бачив багатьох стрілялок, але д-р Сахейд є найкращим у нього рішення будь-якої проблеми, він має силу допомогти будь-якому людині, все, що він сказав мені, - переконатись, що я інформую світ про нього, і тому я роблю все це, щоб світові не було, що д-р Сахейд є рішенням будь-якої проблеми з вами, якщо ви Хочеш подякувати його за мене, або хочеш звернутися за допомогою тут, його електронна адреса: saheedtempleofsolution@gmail.com і номер Вібер: +27638836445 і його номер Whatsapp: +2349065101630. Зв'яжіться з ним і вирішити проблему.

  ОтветитьУдалить
 82. Χρειάζεσαι δάνειο? Δραστηριοποιούμε τη διεθνή εταιρεία δανείων που δίνουμε δάνεια σε ιδιώτες, επιχειρήσεις, ιδρύματα, επιχειρηματικούς οργανισμούς και ανθρώπους όλων των ειδών σε όλο τον κόσμο. Χρειάζεστε ένα δάνειο για οποιονδήποτε σκοπό; Είστε σε οικονομικό πρόβλημα, Χρειάζεστε οικονομική λύση CAPITAL LOAN HOME είναι η λύση για όλα τα οικονομικά σας προβλήματα, τα δάνεια μας είναι εύκολα, φθηνά και γρήγορα. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για το δάνειο που χρειάζεστε, μπορούμε να κανονίσουμε οποιοδήποτε δάνειο που να ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας με επιτόκιο μόνο 3%. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: joyceocar@gmail.com

  ОтветитьУдалить
 83. Halo Sayang mau cari Agen Main poker online ? tapi yang aman dan terpercaya ?
  Menang 10 juta ? 20 juta ? 50 juta ? bahkan 100 juta ? Pasti Kami bayar sayang ku

  Gak percaya ? pasti dong lagian belum daftar dan main di sini

  Ayo daftar SEKARANG http://KASTILPOKER.COM Agent Poker Online Terpercaya

  Enaknya main di KASTILPOKER.COM cuma Rp 10 ribu doang sudah bisa bermain di KASTILPOKER dan dapat bermain banyak game seperti CEME, POKER, CAPSA, DOMINO dan yang lain nya
  # Ada Super Bonus Vaganza Total Hadiah Hingga Ratusan Juta Dengan hadiah Utama 1 Unit Motor KAWASAKI NINJA 250 SL
  # Jackpot Selalu ada Setiap Harinya
  # Proses Deposit dan Withdraw Sangat Cepat
  # Bonus refferal dari 15%- 100% seumur hidup ( harus daftar melalui link referal bos baru bisa dapet referal ya )
  Server Tercepat IDNPLAY tanpa bot Player vs Player

  Chat Langsung Dengan Kami
  WA : +855884290569
  BBM : kastilpoker
  LINE : kastilpoke

  ОтветитьУдалить
 84. Це моє свідчення про добру роботу доктора Фасоя, який мені допомагає, я Хелен Алекс із Північної Кароліни США. Мені дуже шкода, що я виклав це в мережу, але мені доведеться, завдяки цьому світовому листі заклинань, що повернув мого чоловіка, який Мене залишили поза межами останніх 3 років, і я врешті-решт зустрів цього чоловіка на сайті блогу, коли один із клієнтів на допомогу. Мій чоловік видав усі ознаки того, що він мав справу, але я вирішив жити у відмові і ігнорувати їх. Він погано ставився до мене і перестав показувати мені любов і прихильність, які в першу чергу мене закохали в нього

  я пояснив йому все, і він розповів мені про заклинання заклинань, про які він чув, і він дав мені електронну адресу, щоб написати до заклинання, щоб сказати йому мої проблеми. Лише за 2 дні мій чоловік повернувся до мене, я просто хочу сказати спасибі за цей правдивий і щирий заклинатель, сер, все, що ви мені сказали, здійснилося, і дякую вам, сер, будь ласка, хочу сказати всім, хто шукає будь-якого рішення своєї проблеми, я раджу вам люб’язно проконсультуватися з цим заклинатель заклинань, він справжній, він потужний, і що б не заклинання заклинань сказати, що буде, тому що все, що сказав мені заклинатель, ви можете зв'язатися з ним: його адреса електронної пошти (Fayosasolusionhome@gmail.com) або безпосередньо в Whats-app +2348151918774

  ОтветитьУдалить
 85. Моє серце було сповнене болю за останні 7 місяців, коли мій чоловік закінчив наш шлюб і пішов до коханого EX, бо я не зміг дати йому сина. Я був такий спустошений і майже покінчив життя самогубством. Я попросив усіх, кого я знав, про допомогу, але всі мої зусилля виявилися марними, поки друг не призначив мене пророком Росо, я зв’язався з ним, і я вилив усе, що мав на увазі, і він пообіцяв змусити мене посміхнутися і змусити мене жити краще життя, повертаючи мого чоловіка. всього через кілька днів. мій чоловік повернувся з проханням на коліна, щоб я пробачив йому, і він обіцяв бути кращою людиною для мене, і сьогодні ми знову разом щасливі. Якщо комусь там потрібна будь-яка допомога, зв’яжіться з пророком Росо, тепер він допоможе вам. Електронна пошта: priestrosomalia621@outlook.com Дзвінок / текст: та whatsapp +2349066695469.

  ОтветитьУдалить
 86. Мені дуже радісно ділитися цим чудовим свідченням, я був одружений вже 2 роки, і у мене розірвався з дружиною місяці тому, і я хвилювався і так плутаюся, тому що я її так люблю. я справді був надто депресивний, і друг направив мене до одного Божого Пророка, якого називали священиком Росо, і я зробив відомі всі свої проблеми, і він сказав мені не хвилюватися, що він збирається змусити мою дружину повернутися до мене. Лише за 24 години я спочатку ніколи не вірю в нього, але рівно після одного дня, коли він сказав, і я отримую дзвінок від моєї дружини, і вона була настільки привабливою, що хоче, щоб ми знову зібралися разом з такою любов'ю і турботою. я був так здивований, що ніколи в житті не вірив у чудеса, але зараз це мені просто допомогло, і я так рада, що я ризикнула, і зараз я вірю в цю чудову велику Божу людину, яку називають пророком Росо, я рада поділитися це ТЕСТИМОНІЯ, тому що я також хочу, щоб більшість людей там були щасливими, як я сьогодні. багато ТЕСТИМОНІЙ було дано про того самого Божого чоловіка, якого називають Пророком Росо, я такий щасливий, тому що світ потребує таких людей, тому що б ти не передавав справжнє сьогодні, не соромся звертатися за допомогою до цієї великої Божої людини за допомогою електронної пошти: priestrosomalia621 @ outlook .com або Whatsapp +2349066695469.

  ОтветитьУдалить
 87. Мені дуже радісно ділитися цим чудовим свідченням, я був одружений вже 2 роки, і у мене розірвався з дружиною місяці тому, і я хвилювався і так плутаюся, тому що я її так люблю. я справді був надто депресивний, і друг направив мене до одного Божого Пророка, якого називали священиком Росо, і я зробив відомі всі свої проблеми, і він сказав мені не хвилюватися, що він збирається змусити мою дружину повернутися до мене. Лише за 24 години я спочатку ніколи не вірю в нього, але рівно після одного дня, коли він сказав, і я отримую дзвінок від моєї дружини, і вона була настільки привабливою, що хоче, щоб ми знову зібралися разом з такою любов'ю і турботою. я був так здивований, що ніколи в житті не вірив у чудеса, але зараз це мені просто допомогло, і я так рада, що я ризикнула, і зараз я вірю в цю чудову велику Божу людину, яку називають пророком Росо, я рада поділитися це ТЕСТИМОНІЯ, тому що я також хочу, щоб більшість людей там були щасливими, як я сьогодні. багато ТЕСТИМОНІЙ було дано про того самого Божого чоловіка, якого називають Пророком Росо, я такий щасливий, тому що світ потребує таких людей, тому що б ти не передавав справжнє сьогодні, не соромся звертатися за допомогою до цієї великої Божої людини за допомогою електронної пошти: priestrosomalia621 @ outlook .com або Whatsapp +2349066695469.

  ОтветитьУдалить
 88. Я настільки вдячна Elegantloanfirm за те, що допомогла мені отримати кредит у розмірі 600 000,00 доларів США за допомогою кредитного працівника Расса Гаррі, що я вам вічно вдячний. моє життя перевернулося, мої фінанси влаштувалися, я зараз є власною справою, яку я використовую для піклування про потреби моїх сімей. Я настільки вдячний вам, містер Русс, і Бог вас благословить. Ви можете зв’язатися з ними за фінансовою допомогою електронною поштою: Elegantloanfirm@hotmail.com для отримання фінансової допомоги.

  ОтветитьУдалить
 89. Це моє свідчення про добру роботу начальника Елі Марка, які мені допомагають .... Я Енн Ерніс із Північної Кароліни, США. за допомогою цього заклинання заклинання повернувся мій чоловік, який залишив мене поза межами останніх 3 років, і я врешті-решт познайомився з цим чоловіком на сайті блогу, який один із клієнтів розмістив на допомозі, і я пояснив йому все, і він розповів мені про заклинання заклинань, про які він знав, і він дав мені свій WhatsApp, щоб написати до заклинання, щоб розповісти йому про мої проблеми. Всього за 2 тижні до мене повернувся мій чоловік. Я просто хочу сказати вам спасибі за цю правдиву та щиру заклинання, сер, все, що ви мені сказали, здійснилося, і дякую вам, пане. Будь ласка, я хочу сказати всім, хто шукає будь-якого рішення своєї проблеми, люб’язно проконсультуватися з цим заклинанням заклинань, він справжній, він потужний і що б не сказати заклинателя заклинань - це що буде, тому що все, що сказав мені заклинатель заклинань. пройти. Ви можете зв'язатися з ним за адресою: whatsapp + 2349015088017, електронною поштою: markmonroy869@gmail.com

  ОтветитьУдалить
 90. ПОВИНЕН ПРОЧИТАТИ:
  Я, Дейв Вагнер, я зустрів потужного заклинання заклинань та екстрасенса на ім’я доктор Огундейл, він дуже справжній, чесний та справжній .. Він допоміг мені повернути дружину, немає поганої чи негативної енергії. Д-р Огундейл використовує білу Магію, і він допоміг мені повернути дружину, вона спрацювала всього за 24 години ... Дружина повернулася до мене, вибачилася за від'їзд, і тепер ми знову разом і такі ж щасливі ... Я буду заохочувати і рекомендувати всі, кому потрібна допомога будь-яким способом, зв’язатись із заклинанням заклинань та попросити його допомоги. просто скажіть йому свою ситуацію, і він допоможе вам ... ви можете зв’язатися з ним на WhatsApp або Viber Chat: +27638836445, Email: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Він дуже потужний і надійний.

  ОтветитьУдалить
 91. Вибачте за це, я хочу поділитися свідченням з цим великим щастям у моєму серці сьогодні. Я хочу безмежно подякувати цій людині, яку називають доктором Файосою, я щаслива сьогодні, тому що моя дружина повернулася з повною любов'ю, дружина залишила мене для іншого чоловіка, тому що ми мали трохи непорозумінь, вона покинула мене і пообіцяла, що більше ніколи до мене не повернеться, мені стало погано і думаю думати про самогубство, але дякую другові, який познайомив мене з справжнім заклинанням заклинань, що допоможіть мені повернути її назад. Перший раз я зв’язався з доктором Файосою і розповів йому всі мої проблеми з колишньою дружиною, і він обіцяє повернути її додому протягом 48 годин, і справді він чудовий, він допомагає мені, і він дотримувався своїх слів і протягом 48 годин, які він обіцяє, і моя дружина повернеться до мене і обіцяє полюбити мене назавжди і благає прощення за болі, які вона мені заподіяла, я назавжди буду вдячний тобі, доктор Файоса, і я не зупинюся публікувати його хороше ім’я в Інтернеті для більшої кількості людей побачити, наскільки правдивий він його я ніколи не вірю, що ще є хороші люди, я хочу сказати всім на цьому сайті, що я завжди буду вдячний цій людині д-р Файоса за все, що він зробив для мене, моя дружина повернулася з любов'ю турботою та правдою, і вона обіцяє кохати мені назавжди, я пообіцяв, що кожне тіло, про яке я знаю, ніколи більше не матиме проблем із стосунками, не помре в тиші, не погана рефлексія, якщо вам потрібна допомога від нього, ви можете зв’язатися з ним за допомогою:

  Email: (Fayosasolusionhome@gmail.com) або безпосередньо на

  WhatsApp +2348151918774

  ОтветитьУдалить