Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 22 июня 2015 г.

Мідний тазик для Росії або почому дурні у Москві

Росії скоро настане кінець. Не через санкції Заходу. Не через повзучу анексію територій Китаєм. Не через застарілу неефективну сировинну економіку. Не через війну з Україною. І навіть не через гонку озброєнь, на яку у Москви немає грошей. Росію буде знищено, без атак Правого сектору, інтриг Госдепу, та змови «світового жидомасонства»...


Читаю на lenta.ru інтерв’ю, що його дав секретар ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев для журналу «Комерсант». Читаю і не знаю чи то реготати, чи плакати. Бо те, що верзе людина, яка входить до п’ятірки тих, що реально керують Росією інакше як ідіотизмом не назвеш.
«Они [США] очень хотели бы, чтобы России не было вообще. Как страны», — сказал Патрушев. По его словам, в Вашингтоне считают, что россияне «незаконно и незаслуженно» обладают «огромными богатствами», которые не используются должным образом» (http://lenta.ru/news/2015/06/22/patrushev/).
Цікаво, звідки Патрушеву відомо, що там в США «считают»? Він екстрасенс? Читає думки Барака Обами та Джейкоба Лью?
І що це «огромные богатства», котрі не дають спокійно спати зажерливому Держдепу? Невже Патрушев має на увазі заможних російських громадян, які зберігають в російських банках на персональних рахунках трильйони доларів і щорічно міняють елітні автівки, що їх випускає найтехнологічніші у світі автозаводи у Тольятті? Ні, пересічному російському токарю далеко до його американського колеги, як заводу Тольяті до Детройта.
Може пан Патрушев мав на увазі величезний російський державний бюджет? Знову ні, адже Бюджет одного лише Нью-Йорку більший за бюджет Росії; уряд США лише на зарплату своїх військових витрачає грошей більше, ніж увесь федеральний бюджет Путіна.
Очевидно, Патрушев мав на увазі природні багатства Росії, сировину, якою вона торгує: газ, нафту, ліс, залізну руду, нікель, марганець, тощо. В такому разі пан Патрушев або а) ідіот, якщо сам вірить в те, що каже, або б) негідник, якщо ці його слова – брехня і насправді він так не вважає. І втому, і в тому випадку це дуже небезпечно для країни. Росія з такими керівниками приречена.
Пану Патрушеву треба б знати, що молібден і нафта, апатити і фосфати, алмази та уранова руда були багатствами у 19 та першій половині 20 сторіччя. Зараз в нормальних цивілізованих країнах багатством вважаються технології, які здатні сировину перетворювати на супутники, комп’ютери, кавоварки, каструлі. і навіть мідні тази.
Відтак, найбільшим багатством у цивілізованому світі є «мізки»: вчені, митці, кваліфіковані інженери та робітники. А в Росії ракети падають. А в Росії підводні човни горять та тонуть. А Росія шкарпетки та вазелін в Китаї купує.
Ракети падають через те, що Патрушев упевнений: багатство – це газ, що він його жене по трубах на заводи Італії та Голандії, аби побудувати Путіну черговий палац за мільярд доларів, а собі – палацик за сто мільйонів. А професори російські нехай лапу смокчуть, мов ведмедик сибірський уві сні і працюють на лабораторному обладнанні 60-х років. А якщо комусь не подобається - може йти під три чорти. Хоча б у США. Там професорів люблять.
Микола Платонович відверто страждає на гостру форму кретинізму, якщо вірить, що США зацікавлені у розвалі Росії та захопленні її «багатств». Бо США насправді мусять бути зацікавлені, аби Росія якомога довше залишася якраз такою, якою є зараз – сировинним додатком до розвинених економік. Це дуже зручно: купувати в Росії газ, нафту, полоній, свинець і продавати їй готову продукцію. 
А ще Пан Патрушев заявив, що «державний переворот» в Україні організували США. Для чого? Тримайтеся за стілець:
«Смена власти [на Украине] как раз и стала импульсом для тех событий, которые там произошли», — заявил он. При этом глава Совбеза выразил мнение, что смена власти на Украине была осуществлена ради того, чтобы «создать инструмент для радикального ослабления России» (http://lenta.ru/news/2015/06/22/patrushev/).
Просто так і сказав: «для ослабления».
Я, чесно признаюся – людина малоосвічена, на відміну від пана Патрушева. Я лише з відзнакою закінчив історичний факультет, а секретар Ради безпеки Російської Федерації має аж дві освіти: інженерну і вищі курси КДБ в Мінську. Мабуть, саме чекістів вчать тій премудрості, котру я, як не намагаюся, збагнути не можу: як зміна влади у суверенній незалежній Україні може послабити велику й потужну, але теж суверенну і незалежну Росію? Як?!
 Може, «хунта» ночами прокрадається до Тюмені й відрами нафту виносить? Може страшний і лютий «Правий сектор» до третіх півнів кров висмоктує у сплячих російських солдатиків, що ті не можуть бігати й стрибати з парашутами? Може це Порошенко підклав Путіну Аліну Кабаєву, котра відбирає в «раде теля земли русской» останні сили? Як Україна може бути інструментом послаблення Росії, якщо це Росія захапала Крим і половину Донбасу, а не Україна Далекий схід і половину Тюмені?
А тепер  давайте уявимо неможливе, давайте відмотаємо історичну стрічку рівно на 16 місяців. У Києві – переворот, як каже Патрушев. Нехай буде так. Якраз з Києва тікає Янукович. От з цього місця давайте змінювати історію.
Російські спецслужби, замість того, аби вивезти Януковича, Арбузова, Лєбєдєва і ще купу гною до себе у Барвіху, допомагають їх заарештувати й передають Україні. Або навіть і прибирають десь під Донецьком, вкинувши у занедбану шахту, якщо ті багато знають і судити їх небезпечно.
Потім Росія не віджимає у України Крим, не посилає туди «зелених чоловічків», більше того – російські спецслужби влаштовують автокатастрофи та смерть від, скажімо, нежиті, тим, хто намагається розхитати там політичну ситуацію.
Ну і, звичайно, російські спецслужби дають в зуби тим, хто пробує організувати та профінансувати «Русскую весну» в Донецьку, Луганську, Одесі, Харкові. Російський уряд рішуче закриває свої «Воєнторги» перед носом анонімних алкоголіків з числа донецьких сепаратистів й ті залишаються без «Гвоздик», «Тюльпанів», «Акацій» та іншої залізної «рослинності». А професіонали із спецназу ГРУ швиденько заганяють свинцеву сливу товаришу Гіркіну коли той ще навіть доїхати до Слов’янська не встиг.
Уявили? Тепер питання: чи ослабла б в такому разі велика й багатюща Росія? Не було б санкцій. Не вилітів би Путін з Великой Сімки. Не потрапила б Росія до міжнародної ізоляції. Не витрачала б шалені кошти на підтримку безумних Мозгових, «Бєсов», «Моторол» та інших «Самсунгів» на Донбасі. Не розорялася б на тисячі тон харчів для гуманітарних конвоїв. І рубль був би не 60, а – 30. І нафта не 50, а – 100.
Головне – Ангела Меркель залишилася б кращою подругою Путіна. І Барак Обама кожного дня телефонував би, питав як здоров’ячко, консультувався б щодо боротьби із світовим тероризмом. І голландський літак був би цілий, а голландські юристи не готували б судовий позов до Росії на сотні мільйонів доларів. І капітал би не втікав з шалено багатої федерації.
А всього і треба було: заявити у лютому минулого року приблизно так: «Ми засуджуємо переворот в Україні, який, на нашу думку, інспірований США. Але ми також усвідомлюємо, що усе це є внутрішніми справами наших українських партнерів і тому ми й надалі шукатимемо шляхів до мирного взаємовигідного співробітництва. Якщо Україна попросить фінансової, технічної або будь-якої іншої допомоги, аж до залучення наших спеціалістів до боротьби з екстремізмом, ми готові таку допомогу надати».
Скажіть, шановні, яким би чином після цього послабилася Росія? Не знаєте? От і я не знаю. Знає пан Патрушев.
Тепер ось що. Тут два варіанти: або Патрушев, бреше, мов Чуркін на Радбезі, або дійсно вірить в те, що каже. Голосую за те, що бреше. Адже ці слова Патрушева по часу співпали з цікавим виступом ще одного вождя великої Росії – віце-спікера Державної Думи Володимира Вольфовича Жириновського. Того самого, який у квітні минулого року дарував луганським сепаратистам броньовики і відрядив на Донбас членів своєї партії, що стояли у нас в Луганську на блокпосту між Олександрівськом та Металістом.
Володимир Вольфович, не довго думаючи, розповів, що, виявляється США для того, аби послабити Росію не лише «переворот» в Україні організували. Для послаблення Росії підступний Госдеп створив ЛНР та ДНР!
Просто так і сказав:
««ДНР» и «ЛНР» создали американцы, чтобы выкачивать из России деньги» (http://hvylya.net/news/exclusive/dnr-i-lnr-sozdali-ssha-chtobyi-vyikachivat-iz-rossii-dengi-zhirinovskiy.html).
От і думай, хто такий Жириновський: брехун чи ідіот? А, може, все заразом? А, може, агент Держдепу? Інакше абсолютно не можна пояснити навіщо створеній США Лугандонії Володимир Вольфович пригнав новісінький броневик «Тигр» вартістю 100 тисяч американських грошей.
А Патрушев…
Якщо Патрушев бреше – то він також не просто негідник,  а - дурний негідник. Бо давайте звернемо увагу: бреше він не російським «ватникам», не люмпенам, які черпають мудрість з жовтої преси. Бреше Патрушев журналу «Комерсант», цільовою аудиторією якої є далеко не тупі люди. Котрі з такої брехні лише посміються.

Одним словом, Росія скоро накриється відомою господарчою штукою з міді.  Бо погано, коли країною керують негідники й брехуни. Погано, коли країною керують дурні. Але коли країною керують брехливі дурні негідники – це катастрофа.

ПАВЛО  ПРАВИЙ

1 комментарий:

  1. Крім зазначених суб'єктивних факторів, які посувають РФ до прірви, маємо ще й об'єктивний: невідповідність економічної системи системі державного правління. Україна також має цю невідповідність, але не має тих покладів корисних копалин, які дозволяють РФ ще не відчувати так гостро, як Україна, наслідки зазначеної невідповідності. Але Україна, на відміну від РФ, вже почала рух спрямований на подолання зазначеної невідповідності. Тож, маємо надію, що Україна раніше РФ здолає зазначену невідповідність.

    ОтветитьУдалить