Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 3 июля 2015 г.

Готуючи велику війну, Путін оголосить СРСР фейком і кине в бій неоязичників?

На перший погляд, це може сприйматися як фарс. Але насправді… Можемо зробити висновок, що Кремль готує широкомасштабну операцію з повернення ВСІХ колишніх земель Російської імперії в «лоно». Першим кроком тут буде визнання СРСР нелегітимним утворенням. В бій пущено таємну зброю - неоязичників.


Дуже шанована мною проф. доктор історичних наук Ольга Василівна Борисова цілком має рацію, стверджуючи, що Союз Радянських Соціалістичних Республік ніколи не був законним. Ми про це неодноразово розмовляли за чаркою чаю, ще в Луганську. Час від часу ця тема спливає і тут, вже у вигнанні.
Перший Всесоюзний З’їзд Рад відкрився у Кремлівському палаці 30.12.1922 р. Саме на ньому розглядалося питання створення СРСР. Залишимо у спокої юридичний кульбіт, в результаті якого Перший Всесоюзний з’їзд рад відкрився ще до того, як було піднято питання про створення Союзу – більшовики ще не на такі речі здатні. Тут про інше. На тому з’їзді Угоду про створення СРСР було прийнято лише в основі. Делегати вирішили документ доопрацювати і прийняти вже в цілому на Другому з’їзді, який намічався на 1924 рік.
Проте до цього питання так і не повернулися. Натомість на Другому з’їзді було прийнято Конституцію СРСР. Таким чином юридично угоду про створення СРСР дійсно оформлено не було. Більше того, її ніколи не ратифікували в «союзних республіках», в т.ч. і в Україні!
Це взагалі-то сенсація. Історики про цей історико-правовий нонсенс знають, але до останнього часу з певних причин (напевне, політичних) воліли мовчати. І от…
Такий собі Володимир Шпитальов, простий громадянин Росії звертається до генерального прокурора РФ з проханням (вимогою) дати правову оцінку створенню СРСР. У спілкуванні в соцмережах Шпитальов позиціонує себе як ліберал і навіть критик російської дійсності. Може так і є. Але…
Дивіться, паралельно з підняттям питання про легітимність СРСР мешканець Москви Шпитальов у своєму запиті пише цікаві речі:
«Как известно, Учредительное собрание было избрано в ходе демократического народного волеизъявления, <> 6 января 1918 года им была провозглашена Российская Демократическая Федеративная Республика. Однако в тот же день силами, подконтрольными ВЦИК и СНК (большевиками, - ред.), работа Всероссийского учредительного собрания была насильственно прекращена, а ВЦИК опубликовал текст "Декрет о роспуске Учредительного собрания» (http://news.liga.net/news/politics/6113950-genprokuraturu_rf_poprosili_proverit_zakonnost_sozdaniya_sssr.htm).
Зрозуміло, колеги, до чого веде пан Шпитальов? Якщо СРСР нелегітимне, відповідно легітимною слід визнати останнє державне утворення – таку собі РДФР. Відповідно, Україна, країни Балтії, а також Фінляндія, Молдова, Білорусь, ect. Юридично залишаються частинами тієї федеративної республіки.
Та сама Україна видала свій Четвертий універсал лише 22 січня 1918 року. І той універсал можна оскаржувати, трактуючи його вихід як вимушений крок Центральної ради у відповідь на розгін більшовиками Установчих зборів. Насправді ж Вінниченко з Грушевським були прихильниками саме єдиної федеративної держави. Найцікавіше, що саме так і було! Якщо дійде до суду, хай навіть найвищого міжнародного, можна в якості доказів наводити статті, книги та спогади і Вінниченка, і Грушевського, і Петлюри…
Ідемо далі. Претензії Кремля на країни Балтії набувають нових цікавих яскравих фарб. Якщо СРСР не був легітимний, відповідно, пакт Молотова-Ріббентропа втрачає увесь свій сенс. Тоді повертаємося до стану на 06.01.1918 року. Тоді Прибалтика була частиною Росії.
Втрачають сенс і танці навколо Указу Президії Верховної Ради СРСР від 19 лютого 1954 року «Про передачу Кримської області із складу РРСР до УРСР», підписаний К.Є. Ворошиловим та М.М. Пєговим, бо якщо не було СРСР (юридично), відповідно не було ніякої передачі. І будь-який міжнародний суд стане на бік Шпитальова і… Путіна.
Правда, красиво?
Отже, в.ш.п. О.В. Борисова, як бачимо, геніальні хлопці в Кремлі ще не втратили креативності мислення. Не вірю, просто не вірю, що то москвичу Шпитальову така дума сяйнула просто посеред ночі. Ми вже вчені з вами, правда? Багато випадків знаємо, як «на прохання трудящих» на 1/6 чстині земного суходолу починалися і політичні, і судові процеси.
Найцікавіше, що, як бачимо, заяву Володимира Андрійовича Шпитальова не було викинуто на смітник. Її, як годиться, зареєстровано за всіма правилами, тобто дано повний хід. У Фейсбуку Володимир Шпитальов яскраво змальовує, як тітка у приймальні Генпрокуратури не хотіла брати до реєстрації його документ, лає російських бюрократів на чому світ стоїть:
«Тетка-приемщица раскудахталась «кто вас послал?!», «не думайте, что вы самый умный!», «да, депутатам можно, а вам нельзя!», «не думайте, что вы пришли - и сразу шум поднимется!» (https://www.facebook.com/vovanezz?fref=nf).
Бачте як складно простому російському громадянину просувати свої права, навіть у закладі, які ці права має захищати, пестити й просувати? Але наступне повідомлення дуже цікаве. Чоловік цей проговорюється про щось важливе.
«Потом-таки куда-то ушла, велев мне ждать в коридоре. Промариновала меня минут 15, потом вернулась. "Да, депутатский запрос есть, ваше заявление будет рассматриваться параллельно с ним". Сразу такая любезная, вежливая. Расфилософствовалась по поводу теории малых дел…» (там само).
Про який депутатський запит йдеться, до якого «пришпилили» заяву простого громадянина Шпитальова? Куди й кому телефонувала «прийомщиця», з’ясовуючи «чи є депутатський запит». Що в тому запиті і хто його автор? І чому так змінилося ставлення тієї чиновниці до заявника? Виходить, не все так просто і звичайний москвич Володимир Андрійович Шпитальов не зовсім звичайний?
В своєму повідомленні у ФБ Шпитальов дякує такому собі Іллі Лазаренко «за вдохновєніє». А ось це вже цікаво. Заходимо на сторіночку цього чоловіка, читаємо:
«Витаутас Ландсбергис заявил, что «Наши политики, члены сейма могли бы обратиться в литовскую прокуратуру с запросом о законности России. Поскольку Россия, скорее всего незаконна, — она свергла царя, убила его с детьми, так какое же это государство?» Это такой симметричный ответ на запрос в Генпрокуратуру РФ по поводу законности признания независимости государств Балтии. Я думаю, что стоит поднять этот вопрос. Только господин Ландсбергис ошибается по поводу реперной точки. Это, конечно, не Февральская революция, когда власть перешла к Государственной Думе и началась подготовка к Учредительному собранию. И не убийство Царской семьи. Сомнительность государственности РСФСР-РФ заключается в её создании в результате роспуска Всероссийского учредительного собрания после провозглашения им Российской Демократической Федеративной Республики. То есть в результате государственного переворота и захвата власти Совнаркомом. Вот каким событием надо поинтересоваться» (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001430763516&pnref=story).
Зрозуміло куди вітер віє? А повідомлення це – за 01.07.2015 року, тобто, за добу до того, як «звичайний москвич» В. Шпитальов «за власної ініціативи» приніс до Генпрокуратури заяву.
Дивимося тепер хто такий цей Илья Викторович Лазаренко. Про нього ціла сторінка у Вікіпедії. Якщо двома словами, то це – російський фашист. Скінхед. Співголова партії Національно-демократичний Альянс. З тих псевдо опозиціонерів, що їх підгодовує влада. Отже звідси ноги ростуть?
А тепер ще одне. Одночасно з демаршем В. Шпитальова відбулася ще одна… подія.
На обрії з’явився такий собі Надзвичайний комітет із спасіння країни і народу Росії. Котрий відправив звернення на адресу Генсека ООН, Генсека ОБСЄ та голови ПАРЄ. Все по-серйозному. Дата звернення – 02,07.2015 року. Тобто той самий день, коли «звичайний громадянин» В. Шпиталов приніс свій запит до Генпрокуратури РФ.
Автори звернення всіх собак вішають на Путіна та спецслужби, мовляв, Росія не винна у розв’язуванні війни проти України – це все Путін та ФСБ. «Росія – не агресор» - ось основна думка документу. І ще звичне лякання ядерною війною. З тексту видно, що за Надзвичайним комітетом… насправді стоїть така собі партія «Воля» та її голова – неоязичниця Світалана-Лада Русь. Теж, начебто затята противниця Путіна.
Відомо, що Ілля Лазаренко є неоязичником, засновник релігійної групи «Спільнота Наві». Випадковість? Не думаю, як полюбляє висловлюватися один путінський агітатор. А тут на згадку приходить ще й звернення т.з. «лідерів ДНР-ЛНР» до Обами, Меркель та Оланда, яке опубліковано… правильно: 02.07.2015 року. Просять вплинути вже на Президента України Петра Порошенка, аби він «реалізував Мінські угоди». Відомо, що ані Пургін, ані Захарченко ані слова без команди з Кремля не вимовлять. А там «реалізацію Мінських угод» трактують лише як федералізація України, повернення захоплених росіянами територій на правах автономії з бойовиками в якості реальної влади.
І от на тлі всіх цих рухів, що нагадують улюблену Путіним «багатоходівочу» цікаво, якщо Генеральна прокуратура визнає СРСР недійсним… Це буде означати, що і Будапештський протокол, яким гарантується територіальна цілісність України перетворюється на нічого не значущий папірець. Фактично зараз ми бачимо спробу Кремля простягти під столом руку США та Британії: документ не легітимний, отже, можете відзивати свої санкції, панове, бо ви звільняєтеся від своїх зобов’язань перед Україною. Разом зі зверненням фашистів до НАТО, ЄС, США, мовляв: не домовитеся з Путіним, не продасте його Україну – до влади прийдуть оці… Прихильники Наві та етнічних чисток. З такими ось поглядами:
«Международный олигархат — англо-американские банкиры — или, как их называют, мировое правительство, по утверждению бывшего британского разведчика Дж. Колемана, стремятся к установлению нового мирового порядка. Мы призываем всех людей доброй воли объявить о недоверии правительствам и президентам, политика которых направлена на развязывание новой мировой войны! Мы призываем СМИ прекратить дезинформацию населения. Мы требуем изменить формулировку резолюции N13800 ПАСЕ, называющую Россию агрессором. Мы считаем, что ответственность за разжигание национальной розни и третьей мировой войны должна быть возложена лично на руководителей Украины, России и США и на всех руководителей стран Европы, Азии, Южной Америки и Австралии, на руководителей международных финансовых и военных организаций. Мы, народ России, - требуем мира!» (http://chk.volya-naroda.ru/news/read/324).
Тут, друзі, такі цікаві перспективи відкриваються…
Невже це все через простого москвича, який раптом після чергового кухля пива вирішив відновити історичну справедливість? І чому в один і той самий день стільки звернень?
Щоправда, мушу сказати, що якраз на 02.07.2015 приходиться повний місяць. Котрий, як відомо, збуджує психічно хворих осіб. Але ж отой таємничий депутатський запит...
Як гадаєте, що тут?


ПАВЛО  ПРАВИЙ 

Комментариев нет:

Отправка комментария