Общее·количество·просмотров·страницы

четверг, 5 ноября 2015 г.

Страждання по каудильо

Останніми днями я щось почав потроху любити каудільо Франсиско Пуліно. Дивлячись на ту вакханалію, що влаштували перевдягнені у вишиванки «совки» стає гірко і хочеться диктатури. Мені, переконаному демократу хочеться диктатури!


Чергова крапля – сьогоднішній провал у Верховній Раді поправок до Трудового кодексу, які забороняють трудову дискримінацію сексуальних меншин. Зауважте, друзі, Верховна Рада провалила цей закон конституційною більшістю!
До «кольорових» громадян в мене ставлення неоднозначне. Але цей закон був з того пакету, прийняття якого необхідно для євроінтеграції України. Без цього закону ЄС нам не надасть безвізовий режим перетину кордонів. Власне, сьогодні безвізовий режим практично накрився здоровезним мідним коритом.
Лише уявляю лють та розпач Президента – багатомісячні титанічні зусилля, час, гроші, нерви – все псу під хвіст. За закон не проголосував навіть визначний вилоносець і, як подейкують, не чужий до веселкових розваг пан Ляшко. І його депутати всі як один проти. І Самопоміч. І БЮТ. І Опозиційний блок. Всі дружніми лавами утрималися, або взагалі не з`явилися на голосування. А шо – у них так в усіх давно безвізовий режим. А ви, українці – облізете. Головне – Порошенку «западло» зробили. Дрібну капость, яка вдарила по простих українцях.
І от в мене питання: а чому досі не стоїть Третій Майдан? Чому бійці Правого сектору і пацани «Свободи» не виколупують бруківку на Хрещатику й не горланять Ляшка, Тимошенко, Садового, Вілкула, Бойко на гіляку? За що стояв Євромайдан? Де «коктейлі Молотова»? Щойно 304 особи нетрадиційної сексуальної орієнтації позбавили вас мрії! Щойно вони наплювали на пам'ять Небесної сотні! Варто було мерзнути на Майдані, йти під кулі; варто було позбутися Криму і половини Донбасу, аби «совки» відверті, та «совки» перевдягнені у вишиванки вас банально тупо кинули!
Мене з дружиною і двома неповнолітніми дітьми путінські «відпускники» викинули з рідної домівки аби Ляшко-Тимошенко-Семенченко-Тянибок-Парасюк-Ярош зараз тупо плюнули нам усім в душу?
Все, українці? Здулися? Вже не хочеться в Європу? Вже не потрібен безвізовий режим?
Я не знаю, що зараз відчуває Порошенко. Я би на його місці… Порвав би. Бо вони реально дістали своєю «всьопропалонасзрадили». Не там зрада. Осьдечки вона!
Аби звільнити корумпованих суддів і набрати нових – треба змінити статтю 126 Конституції, яка гарантує суддям по життєвий термін. Порошенко зробив подання до Верховної ради. Провалили.
Аби позбутися корупції під час держзакупівель, треба внести зміни до низки законів. Порошенко зробив відповідне подання до Верховної ради. Провалили.
Порошенко подав до Верховної Ради проект закону про судовий збір. Провалили.
Порошенко подав до Ради законопроект про створення Національної агенції з повернення вкрадених активів. Провалили. Ну, тут – святе: як кажуть, своя сорочка…
І от сьогодні, після чергового «провалу» я, впертий і послідовний прихильник демократії та еволюційного розвитку суспільства, вперше уявив, як це могло би бути. Як одного ранку на вулицях столиці з`явилися патрулі Національної гвардії і по всіх телеканалах почали крутити виступ Президента: «Співвітчизники, нація в небезпеці. Вороги відверті й замасковані під патріотів саботують реформи, тому…»
Мені просто цікаво подивитися як чкурнуть до Москви ті, у «вишиванковому» патріотизмі яких сьогодні не сумніваються пересічні ватні українці; як ті, хто донедавна кричав про Липецьку фабрику і «зраду», битимуться перед будівлею на Банковій, аби першим привітати Президента, який, «нарешті зробив рішучий крок до наведення в країні ладу»; як тихенько розсосуться по домівках наймані мітингувальники «податкових», «тарифних», «депозитних»,«всіназахисткорбана» та інших майданчиків, як небо потемніє від чартерних аеропланів, що розлітатимуться на Схід та на Захід.
Що найцікавіше, ЄС та США все те підтримають. Лише трохи побурчать для виду. Бо надто багато коштів в Україну вкладено. Надто важливим гравцем в геополітиці вона зараз є. Авторитарні режими Чилі, Південної Кореї, Тайваню підтримували…
Не сумніваюся, що в соціальних мережах одразу настане спокій і благодать. Бо це зараз можна клясти й ображати Президента своєї держави, придумуючи йому брудні прізвиська та вигадуючи нісенітниці про «Вальцмана». Уявляю, як в паніці витиратимуть свої стрічки платні блогери, боти й тролі й розриватимуться телефони Савіка Шустера та Андрія Куликова, і щоразу в слухавці «Заради Бога, зітри ти це…»
Як одразу на міжбанку почне укріплюватися гривня.
І лише забуті кимось іржаві вила самотньо стримітимуть у клумбі перед порожньою будівлею парламенту…

P.S. Втім, шанси на безвізовий режим ми ще маємо. За три тижні мусить відбутися повторне (і останнє) голосування за доопрацьований проект поправок до Трудового кодексу. Навряд чи Ляшко, Ярош, Тимошенко, Семенченко, Парасюк та іже з ними його проголосують і тоді. Якщо ми з вами продовжимо підтримувати їхні дії, які нормальною мовою називаються «Руїна».

З великим вітанням, Перший
заступник баби Ванги по Україні

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Комментариев нет:

Отправка комментария