Общее·количество·просмотров·страницы

четверг, 31 марта 2016 г.

Народилася нова красуня...

І ось я тримаю її в руках. Три роки роботи. Більше 240 опрацьованих джерел. Безсонні ночі. Кубометри випитого чаю та кави. Нервові зриви. Півроку збирання коштів на видання. І ось нарешті вчора вперше взяв її до рук. Вона найкрасивіша, як найкрасивішою є новонароджена дитина для своїх батьків.
Отже, книга «Владимир. Крещение ложью» почала своє життя. Вчора перші 10 передплатників отримали її просто з упаковки. Велика за об’ємом – цілих 720 сторінок, але могла би бути й удвічі товщою – настільки проблеми, що я спробував в ній дослідити, складні та важливі.
Вийшов справжній детектив. Історичне розслідування глибокого минулого нашого народу, яке серйозно відбивається і на сьогоденні. Переконаний, що і в тій війні, яку веде проти нас зараз на Донбасі «Русский мир», є чимало причин, які слід шукати там – в Х-ХІІ сторіччях.
Чи хрестився Володимир в Херсонесі? Чи хрестив він Русь 988 року? А може, це грандіозна містифікація? Міф, що його створено ще за часів князя Ярослава Володимировича й зміцнили в пізніші сторіччя – через політичні причини.
Хто і чому убив Великого князя Київського Володимира Великого? Яку смертельну небезпеку становили князі Борис та Гліб для Візантії, що аж довелося готувати міжнародну змову проти них? Чому їхню загибель приписали князю Святополку? Чому саме йому? Що стоїть за таємничим військовим походом роського війська на Костянтинополь 1043 року? Хто і навіщо наказав літописцям оббріхувати законного спадкоємця Володимира Великого – князя Святополка, обізвавши його «Окаянним»?
Храм св. Софії в Києві побудовано не за православними канонами – професійні історики цього не заперечують. Його не побудовано і за католицькими канонами. І церкву Пресвятої Богородиці, що більш відома як Десятинна - так само. Питання: чому? Чому одразу після смерті князя Володимира, грецькі священики почали вперту боротьбу за переосвячення храмів Русі і їх перейменування.
І чому в жодному іноземному літопису кінця Х сторіччя, в тому числі й візантійських, ані слова про хрещення Русі і її правителя? Ні слова про грандіозний акт у величезній країні, багатство и слава якої гриміла по всьому світові.
На ці та багато інших питань спробував я дати відповідь у книзі. Постарався, аби читалася вона легко, а факти та версії, що в ній викладено, були зрозумілі для пересічного читача, який має уяву про середньовічну Русь на рівні шкільного курсу історії.
Ця книга – не наукова. Вона – науково-популярна. Призначення її – не лише популяризація історії минулого українського народу, але й критика міфів, що їх за сотні років настворювали московські історики, сховавши за ними наше справжнє минуле; перетворивши Київську Русь – найпотужнішу країну тогочасного світу у відсталу землю, квазідержаву, яка торгувала виключно медом, рабами та шкурками білок.
«Надобно лишить их историчесой памяти ненужной» - писала свого часу російська імператриця Катерина ІІ. Це вона про нас, браття-українці. Це нас треба було позбавити пам’яті про свій родовід, про справжню історію нашого народу. Так нас легше було тримати у покорі.
«Владимир. Крещение ложью» - це провокація. Авторів подібних книг називають «науковими хуліганами». І я, вибачте за нескромність, пишаюся цим званням.
Так, я – науковий хуліган. Людина, яка провокує інтерес до «білих плям» в історії, а також спонукає замислитися над міфологемами. Гарантую: книга цікава. Вона змусить переосмислити здавалося б, прописні істини. Вона змусить критично ставитися до того, що нам понаписували легіони академіків та професорів на замовлення Кремля.
Я не претендую на стовідсоткову правоту. З моїми версіями, гіпотезами та припущеннями; з моєю критикою офіціозу можна і треба сперечатися. Адже в суперечці часто народжується істина. Одного прошу: не будьте байдужими. Адже народ, котрий не знає власної історії, приречений на деградацію й знищення. Подивіться на росіян…
Тож вітаю всіх тих друзів, хто вже передплатив книжку. Сподіваюся, що вони не пожалкують. Запрошую в інтригуючий світ історичних розслідувань інших.
На жаль, передплата книги за пільговою ціною завершилася. Роздрібну ціну видавець поставив у 200 грн. Все таки це 720 сторінок.
Як придбати книгу з автографом?
Перераховуєте кошти на платіжну картку:
«Приватбанка»: 5168 7556 2991 5311

Повідомляєте про платіж та бажання придбати одну або кілька книжок у приватному повідомленні на «Фейсбуці»: https://www.facebook.com/urtab
На жаль, зараз книги у продажу вже немає. Сподіватимемося на перевидання.

Або за електронною адресою: urtab@mail.ua
Зазначаєте кому призначено книжку, номер телефону та відділення «Нової пошти».
Можливе вручення книг особисто, під час презентацій, автограф-сесій, тощо. Буду вдячний за пропозицію щодо організації презентацій в містах України.
Як бачите, все просто.
P.S. Багато хто питає, або навіть дорікає: чому російською мовою? Якщо чесно, втомився відповідати й пояснювати. Скажімо так: наразі вважаю цю книгу зброєю. А зброя має бути максимально ефективною.

P.P.S. Ось вона, красунечка…

З повагою,
ПАВЛО  ПРАВИЙ (Бондаренко)

7 комментариев:

 1. Щиро радію виходу Вашої книги. Сумно, що так зросла ціна.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Самому сумно, але... життя. У нас "імпортозаміщення" - ми вже не купуємо росіського паперу - лише фінський та німецький. Ціна нещодавно зросла на 30%. Зросли й послуги друку...

   Удалить
  2. Імпортозаміщення паперу- це прекрасно, а коли буде імпортозаміщення мови?

   Удалить
 2. Этот комментарий был удален администратором блога.

  ОтветитьУдалить
 3. Вже майже вирішив купити, аж додивився книга російською. Ні дякую, дочекаюсь україномовної версії.

  ОтветитьУдалить
 4. ви просто ...аферист....і злочинець

  ОтветитьУдалить
 5. ви просто ...аферист....і злочинець

  ОтветитьУдалить