Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 6 марта 2016 г.

"Пуля" для Порошенка, або хто й навіщо "розкручує" Надію Савченко

Уявляю, яка величезна штормова хвиля зараз підніметься. Справжній дев’ятий вал народного гніву накриє мене з головою й понесе за обрій: на святе руку підняв. Саме тепер, коли Надію Савченко усім миром намагаються вирвати з пазурів Путіна, сказати щось проти всенародного обожнювання «жінки-вояка» - це все одно, що поперти проти величезного бульдозера марки  KOMATSU.
Але інакше я не можу. Бо в Біблії написано «Не створи собі кумира» не просто так. Надто довго водили нас кумири та вигадані нами ж «месії» манівцями. А часто кумири та месії через якийсь час виявлялися або продуктом політичних технологій, або навіть ворогами.
Зразу поставлю крапки над всім відомою українською літерою: не поважати Надію Савченко за її позицію, за її поведінку та мужність не можна. І я її поважаю. Я про інше. Про що численні наші журналісти, політики та громадські діячі говорити не бажають. Мені цікаво, хто і навіщо «розкручує» Надію Савченко? З якою метою в неї вкладаються шалені кошти? Хочете щодня бути присутні в новинах? Платіть. Хочете на сторінки газет – платіть. Хочете, аби на телешоу в Савіка Шустера політики битих дві години за вас говорили? Не проблема – платіть. І хтось цей піар оплачує…
Не поспішайте кидати в мене капцями. Подумаймо от над чим. Режисера Олега Сенцова судили ні за що. Савченко хоча би воювала, а його посадили в клітку взагалі ні за що. Йому «впаяли» 20 років суворого режиму. Треба знати, що таке «суворий режим» в путінській «виправній» системі, аби розуміти, що йому винесено смертний вирок.
Савченко ще судять, а Сенцов вже відправився у концтабір. Але чомусь хвиля народного протесту проти несправедливого вироку не пішла. Чомусь за нього фактично забули. Ніхто не закликає блокувати Крим і перервати дипломатичні стосунки з Росією, як у випадку з Савченко; ніхто не збирає мітинги на його підтримку на Софійському майдані й по всій Європі.
Разом з Олегом Сенцовим судили кримського активіста Кольченка. За тероризм. Йому «видали» 10 років суворого режиму. Хто згадає як його звуть? Де вимоги звільнити несправедливо засудженого? Якби у ці дні не розкручували тему «Звільнити Савченко за всяку ціну (а й справді, яку ціну мусить сплатити Україна за її звільнення?)» - про цих чоловіків ніхто б не згадав. Їх просто «причепили» для того, аби кампанія виглядала яскравіше.
От би щодня в новинах розповідали про долі Миколи Карп`юка або Віктора Шура…
Мені скажуть: Надія Савченко – це символ. Символ України, яка б’ється з ворогом, що сильніший за неї економічно і військово; символ нескореності й мужності. Згоден. Цілком згоден – символ.
Але дозвольте задати одне питання: навіщо її було тягти у політику? Навіщо з неї було робити народного депутата, наприклад? Тільки не кажіть, що Путін, дізнавшись що Надію Савченко обрали до українського парламенту, жахнувся б і одразу її відпустив. Тут інше.
В той самий час, коли героїню (вживаю це слово без жодного іронічного навантаження) було захоплено в полон і вивезено до Росії, в славетному місті Луганську т.з. Міністерством державної безпеки ЛНР було заарештовано професора української філології Дмитра Ужченка. Ніколи про такого не чули? Та чому ж? Його було звинувачено в диверсійній діяльності. «Диверсія» полягала знаєте, в чому? Офіційне звинувачення виглядало так: «Распространение на территории Луганской народной республики украинского языка». Професору загрожував розстріл. Майже місяць він провів в камері смертників. Саме тоді Савченко вставили у список «Батьківщини» під № 1, а про професора  - упевнений, мої читачі чують вперше. Та чому ж?!
Десятки й сотні українських вояків в той час перебували в полоні у бойовиків. Їм відрубали руки лише за тату Тризубу на плечі; їх спалювали живцем; їм виколювали очі, відрізали язики; їх кастрували. Хтось згадає хоча б одне ім’я? А чому? Бо не потрапили до телевізора? А що б мало статися, аби вони потрапили?
Чому серед цих героїв було підхоплено саме Надію Савченко? Нікому не нав’язую своєї думки, але вважаю – з тієї причини, що вона була гарною «сировиною» для політтехнологів. Дивіться: жінка-військовий – раз; льотчиця, тобто романтичної військової професії – два; добровільно полишила вертоліт і вступила до штурмового батальйону «Айдар» аби на землі бити ворога – три; захоплена у полон і вивезена до Росії – чотири.
Ну і ім’я в неї було дуже вже гарне для «розкатки», не можна було проходити повз таку знахідку.
«Врятувати Надію!» - як гарно звучить, правда? Тут два сенси: врятувати жінку Надію і врятувати надію для України.
Пані Юлія Тимошенко чітко знала: «Батьківщині» на виборах восени 2014 року загрожував «проліт» такий самий, як французький авіатор мсьє Огюст Фаньєр над Парижем. Треба було знайти щось таке, що «витягло» б партію Юлії Володимирівни з «болота», якийсь непересічний крок. І цей крок було знайдено. Фактично пані Тимошенко «на горбу» Надії Савченко пролізла тоді в парламент.
Відтоді й пішло. Хто тільки не використовував Надію як інструмент в політичній боротьбі! Зараз пішла нова хвиля. Потужна. Зараз Савенко використовують проти Петра Порошенка. Кількох «журналістів» навіть найняли, аби вони влаштували пікет перед Адміністрацією президента з вимогою аби Порошенко негайно звільнив Надію. Наче це Порошенко тримає її у полоні, а не Путіна; наче це від Порошенка залежить доля жінки – зателефонувати до Кремля, грізно насупивши брови, поставити якийсь ультиматум, грюкнути по столу кулаком і зляканий Путін віддасть довгоочікуваний наказ.
Дійшло до того, що відомий проросійський депутат о олігарх, член партії «Опозицйной блок» Вадим Рабінович почав вимагати від Порошенка негайного наступу на Донбас, аби визволити Савченко. Очевидно, забув, що її тримають не в Донецьку, а в Ростові-на-Дону.
Проте, я, шановні колеги боюся не так того, що Надію використовують для розхитування політичної ситуації в країні – не вона, так знайдуть щось інше. Я боюся, що Надію «розкручують» з метою вчергове провести за її спиною до парламенту каламутних осіб. А ще я боюся, що її таким чином готують на президентську кампанію. Або як керованого кандидата, або як інструмент для заведення на Банкову потрібну декому людину. Дуже вже  мене насторожує, що Путін з тим судилищем фактично підіграє тим, хто в Україні намагається використати «ефект Савченко».
Дивіться самі. Суд над Сенцовим та Кольченком тривав 54 дні – менше двох місяців. Суд над Ходорковським та Лєбедєвим – 10 місяців. Суд над Тимошенко – менш ніж 4 місяці.
А Савченко судять вже майже рік і вісім місяців і кінця-краю процесу не видно. Чому так? Тому, що це тиск на українську владу, зокрема на президента. Ми бачимо, як це відбувається. Савченко перетворено на зброю, причому на зброю в руках старої «парочки» Тимошенко-Медведчук.
Відтак, давайте задамося питанням: на чийому ми боці, коли підтримуємо всі ті акції, за якими стримлять вуха жінки з косою? Сама Надія Вікторівна могла б відчути й побачити свою роль в українських подіях; вона могла б чітко висловитися стосовно політичних спекуляцій на своєму імені. Але чомусь (а й правда – чому?) не висловлюється.
Тепер ще одне. А що, власне, відоме пересічному українцю про Надію Савченко? Що відомо про її біографію, рівень психічного здоров’я та освіти, моральних якостей та інтелекту? Все це заступили голодування, гучні заяви, нонконформізм, зухвале й мужнє ставлення до російської «правоохоронної» системи та особисто до Путіна.
Але ж для лідера нації, для кумира мільйонів цього якось малувато. Чому мовчать (здебільшого) її побратими з батальйону «Айдар»? Чому демонстративно не бажають розповідати про її «подвиги»? Кому з українців відомо, як вона опинилася у полоні? Чому журналісти воліють не писати про те, що Савченко порушила наказ і самовільно полізла у самісіньке пекло – нікого не повідомивши. В результаті сама опинилася в оточенні й шестеро бійців разом з нею. Чом би нам не повідомити, що, намагаючись витягти її та інших бійців з оточення, полягло 17 українських десантників? Шестеро з них, аби не потрапити в полон, підірвали себе гранатами. Савченко свою гранату не використала…
Вважайте мене путінським наймитом і ворогом України, але я просто мушу поставити питання про те, що Надія Савенко насправді є авантюристкою з певними проблемами у психіці. Жінка у вічних пошуках гострих відчуттів, через яку загинули гарні хлопці. Хтось знає долю тих шести бійців «Айдару», яких «Пуля» (дуже промовистий позивний, ви би чули, як між собою характеризують Савченко «айдарівці») здала в полон? Повернулося п’ятеро. Одного терористи зарізали. Всадили ніж у серце людині, в якої було зв’язано руки. Невже Надія не має відповідати за його смерть? Невже він їй не сниться ночами? Може, те, як вона зараз тримається на тому судилищі – це свідома спокута своїх гріхів?
Коли-небудь з нею мало статися те, що сталося. Де лише її не носило: модельєр одягу, студентка журфаку, радистка в Залізничних військах, стрілець окремого аеромобільного батальйону, участь у миротворчій місії в Іраку. Після цього завдяки тому, що за бомбила листами тодішнього міністра оборони, вступила до Харківського університету повітряних сил – начебто все життя мріяла стати льотчиком-винищувачем.
ЇЇ двічі відраховували за профнепридатність, але кожного разу Савченко вдалося поновлюватися – знов таки затероризувавши міністра. Правда, змушена була погодитися навчатися на штурмана-оператора, а не на пілота.
Тепер увага. Від початку АТО пані Савченко пише заяву на відпустку, покидає лави ВПС України і йде воювати добровольцем в «Айдар». Звідти пише рапорт на звільнення з армії. Та невже в українських військово-повітряних силах надлишок штурманів бойових вертольотів Мі-24 з 170 годинами нальоту? Саме тоді наші вертольотчики активно штурмували Савур-могилу та позиції бойовиків під Луганськом. Адреналіну не вистачало? В «Айдарі» їй, очевидно, було комфортніше. Вояки кажуть – вона робила що хотіла і матом посилала командирів, які закликали до дисципліни.
Попри усе наше небажання мусимо задатися й таким питанням: у червні 2014 року ЗСУ та НГУ вели успішний наступ на позиції бойовиків. Всі, в тому числі й сепаратисти були упевнені, що «Новоросії» залишалося жити від сили 2 тижні. І ось Савченко пише рапорт на звільнення з армії. Навіщо?! Що вона збиралася робити після перемоги? Чим планувала займатися? Повернутися в шоу «Битва екстрасенсів», в якому вона брала участь 2012 року?
До речі, панів видатних патріотів не коробить, що Савченко була на Майдані, але… вона вмовляла там активістів не кидати каміння та «коктейлі Молотова» у бійців «Беркуту»? Як на мене, до речі, правильно й робила – силове протистояння провокували антиукраїнські сили – їм до зарізу потрібна була кров. Проте ми тут не про таємниці Майдану – ми про Савченко.
Зрозумійте мене правильно – я зовсім не маю бажання спеціально налити бруду на Надію. І ніхто мені за цю статтю не заплатив, навіть карамельками «Рошен». Але, безумовно захоплюючись, мужністю цієї жінки ми не можемо забувати й не дуже приємні факти та сторони її особистості. І мусимо тричі подумати, перш ніж підтримувати політиків, які осідлали Савченко, мов бойового скакуна.
Ми вже мали нещастя привести до влади «розкручених» ЗМІ Семенченка-Гришина, Парасюка, Філатова, Березу. Тепер лікті кусаємо.
Врятувати Надію ми мусимо. Але не маємо права робити з неї чергову ікону, перед якою знову розіб’ємо лоба. Знову таки згадуючи Святе письмо треба пам’ятати, що необхідно відділяти зерно від полови. Героїзм і мужність це одне, а дурість, авантюризм і злочинне самоуправство – це інше.
Як на мене, визволивши Надю з полону, її слід було б віддати під суд в Україні. Звичайно, цього ніхто не зробить – то було б політичне самогубство. Але хоча б культ особистості не створювали…


ПАВЛО  ПРАВИЙ

42 комментария:

 1. Несколько замечания по поводу мнения автора статьи. То что другим нашим пленным и заключенным уделяют мало внимания это проблема не савченко и заключенных, а тех, кто нашими согражданами должны были бы заниматься. разница между сенченко и савченко в том, что олег не объявлял голодовок, а тем более сухих. и если вы понимаете, то эта голодовка приводит к скорой смерти, хотя судя про статье вы не против, а скорее даже за. вы предлагаете ее судить в украине, думаю если наши российские враги не смогли найти ее вину, то тут точно не получится. исходя из вашего текста приходится признать что вы это написали из обычной зависти к внутренней силе другого человека( в данном случае: савченко), либо вы действительно путинист. интересно чем бы вы могли пожертвовать ради правды. думаю ничем. вы слабак, т.к. не можете признать в другом человеке достоинства которых у вас нет.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Не все понимают, что изложил Павло, поскольку несведущи в некоторых моментах из психиатрии. Поэтому реагируют на поверхностные моменты. Тонкости же вам неведомы, а мы и разъяснять не собираемся.

   Удалить
  2. Unknown. Бот чи не дуже уважна людина.
   В будь-якому разі, не коментар, а так - сміття.
   Павло зачепив дуже болючу тему. І розмова повинна бути чесною і жорсткою.

   Удалить
  3. Unknown. Бот чи не дуже уважна людина.
   В будь-якому разі, не коментар, а так - сміття.
   Павло зачепив дуже болючу тему. І розмова повинна бути чесною і жорсткою.

   Удалить
  4. А крутой адвокат Фейгин (очень дорогой) ,как то кроме Савченко иных защищать не намеревается?&! Не платят ?

   Удалить
 2. Перший раз про неї написала газета "Факти",взявши інтерв'ю, в 2009 році (рік виборів президента України)

  ОтветитьУдалить
 3. Автор має право на свою думку. Але коли виносить назагал такі звинувачення, треба посилатися не на здогадки.
  Поцікавтеся більш детально про факт того, що Савченко "Саур-могилу не захищала". В той час вертольоти збивали один за одним, тому була заборона на польоти. Саме через неможиливість літати Надія і кинула армію. Зі слів знайомого підполковника авіації, на неї відкрита кримінальна справа за дезертирство, яку, здається, так і не закрили.
  І ще. Докоряєте, що Савченко не підірвала себе гранатою? Навіть коментувати не хочеться.
  Погана стаття. І не через те, що кидають тінь на "символ" Несе гнилістю.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Надеюсь, Надя все таки вернется домой, через все тернии, с высоко поднятой головой, само собой. и даст ответы на все скользкие вопросы озвученные автором. а судачить за спиной ну это сами понимаете, как то низковато... не думаю что кто то из нас согласился бы на ее участь... понятно что ситуацию пытаются использовать в своих интересах политики. но это не делает волю человека меньше. я искренне восхищаюсь ею.

   Удалить
 4. ого! очікувана стаття.Здивований, якби така не з'явилась.
  "Коли-небудь з нею мало статися те, що сталося. Де лише її не носило: модельєр одягу, студентка журфаку, радистка в Залізничних військах, стрілець окремого аеромобільного батальйону, участь у миротворчій місії в Іраку. Після цього завдяки тому, що за бомбила листами тодішнього міністра оборони, вступила до Харківського університету повітряних сил – начебто все життя мріяла стати льотчиком-винищувачем."
  Автор, ви знаєте як такий стиль називається? Я б такий стиль подачі "фактів" назвав би "а ля Бузина - Шевченко вурдалак і п'яниця"
  Всі спостреження і висновки в більшості надумані. Є різниця між справою Савченко і Сєнцова(наприклад). Очевидна різниця. Те, що ім'я Савченко використовують - це не її проблема.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%2C_%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0_%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

   Удалить
 5. "Ми вже мали нещастя привести до влади «розкручених» ЗМІ Семенченка-Гришина, Парасюка, Філатова, Березу." Свідомо чи випадково автор забув, що до того ми "мали нещастя привести до влади" Януковича - дурня, зека, укаїнофоба, ліпшого друга Путіна!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ніколи Янукович не був другом Путіна. В Україні у Хуйла два друга - Юйло і Ветмедчук

   Удалить
  2. але був, цукерку йому дав.... дав

   Удалить
 6. Павло, Ви сміливі.Молодець!

  ОтветитьУдалить
 7. Дещо додам. Завжди доводилося керувати колективами працівників. Керівника чи командира не посилають. Посилають людей, які випадково опинилися в ролі командира.

  ОтветитьУдалить
 8. Возможно, из Сенцова хотели изначально сотворить "раскрученный процесс"-режиссер все-таки. но очень удачно "подвернулась" Надя, и в процессе раскрутки ее история больше подошла. Думаю, россияне не один раз пожалели уже-не предполагали, что она такая отчаянная и безбашенная(в хорошем смысле). Хотя. возможно, её смелое и отчаянное сопротивление как раз на руку, в какой-то политической торговле, как бы цинично это не звучало.

  ОтветитьУдалить
 9. Аргументи оспорювати не буду. Та все ж залишаються питання: чому ось ця хвиля #freesavchenko розкручується саме зараз (адже вона вже голодує не вперше), коли політичні штаби активно готуються до виборів до ВР? хто створив усі ці ролики з закликами підтримати акцію? хто профінансував трансляцію на ТВ? чому її так "красиво", а головне довго, судять?..

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. "адже вона вже голодує не вперше" - сухое голодание вперше и если вовремя не прекратить, то это как правило приводит к летальному исходу.

   Удалить
 10. Легко гавкається на людину за гратами, яка не може дати в морду! Теж саме відбувалось з Тимошенко, а зараз язики до жопи поприлипали. Я не прихильник Тимошенко, але СИМВОЛИ Україні потрібні і ВІРА, НАДІЯ теж.

  ОтветитьУдалить
 11. От статьи очень сильно пованивает.

  ОтветитьУдалить
 12. Дуже маніпулятивна стаття, гнила до самого денця. "Хлопці з Айдару казали", "Битва екстасенсів" і сумніви в психічному здоров'ї. Як Косата Курва та всякий слизький непотріб на кшталт Рабіновіча і Медведчука хочуть настригти собі дивідендів на історії з Савченко, так і їхні опоненти, які мають на меті може і гарні наміри,але прийняли їхну брудну гру і на протидію їм почали поливати Савченко брудом.

  ОтветитьУдалить
 13. Это, пожалуй, самый честный и самый полный материал по Савченко. Больше я ничего не хочу обсуждать здесь. Здесь нечего обсуждать больше.
  Спасибо автору.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Бред сивої кобили!!! Просто смердить заказухою і це видно неозброєним оком. Ця вся мутота, нісенітниця... відразу розумієш звідки ноги ростуть у цієї статті. Та саме головне зрозумілим стає основний привід, основний стержень статті - в чергове не допустити Тимошенко до влади! Причина проста і банальна. Все це ми вже проходили не раз. не бачити цього може тільки людина, яка зовсім нічим не цікавиться і не розуміє ситуацію в країні.

   Удалить
  2. вже достатньо про неї матеріалів. Доїти корів може, такий результат і моя мама бандерівка за те щоб був мир.

   Удалить
 14. Какой-то бред честное слово! Раскручивают Савченко? А Донбасс с его бурятами не слишком раскручивают? Кто же интересно вкладывал деньги в раскрутку "референдума" в Крыму? Надежда просто у всех на виду и у нее можно взять интервью и пообщаться с адвокатом - вот и вся раскрутка. Получить какую-то информацию о пленных в Донецке нет возможности и никто из журналистов не предпочтет рисковать и тратиться на сюжеты о них. Савченко же - всегда сенсация которую можно получить в интернете и отрерайтив любую статью опубликовать интересный материал. И если сравнивать Сенцова с Надеждой, то о ней писать выгоднее во всех отношениях. Она и в вышиванке, и письма гневные пишет, и к суду с презрением относится, и солдат Украинской Армии. Вкладывать деньги в это совсем не нужно. Если весь интернет с ума сходит обсуждая очередную новость о Савченко, то платить за освещение темы в СМИ нет необходимости. ТВ все же иногда старается привлечь аудиторию. И думать что все новостные сообщения куплены и созданы со скрытыми мотивами - паранойя.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую за вашу принципову громадянську позицію. Погана стаття. Несе гнилістю і має замовницький характер без жодного сумніву. Боти отримали нове завдання очорнити Савченко, і не так Савченко, як через неї Юлію Тимошенко. Ця політтехнологія працює вже не одні вибори. Мафіозі бояться Тимошенко панічно. Фірташ на суді у Відні заявив на весь світ, що була змова між ним (фірташем) і льовочкіним, та порошенко з кличко. Умови конфеденційні. Змова пройшла успішно, бо в результаті змови порошенко став президентом, а кличко - мером Києва. Не в змозі підкорити собі, домовитися з нею, неспроможні зламати цю сильну, вольову, незламну, професійну, послідовну жінку-політика Тимошенко, вони вдаються до інших методів - поливають її брудом та роблять з неї ворога народу. Так було і в 2010 році. Точнісінько до самих дряб"язків. І ця замовницька стаття стаття не виключення, а лише в черговий раз є підтвердженням того, що вибори на носі і вони, мафіозно-олігархічний клан вкотре будуть укладати між собою дружби, підписувати різного роду угоди, йти на різного роду змови, фальшувати вибори, аби вкотре не допустити до влади Тимошенко. Автор статті - лакей і холуй рошенківський! Конерктно несе гнилістю, просто нудить від таких істот, жополизів! Автор статті просто раб свого господаря-бариги, і це все так огидно! Ганьба! Як тобі спиться, дихається, як живеться, ти ж у цьому бруді весь задихнешся. Подумай про свою душу, продану за 33 гривенника, згадай про Бога, перед яким прийдеться відповідати за спричинене зло. Возмєздіє обов"яязково звершиться! Неодмінно! І вічно панувати твій порошенко все одно не буде. Такий вже був у нас один і де він тепер?!

   Удалить
 15. Здается, что имя автора не Павло, Анастасия Рагимова (Даниленко).
  Суть - одна проплачены для грязи на Тимошенко.
  Пояснять и спорить - бесполезно. В качестве аргумента поинтересуйтесь этой сучкой в ее ФБ https://www.facebook.com/anastasiiamm?fref=nf

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А совок ведеться...на різного роду провокативні замовницькі статейки! Тьфу, огидно і нудно!

   Удалить
 16. Всё это похоже на правду. Неприятно это осознавать, но выходит так.

  ОтветитьУдалить
 17. Есть над чем задуматься...

  ОтветитьУдалить
 18. Варто ознайомитись. Багато в чому автор має рацію - особливо в загальних судженнях.

  Але й виникають питання, наприклад,

  1) хто постачає автору (до речі його прізвище Бондаренко, звуть Павло Іванович) аж таку детальну різнорідну інформацію, яка до снаги хіба-що спецслужбам;

  2) чому він так ювелірно ніжно обходить політика П і категорично нещадливий до політика Ю. Тут я не про політиків, а про неупередженість.

  Те, що Надія Савченко стала об'єктом політичної гри політичних бульдогів стало зрозуміло після включення її імені номером 1 у список однієї з партій на парламентських виборах. І тут треба надати належне пані Надії, що вона намагається і досить переконливо набути суб'єктності в процесах навколо неї. Але парадокс ситуації полягає в тім, що чим потужніші політичні гравці, що включаються до вимог її визволення, тим більше зростають ставки у цій, пробачайте за цинізм, "грі" і тим більше ПТН буде вимагати за її звільнення. І тут об'єктивно (тобто незалежно від того, хто і що собі задумував на початках) що більше ставки в цьому змаганні за звільнення пані Надії, то більше вона перетворюється на символ України в протистоянні з Росією.

  Для себе поки підсумовую так. Для початку викладена автором начебто фактологія вимагає верифікації з незалежних джерел - поживемо побачимо відгук на цю інформацію у світовому павутинні, потім будемо робити висновки. Приховування чогось на кшталт "смаженого" нашому суспільству і непотрібно і зрештою шкідливо. За те, що автор пробує суспільний символ на міцність, йому навіть подяка - тим Надійніше буде результат.

  Так, символи суспільству потрібні, але не потрібні "наштукатурені" ідоли. Пам'ятаєте: "хто безгрішний, нехай перший кине в мене камінь". На фронті і в тилу нашу перемогу творять не янголи, а грішні земні люди - щирі, вмотивовані, цілеспрямовані, патріотичні, уперті.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую за те, що так високо оцінинили мої скромні навички з пошуку інформації з відкритих джерел, їх оборобці та аналізу, що аж приписуєте їх спецслужбам)) Все простіше: про подвиги "Пулі" є все в неті, треба лише пошукати. Правдв, визнаю, мав ще бесіду зі старим товаришем,я кий воював з Савенко в "Айдарі". Решта - аналіз, дедукція і індукція. Але все одно приємно))

   Удалить
  2. Як там тебе, Павло чи Анастасія Рагимова (Даниленко) - ти лайно! Тебе використають твої господарі і викинуть на смітник, як і багато схожих на тебе. Ваша доля вже вирішена практично. Як вам живеться у цьому світі? Що на сповіді у Піднебесній будете говорити?! Як взагалі збираєшся жити?! Самій від себе не нудить?!

   Удалить
 19. Европейской Украине нужны новые современные герои. Бандеры, Петлюры и многочисленные гетьманы несовремены. Шевченко пророк и классом выше чем герой. В корупционной, барыжной Украине с героями напряженка. Ну не лепить же героев из ожиревшиж атошников во Владе (Семенченко?). Так что целовать фотки убиенной сотни это красиво но надо живого героя, хоть и несовершенного но от которого у Путина головная боль. Это намного больше что могут предложить Нусс и Мирослав вместе взатые. Берегети, цените несовершенную Надежду ставшую символом борющейся, живой Украины. И перестаньте ее хаить, у Украины достаточно врагов для этой функции.

  ОтветитьУдалить
 20. Автор правий на 100%. Процедура "прививання всенародної любові" та формування "абщественнава мнения" розмаїттям не відрізняється

  ОтветитьУдалить
 21. .. трактування трохи однозначне, не дивлячись на деякі деталі , до того ж сумнівної якості.Щодо самого факту полону та "кампанії", як стверджує автор , то варто все ж бути політиком , щоб зрозуміти , для чого сторона РУ взагалі взялася за процес судилища. Саме судилища, бо хотіла показати світу про "справедливий суд" , законність, саме те , що в Європі поважається і ніхто не стане розбиратися що присудив якийсь там суд Ростова, чи Донецька Ростовської. По- друге , саме "чуйка" такого політичного ходу скоріше всього дозволила , як там люблять підкидати "леді Ю" взятися за справу, щоб показати нікченмність такого ходу феміди РУ.Коли процес буде завершений, уже не буде 100% довіри пересічного обивателя , скажемо ФРН, до "раші тудей". По-третє : що заважало, як стверджує автор , влючитися в піар -ходи іншим політ силам і просто-напросто взятися за боротьбу і життя однієї, конкретної людини ???... Штати це роблять за своєї міцної позиції у світі, РУ - за пропогандистської , це зрозуміло ..? Ну і притягнуті за вуха змички - некоректні.Коли хто хоче недопустити чергової кампанії - може про це сказати як і Семенченко ( чому раніше не казали .. ? ) так і іншим. Хоча яким чином буде мінятися склад ВР, як не виборами, заміною кадрів ..?

  ОтветитьУдалить