Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 9 сентября 2016 г.

Таємниці української історії. Розслідування, версії, гіпотези від Павла Правого

Влітку 1015 року у своїй заміській резиденції Берестово помирав Великий князь київський, пресвітлий каган русів Володимир Святославович. Міцний, ще не старий чоловік відходив в інший світ і усі знали чому – отруєння. Усі знали хто – підступні ромейські попи, котрі стояли за спиною у молодшого княжого сина – Ярослава.Нечувано: навчений грецькими монахами, син підняв зброю на власного батька! - шепотілися бояри, скоса позираючи на законного спадкоємця престолу Святополка, що сидів біля смертного одра батька. – Як вчинить він? Чи піде війною на брата, аби покарати за страшний гріх; за наругу над звичаями, традиціями та законами русів. Майже не усвідомлюючи що робить, похмуро м’яв у руках оторочену соболиним хутром, шапку Святополк: треба збирати родинну нараду, викликати Бориса, Гліба, Святослава, Судислава. Немає вже Святослава… Убито. Перша жертва війни з родиною, що її оголосив нацькований царгородськими емісарами Ярослав.
Ох, не до добра, не до добра матінка його, ромейська царівна Ганна так так піклувалася про нього, тримала біля себе повсякчас. А там де ганна – там попи грецькі. Не до добра оте православ’я цсергородське, що його так ревно притримувався Ярослав Кульгавий…
Незвична версія історії Русі, чи не так, друзі? Не про те нам розповідали у школі на уроках історії. Зовсім не про те.
Книга про Ярослава буде. Буде описано усі його злочини, подвиги, благородні вчинки і підступні, підлі дії. Середина ХІ-го сторіччя – це бурхливий котел, це сюжет для грубезного історичного детектива, в якому герої та злодії часто міняються місцями. Це дуже цікаво. Дуже.

А поки що пропоную вам дві інші свої книги про давню Русь з цього иклу. Історичні розслідування, які торкаються найглибших таємниць держави Рюриковичів.
Звідки походить народ русів; чому «Норманська теорія» є брехливою; що насправді стояло за війнами, що їх вів Святослав Хоробрий; хто були його справжні батьки; якої віри дотримувалися Олег, Ігор, Ольга, Святослав, Володимир; чому російські історики вкрали справжній і головний титул київських князів.
Ну і головне, звідки єсть пішла Русь насправді, чому нам не дозволяють знати справжню, величну історію Києва, роблячи з наших пращурів диких бородатих язичників, котрі до приходу царгородських попів не вміли читати й писати.
Про це та багато іншого у книзі
«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий».


Вартість – 120 грн.
Передплата на картку Приватбанку 5168 7556 2991 5311
Доставка – Новою поштою.
Замовлення на електронній адресі urtab@mail.ua
Або у особистому листі у Фейсбуці https://www.facebook.com/urtab


Чи хрестився Володимир Великий у Херсонесі? Чи хрестив він Русь у 988 році? А, може, це одна грандіозна містифікація? Навіщо Володимиру одружуватися саме на принцесі Анні? Чому Борис та Гліб становили смертельну небезпеку для Костянтинополя, хто і за що їх убив? Навіщо Катерина ІІ спалила оригінал «Повісті минулих літ» у своєму каміні й наказала Мілеру та Шльоцеру створити фальсифікований літопис? Чому у ХІ сторіччі на Русі масово пере освячувалися церкви і що стоїть за військовим походом русинів на Царгород у 1043 році.
Ну і зрештою: хто і за що отруїв Великого князя Київського Володимира, чому храми, що він їх будував, не відповідають православним канонам і про те чи насправді Русь до легендарного хрещення 988 року була дикою, відсталою язичницькою державою, яка торгувала виключно медом, воском, рабами та шкурками білок.
На ці та багато інших питань шукає відповіді історичне розслідування
«Владимир. Крещение ложью».


Вартість – 200 грн.
НА ЖАЛЬ, ЗАРАЗ У ПРОДАЖІ ВІДСУТНЯ, ГОТУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ НАКЛАД. Слідкуйте за новинами на блозі, або на сторінця у Фейсбук, зазначеній нижче.
Передплата на картку Приватбанку 5168 7556 2991 5311
Доставка Новою поштою
Замовлення на електронній адресі urtab@mail.ua
Або у особистому листі у Фейсбуці https://www.facebook.com/urtab

З повагою, щиро ваш

ПАВЛО  ПРАВИЙ (Бондаренко)

1 комментарий:

  1. Це ж як треба заглибитися у безодню віків... І не просто пірнути, а спираючись на неспростовні докази Чи не так?

    ОтветитьУдалить