Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 13 ноября 2016 г.

Путін і Тимошенко готують в Україні переворот за чорногорським сценарієм?

Щодо заяви СБУ по дестабілізації ситуації в Україні. Можете не вірити і називати її брехливою. Маєте право. Хто нині з нормальних патріотів, які вже три роки клянуться положити душу й тіло за нашу свободу вірить цим зрадникам Батьківщини. Там же, кажуть, суцільний агенти Кремля і запродані олігархів.
Але от що скажу вам я. Елементарний аналіз поточних подій і володіння парою цікавих фактів змушує мене з прикрістю констатувати: СБУ подає нам правдиву інформацію.
Ви  не вірите в план Суркова «Шатун»? А я вірю. І не важливо, чи дійсно існує план під такою назвою; чи матеріали начебто з пошти Суркова, помилені нашими хакерами правдиві, а чи це фейк – я бачу те, що бачу.
У Києві – перманентні «майдани». То вчителі, то пенсіонери, то якісь фермери. Останній раз були бабусі, які вимагали повернути їм вклади в банках. Бабусі. Вклади. Кажуть, єдиний їхній вклад – це 80 грн/година, які вклали в їхні руки організатори. В сумі можу помилятися – різні люди називали різне, вивів середнє арифметичне.
Серед організаторів того мітингу були помічені ультра-путініст, махровий українофоб пан Рабінович, який вийшов з фракції Опозиційного блоку, бо той, на його думку, є дуже… проукраїнським. Відзначився відомий шахрай і феесбешний троль Гена Балашов. Кажуть, і Жека Мураєв, той самий, одіозний любитель «Русского мира», родич Азарова і найзатятіший борець з незалежністю України також був. У натовпі професійних мітингувальників було помічено і Надію Савченко.
"Мохерові берети" - гвардія "Русского мира".
Без зброї гррлянки перегриземо залізними коронками
за 80 грн./год.

На 15 листопада, призначено мітинг під спрямуванням і керівництвом «Батьківщини-Родины» і персонально її першого секретаря Тимошенко Ю.В. Мабуть, теж вимагатимуть підвищення зарплат та пенсій і протестуватимуть проти підвищення мінімальної зарплатні. Скільки платять там – не знаю, не скажу.
А вже на 17 листопада запланований «страйк» лікарів. Про це з вуст одного місцевого депутата від Опозиційного блоку. Вони вже, не соромлячись, і нічого не боячись, просто на людях по телефонах про це говорять.
Кажуть: секретарі з Опозиційного блоку називають Юлю Володимирівною різними негарними словами, оголосили що проти «революції» і наголошують н окремішності своїх протестів. Все вірно. Але це як у військовій стратегії – іти на ворога різними колонами різними шляхами під командуванням різних генералів, але вдарити у визначений Головнокомандувачем час і місце. Де ж сидить головнокомандувач? З якої столиці командує цими колонами?
Так що правдиві відомості від Суркова, чи ні, а план таки існує. Може, називається не так. Тут справа от в чому.
Для Путіна, а відтак і для його наймитів в Україні останні місяці 2016 та перша половина 2017 року – останній шанс нагнути українців і знову посадити їм на шию кремлівських найманців. Бо далі – труба.
Економіка в Україні потихеньку не лише стабілізується, але й показує певне зростання. Наслідки страшного удару, який нанесли господарчій інтеграції та суміжним зв’язкам агресія Путіна і захоплення промислових підприємств Донбасу переважно подолано. Залежність від путінського газу і навіть нафти знівельовано. Гривня тримається.
Якщо не вдасться провести контрреволюцію до весни, далі перспективи кремлівської п’ятої колони виглядають жалюгідно. По-перше, зіграє свою роль підвищення мінімальної зарплатні. По-друге, влітку, як відомо, революції не роблять – люмпен товчеться на городах. Та і вождям треба відпочити за кордоном.
А восени… А до осені путінський режим може і не дожити. Цієї осені він вже доїв Резервний фонд і взявся на Фонд національного добробуту, якого і вистачить якраз до вересня-жовтня.
І ще не зрозуміло, чи втримаються ДНР-ЛНР до того часу. А якщо ні, то Порошенко отримає славу людини, яка перемогла Москву малою кров’ю і тоді ніхто, ніякі накачані батоксом «багіні», ніякі перманентно голодуючі товстозаді «надії нації» і вусаті продажні фельдмаршали не матимуть ані найменших шансів. Тоді вже Порошенко буде диктувати умови і, можливо, провокувати дострокові вибори, аби добити проросійську політичну агентуру.
Отож, у Путіна, Тимошенки, Гриценки, Вілкула, Рабіновича залишається часу зовсім небагато – 3-4 місяці. Встоїмо – значить переможемо.
Тепер не головне, але найнебезпечніше. Буває так, що небезпечні страшне не завжди буває головним. Так от, багато друзів вважають, що у Кремлі і серед промосковських політиків, зокрема пані Тимошенко так і не зрозуміли, що Майдан неможливо розбудити політичними технологіями. Це, як на мене, трохи не так.
Насправді, очевидно що відповідними людішками було проаналізовано досвід Євромайдану і зроблено головний висновок: масові виступи людей можна викликати лише одним: кров’ю. Ніякі фальшиві вкладники банків за 80 гривень; ніякі «вчителі» і «лікарі» з професійно намальованими плакатами і новенькими прапорами (120 грн./шт.) на новеньких вудилищах (250 грн./шт.); ніякі завезені пенсіонери не здатні робити революцію. Для цього потрібен народ з усією його потужною внутрішньою силою.
А народ можна підняти лише кров’ю.
І я дуже боюся, що акції 15-17 листопада – це лише пролог. Це лише зав’язка, аби вийти на повномасштабні акції з штурмом адмінбудівель і перестрілками завезеною з АТО та Росії зброєю якраз на річницю Євромайдану. Треба аби якісь невідомі в «пікселях» і у масках розстріляли десяток-другий «вкладників» або «пенсіонерів». Зробивши це таким чином, аби вказати на владу.
Не вірите, що таке можливо? Не вірите, що Путін і його поплічники тут, в Україні, здатні на таке? Тоді згадайте сценарій невдалого державного перевороту у Чорногорії з якого стримлять віслючі вуха Путіна. І згадайте, що у нас в Україні вже існує кілька озброєних загонів «патріотів», здатних на все. І гранату під стінами Верховної ради 31 серпня 2015. Тоді на бій проти «злочинної влади» народ підняти не вдалося. Але якщо закидати гранатами мітинг бабусь?
Спроба державного перевороту в Чорногорії провалилася.
Росія була змушена офційно вибачатися за дії своїх громадян,
котри "за власної ініціативи" поїхали туди зі зброєю
"решать определенные задачи". Де гарантія, що
в Києві не спробують подібний сценарій?

Те, що Кремль зробив ставку на провокування масових заворушень, політичної кризи і дострокові вибори, доводиться дуже просто. Для цього не треба бути високочолим аналітиком. Достатньо бути журналістом або мати серед журналістів знайомих.
У ЗМІ ВЖЕ  ПІШЛИ ПЕРШІ ЗАМОВЛЕННЯ НА РОЗМІЩЕННЯ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ АГІТАЦІЇ.
А це значить, що Кремль почав грати ва-банк. І я далеко не впевнений, що гранат і АК-74 в цьому сценарії немає. Буду щасливий, якщо мої страхи виявляться марними. А поки що…
А поки що вважатиму кожного, хто підтримає виступи пропутінських сил у Києві, ворогами народу, держави, нації – вибирайте кому що ближче. Кожен, хто попреться на мітинг, пікет, страйк чи будь-яку іншу акцію, має знати: він грає на боці Путіна.
Хочете на свій горб путінських холуїв – після не скігліть і не плачте, що вас не попереджали. Україні мають унікальний досвід марширування по граблях. Чорна Рада, Руїна, Кочубеївщина, вибрики Вінниченка тому приклад.
Якщо просадимо власну державу і цього разу – то вже назавжди.
Я все сказав.
Той, хто має вуха – почує.

Амінь.

ПАВЛО  ПРАВИЙ

19 комментариев:

 1. Такої маячні і брехні я давно не читав. Жодного факту не приведено про підготовку збройного придушення з боку Тимошенко пенсіонерів і вкладників банку. Як працює СБУ? 17 листопада збройна контреволюція проти революціонера Порошенка, а тут жодної зброї ще не знайдено, це неподобство. Невже СБУ РАЗОМ з Тимошенко і Рабіновичем?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Щось я не можу зрозуміти хід думок. Які факти Вам потрібно піднести до вашого дивану? Перечитайте текст і не верзіть нісенітниць

   Удалить
  2. Виталий Баклан, такой брехни и мерзости, которую сочиняет этот афффтырь, даже рашевская вата не пишет. Дефективный сочинитель, книжки которого уже никто не печатет, решил подработать. А власти оплачивают только брехню на Тимлошенко. Ни фактов, ни ссылок - бредятина больного тупого аффтыря.

   Удалить
  3. Вже й тут цієї кацапні навіженої набігло...

   Удалить
  4. афтор одну правду точно написав, що Гена Балашов - це троль, який як і афтор агітував за Порошенка в 2014 проти тимошенко

   Удалить
 2. Павло, я на 1000 % уверена - вас ожидает суд и до 5 лет строгого режима. И скоро. За клевету и оскорбления.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Вчергове пересвідчуюся, що фанатиками Тимошенко та її подібних можуть бути лише кричуще неграмотні люмпени, які не вміють і не хочуть думати та вчитися і для яких ажливе лише одне - вміст холодильника. Бо ані української вивчити, ані прочитати в Гуглі, що за наклеп в Україні немає кримінальної відповідальності люмпен не здатен.

   Удалить
  2. Он як русня накинулась...... значить правда в цьому є. І застереження СБУ..... . А "лет 5 строгого режима...?" - з карного кодексу РФ.

   Удалить
 3. Очередной вброс, нагнетание паники. Ничего серьезного.

  ОтветитьУдалить
 4. И что, после чтения данного опуса должно стать страшно?Нынешняя власть сделала все, чтобы населению было пофиг ! Влияние России ,США - какая разница человеку у которого ничего нет?*

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Нет и не будет... Сейчас доллар 25 станет 75 и у власти станут новые "революционеры". Ничего в стране не изменится. Нет человека, которому можно доверить будущее страны, как только ОН появиться, я сам выйду его поддержать.

   Удалить
  2. Типова поведінка раба: прийде новий хазяїн,він буде кращий за попереднього...

   Удалить
  3. Самому надо идти к власти! Среди себя-своих искать НАСТОЯЩЕГО ЛИДЕРА-ПАТРИОТА и толкать его к власти, всесторонне ему помагая и контролируя его действия!!!

   Удалить
 5. Я знаю одне точно, що саме ця влада знищела мій єдиний бізнес https://vk.com/id227947302?w=wall67127359_2227
  При цьому не давше жодної альтернативи на виживання моєї сімї!!!
  Їх СУК вже давно стріляти потрібно, той війна скоро завершиться, яка для влади лише привід, щоб кожного бунтующого проти свавілля влади, обізвати "кремлівським агентом"!!!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Я подивився Ваш матеріал... Мені звичайно жаль, що був демонтований Ваш МАФ. Але от проглядання і прослуховування матеріалу склалося таке враження, як в тому старому еврейскому анекдоті: равін на запитаня служки хто ж правий в спорі - Абрам, чи Сара, відповів тому, що і він теж правий... Десь так і тут: слухаєш Романа - він повністю правий. Починаєш слухати представників влади - начебто і вони мають рацію... Тут потрібен був якийсь третєйский суд... Бізнес Романа все ж таки не знищили, як він пише, а акуратно демонтували... І його можна розвернути на новому місці... А щодо "Їх СУК вже давно стріляти потрібно", то це абсолютно емоційна і неконструктивна реакція... Владу не стріляти потрібно. Її потрібно "держать в узде" за допомогою С-системи (див. "Как обуздать городскую власть")...

   Удалить
 6. Гена Балашов якраз тролив мітингуючих за Рабіновіча і Мураєва. У нього бізнес у Штатах, а в Москві карна справа за заклики "відстрілювати колорадів"

  ОтветитьУдалить
 7. Матеріал цікавий... Тему "Тимошенко" треба розкручувати частіше і детальніше... Вона рветься до влади як скаженна.. Здала Крим в березні 2014. Наступна мета її - здати Україну... Чому вона так ненавидить українців??? Можливо тому, що вони не обрали її президентом ні в 2010-му, ні в 2014...

  ОтветитьУдалить
 8. Χρειάζεσαι δάνειο? Δραστηριοποιούμε τη διεθνή εταιρεία δανείων που δίνουμε δάνεια σε ιδιώτες, επιχειρήσεις, ιδρύματα, επιχειρηματικούς οργανισμούς και ανθρώπους όλων των ειδών σε όλο τον κόσμο. Χρειάζεστε ένα δάνειο για οποιονδήποτε σκοπό; Είστε σε οικονομικό πρόβλημα, Χρειάζεστε οικονομική λύση CAPITAL LOAN HOME είναι η λύση για όλα τα οικονομικά σας προβλήματα, τα δάνεια μας είναι εύκολα, φθηνά και γρήγορα. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για το δάνειο που χρειάζεστε, μπορούμε να κανονίσουμε οποιοδήποτε δάνειο που να ταιριάζει στον προϋπολογισμό σας με επιτόκιο μόνο 3%. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: joyceocar@gmail.com

  ОтветитьУдалить