Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 20 марта 2017 г.

Історія - наука політична

Історія – наука політична, - казав товариш Сталін. І був правий, звісно. Бо світоглядна картина, що її малює та або інша історична концепція на замовлення влади, змушує мільйони людей ненавидіти один одного, брати в руки зброю і йти на захоплення чужої землі.

Завдання будь-якої влади – так написати історію, аби вона була зручним інструментом у маніпулюванні умами. А наше завдання? Наше завдання не вірити і намагатися виявити та знищити історичні міфи. А їх, особливо у тій історії, яку для нас писали у Москві, вистачає.
Тож ось вам книги, які не вписуються в те уявлення про нашу історію, яке вам вкладали у радянських школах і яке досі підтримується усіма силами російської пропаганди.
  «Бандеровцы. Красным по Черному. Ангелы и Демоны Великой войны». Историко-публицистическое расследование, 455 с., язык русский, 130 грн.


«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий». Історико-публіцистичне розслідування, 453 с., мова українська, 120 грн.


«Владимир, крещение ложью». Историко-публицистическое расследование, 719 с., язык русский, 200 грн.
Внимание! В наличие всего 10 9  6 4 3 1 экземпляров.
НЕМАЄ У НАЯВНОСТІ

Як придбати ці книжки?

Надсилаєте її вартість на карту Привату 5168 7556 2991 5311, повідомляєте про переказ і бажання мати книгу на ел. адресу: urtab@ukr.net

Зазначте свої ПІБ, номер тел. Місто та номер відділення Нової пошти і чекайте на СМС з повідомленням про те, що книжка вже до вас приїхала

1 комментарий:

  1. Відкладіть, будь ласка, одного "Володимира" для мене! Я перешлю кошти негайно, як тільки Ви підтвердите отримання попереднього переказу. Дякую!

    ОтветитьУдалить