Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 16 апреля 2018 г.

ХТО ВИ НАСПРАВДІ, РУСИ?


По слідах суперечки у Фейсбуці про «язичницьку» Київську Русь. От скажіть, а звідки ви взяли, що вона була язичницькою? Здавалося б – дурне питання, правда, адже це всім відомо. Насправді все не так. Не відомо. Всі в це вірять. Тезу про «язичництво» Русі нам вбили в голову брехуни від історії.
Ось вам кілька тез, а також питань, від яких прожогом утікають заслужені історичні професори.
1. Усім відомо, що Київську Русь заснували варяги на чолі з князем Олегом з роду славетного вікінга Рюрика. Повіримо. Тоді питання: з якого це дива варяги вклонялися якомусь Велесу? Чому руси вірили в Дажбога і Перуна? Адже всім відомо, що варяги молилися Одіну, Тору, Бальдру, Локі.
А у нас що виходить?
2. Припустимо, що знайшлися якісь варяги, що вірили в Макошь та Сварога. Але чому шведські історики не знайшли жодних відомостей про шведське плем’я русів? Ані усних (саги), ані письмових (літописи), ані нумізматичних, ані археологічних? Тільки у Повісті минулих літ прописано, що Рюриковичі – варяги.
3. Звідки взагалі відомо, що 988 року Володимир хрестився сам і хрестив Русь? Те, що це всі знають - зрозуміло, але звідки? Диво дивне, чудо чудне: в жодному літописі кінця ІХ ст. ані нашому, ані європейському, ані арабському, ані навіть візантійському про цю знаменну подію ні слова. 
Навіть придворний візантійський літописець Лев Диякон ані чичирк про це, хоча мав бачити все на власні очі. Степанаса Таронаса не пропонувати – він писав про охрещення не Русі, а допоміжного корпусу, що його Володимир Великий послав до Візантії. Але той корпус складався з найманців-варягів.
Чому про хрещення Русі у 988 році почали писати лише з 2 третини ХІ-го ст., себто через 50 з гаком років після того, як це начебто сталося?
4. Чому св. Софія Київська, яку побудував Володимир Великий зведена й оздоблена не у візантійському стилі, якщо вірити, що Володимир звідти християнство приймав, а за канонами аріанства, яке засуджено в Константинополі як єресь?
5. Чому навіть згідно до Повісті минулих літ, Володимир Великий після свого хрещення промовляє саме аріанський (єретичний як би) Символ Віри?
Або ось питання: яким чином так сталося, що княжа пара Ігор та Ольга народили свого первістка Святослава, коли Ользі було мінімум 53 роки (це якщо її заміж новонародженою віддали), а Ігорю - мінімум 65? Через це історики змушені йти на пряму містифікацію, без будь-яких підстав "омолоджуючи" Ольгу.
Так от: вся історія Київської Русі – та, що її вам викладали в школі та університеті – сфальсифікована. Вигадана. Починаючи з самої назви держави. Бо Київської Русі ніколи не існувало. А була – Русь, єдина і неповторна.
І був Київ, який наприкінці Х ст. входив у трійку найбільших і найбагатших міст цивілізованого світу разом з Константинополем та Кордовою – столицею однойменного халіфату.
І не були наші пращури дикими бородатими язичниками, що молилися липовим колодам та смердючому болоту. Не лише рабами, воском та шкурками білок торгували з навколишніми країнами. І руси не були ніякими варягами. Так само, як і слов`янами не були.
А що було? Якою насправді була ця країна? Хто такий насправді руси? Якого народу-племені і якої віри? За що воювали Олег, Святослав і Володимир з болгарами, візантійцями, хозарами, ясами, касогами, арабами, печенігами? Навіщо Володимир посилав посольство в далекий Хорезм?
Якщо відкинути побрехеньки, якими нас годували сторіччями і подивитися на уже відомі факти під іншим кутом зору – інша, сліпуче інша історія Русі відкриється перед нами…
Про це – в книгах Павла Правого (електронний варіант):


«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий». Історико-публіцистичне розслідування, 453 с., мова українська, формат Word або PDF, вартість 30 грн, умови придбання нижче.


«Владимир, крещение ложью». Историко-публицистическое расследование, 719 с., язык русский. Формат  Word или PDF, вартість - 30 грн.

Як придбати ці книжки?

Надсилаєте їх вартість на карту Привату 5168 7554 1974 6538, повідомляєте про переказ і бажання мати книгу на ел. адресу: urtab@ukr.net
З цієї ж адреси вам буде надіслано файли18 комментариев:

 1. Как скоро после оплаты высылаются книги?
  Оплата была вчера, сообщение на указанную почту - тоже.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Мене також цікавить ця інформація.

   Удалить
  2. Когда книга выйдет. Если Вы о последней про Волынь.

   Удалить
 2. Заинтересовался книгами. А можно предварительно ознакомиться с оглавлением ? Написал Вам на e-mail.

  ОтветитьУдалить
 3. Чи буде паперовий варіант книги?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Паперовий вже є. У мене є обидві. Дуже цікаві і пізнавальні.

   Удалить
  2. А де ви взяли паперовий?

   Удалить
 4. Переказав 30грн за "Святослава". Чекаю на ПДФ. Дякую!

  ОтветитьУдалить
 5. Пишуть люди отаку нысенітницю, а потім москальські історики з нас сміються, що українці Чорне море 140 тисяч років тому викопали.
  Той хто написав отаке: "з якого це дива варяги вклонялися якомусь Велесу? Чому руси вірили в Дажбога і Перуна? Адже всім відомо, що варяги молилися Одіну, Тору, Бальдру, Локі." ані трошки не розуміє що ж таке язичництво.
  Язичництво ані як не заперечує існування інших богів. Ці бги локальні. Ті ж римляни прекрасно собі поклонялися єгипетській Ізиді, хоча вони в своєму пантеоні мали і Афродіту і Венеру.
  Грубо кажучи на Русі Тор і Локі влади не мали, то була земля інших богів.
  Як бачите маніпуляція починається навіть не з історичного питанння, а з питання розуміння релігійних уявлень. В історичних "відкриттях" така ж лажа, але після "блискучого" вступу про язичників їх можна й не обговорювати

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Коментар із серії “Не читал, но осуждаю”.

   Удалить
  2. Коментар із серії “Не читал, но осуждаю”.

   Удалить
 6. Придбав книги пана Павла,дуже цікаві й логічні.Є звісно моменти які
  інтуітивно не сприймаєш,але то дуже давня історія і до істини докопатися дуже важко.Раджу всим почитати, не пошкодуєте.

  ОтветитьУдалить
 7. Скільки чекати відправку файлів? На картку заплатив, на е-мейл написав. Дмитро Кочетков.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую, прислали через день.

   Удалить
  2. Дякую, прислали через день.

   Удалить
  3. Дякую, прислали через день.

   Удалить
 8. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить