Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 1 февраля 2016 г.

Піраміда "зради"...

Трохи про зраду.
А помислить - що є справжня зрада. Не для філософів, єдино для тих, в кого мізки є (філософів, як і віслюків, це не стосується) і хто тими мізками користується...


Житомирський обласний апеляційний Суд напружив свої мляві м`язи і скасував рішення Житомирської обласної ради від 28 травня 2015 року як незаконне. Дуже нудне повідомлення. А давайте я вам цю нудність трохи розжену. Хочете дозу «зарди»?
Патріотична рада Житомирщини взяла й подарувала Фірташу 95 гектарів землі, вилучивши її з володіння «Червоноармійського лісгоспу».
В цій історії знаєте, що цікаво? Якщо у Вас щось відбирають, при цьому незаконно, що Ви робите? Правильно, ви волаєте на всю горлянку, ви  кличете журналістів, сусідів і поліцію.
А от директор лісгоспу Петро Курильчук вирішив, що незаконне умикання майже 100 гектар лісу у ввіереного йому державного лісгоспу - це справа благая. Звісно, те, що землю цю забрав собі вікопомний Іршанський ГЗК, який належить панові Фірташу - це збіг. Ми навіть можемо стверджувати що пан Фірташ ані копійки не платив панові Курильчуку - просто у пана Курильчука душа добра.
Добра душа і в пана Ігоря Рибинського, директора підприємства «Житомироблагроліс», безпосереднього начальника пана Курильчука. Категорично стверджуємо: він теж за згоду у крадіжці шмата державної землі ані цента собі в кишеню не поклав. Йому просто обличчя Фірташа подобається.
Обидва державні мужі є депутатами. Правда, Курильчук - лише в Червоноарміській райраді, а Рибинський, як і годить начальнику - обласної.
А ще цікавим є те, що Курильчук та Рибинський є депутатами від не просто різних партій, а партій, чесно скажімо, ворожих. Директор лісгоспу підвизається від «Блоку Петра Порошенка», а Ігор Рибинський - від «Батьківщини».
З тезкою Президента України все зрозуміло: він підлеглий, отримав наказ від начальника - виконав. Можна навіть поспівчувати людській трагедії: не спав пан Курильчук ночами, у подушку ридав, ламав себе, але – не виконаєш розпорядження начальника – вилетиш з роботи. А у пана дружина, діти, машина, яку треба заправляти, а бензин он який дорогий. Теща животом мається, і на подорож до Таїланду не накопичено.
У нас підлеглі практично завжди виконують «побажання» начальників - таке вже у нас виховання, «совкове». Чи винен пан Петро? Безумовно, ібо держава поставила його туди задля блюдєнія своїх інтересів, аби пан Петро не плутав свою особисту вовну, з вовною державних баранів. Він зобов’язаний був доповісти «куда слєдуєт» про неподобство. Звичайно, Петро Порошенко навіть не підозрює про існування якогось там директора районного лісгоспу, який є депутатом місцевої ради від блоку його імені. Але депутат блоку імені свого високоповажного тезки мусив, зобов`язаний був звернутися хоча би й до самого Президента, не допоміг листі – на особистий прийом прориватися, штурмом Банкову брати. Він цього не зробив, а лише слухняно схилив вию перед Фірташем.
З паном Рибинським складніше. Саме він приймає рішення подібного характеру. Головне – що він добре відомий в офісі ВО «Батьківщина» взагалі і самій леді в білому – зокрема.
Пан Рибинський – цікава фігура. Раніше був депутатом облради від Соціалістичної партії. Потім перебіг в «Батьківщину». Був помічником народного депутата Ігора Сацюка, того самого, колишнього першого заступника голови СБУ, людини, на дачі якої було отруєно кандидата в Президенти В.А. Ющенко. Це я до того, що Петро Олексійович «свою» людину гарантовано особисто не знає і не чув за неї, а от Юлія Володимирівна – так.
Якщо помиляюся, колеги поправлять, але саме до пана Рибинського мав звернутися пан Фірташ з пропозицією щодо «відстібнути». В сенсі не грошей в кишеню чиновника, а - землі в користування титанового комбінату.
Не виключена й інша версія (тільки версія, не вірю, що людина, яка так щиро бореться за щастя народу може так вчинити) що сама Юлія Володимирівна зателефонувала своєму одно партійцю. Відомо, що пані Тимошенко не спить, не їсть, не п`є - все думає за народ. Місяць тому вимагала від держави скасування рентної плати Фірташем та іншими панами, які користуються надрами, що належать, як прописано в Конституції, українському народу. Скасувати зовсім. Зробити нульову ставку. Держава не збідніє. Фірташу потрібніше. Він роботу людям дає. Голова Федерації роботодавців України. Без нього – ніяк. Корисна людина.
Треба додати, що не лише чиновник Рибинський переступив через інтереси держави. Через інтереси держави переступив депутат Рибинський. Бо цей пан є заступником голови комісії (увага!) щодо питань екології та охорони навколишнього середовища.
Фірташа неодноразово звинувачували в тому, що він займається антиукраїнською діяльністю. Кажуть, справжнім власником активів цього бізнесмена є такий собі В.В. Путін, а Фірташ лише виконує роботу стариганя Фунта.
Чи винен Порошенко у потуранні Фірташу? Чесно скажемо: винен. Бо якщо обізвав блок своїм іменем - несе відповідальність за вчинки політиків навіть районного масштабу, про яких ніколи не чув від цього блоку.
Проте давайте погодимося, що провина Петра Олексійовича все ж таки дещо менша, аніж інших великих борців із «зрадою», лицарів боротьби за світле майбутнє України.
Тепер про головне. Рибинський в обласному парламенті не сам рішення приймав. За незаконне рішення голосувала депутатська більшість. В даному випадку – мінімум 57 осіб.
Хто вони? Регіонали? Ні, шановні. Регіоналів у Житомирській обласній раді того скликання було лише 42 штуки. Не факт, що вони поголовно були присутні, а з присутніх всі голосували «за».
Може, Фірташу допомогли депутати з БПП? Ні, їх жодного в раді не було, бо не було на виборах-2010 такого блоку.
І ось питання: «за» чи «проти» надання державної земельки, власником якої за Конституцією є увесь український народ, голосували 23 депутати від ВО «Батьківщина»? 18 від «Народної партії» Литвина? 7 від «Фронту змін»? В жодному разі не хочу сказати, що панам депутатам за прийняття незаконного рішення щось лягло в кишені. Вважатимемо, що вони не дуже розумні.
Ми чомусь завжди кидаємося шукати зраду на самісінькій верхівці владної піраміди. Проте забуваємо, що верхівка та - лише верхівка, що основу піраміди становить величезна маса таких ось депутатів райрад, голів лісгоспів, прапорщиків ДАІ, директорів дитсадків, начальників ЖЕКів, лікарів та десятків інших чиновників, не зовсім чистих на руку. Навіть не так – основу піраміди становлять мільйони простих українців, котрі не просто готові давати хабара, а які не бачать в цьому зла.  
Так от, дорогенькі мої українці. Не там зраду шукаєте. Справжня, ідеальна зрада – у ваших головах і у ваших звичках. Ви гудите владу, яке не бореться з корупцією, а самі несете хабарі. Ви пхаєте конверти та пакунки чиновникам, лікарям, ментам, паспортистам, суддям, прокурорам, рибінспекторам, єгерям, викладачам, а повернувшись додому, сідаєте за комп’ютери і пишете гнівні пости про «зраду». Порошенко не подолав корупцію. Шокін не виконує своїх обов`язків. Аваков – корінь зла.
Зрозумійте – будь у владі гібрид Альоши Поповича з Енштейном та Шерлоком Холмсом – вони безсилі. Бо ви самі живите ту гідру. Через вас вона безсмертна. Ви – головні зрадники.
І не дивуйтеся, що Парасюк, потрапивши на Олімп, за рік відростив черевце, а фірма, за якою стоїть його офіційний помічник Роман Лобай раптом, суто випадково відтоді яв Володимир став депутатом, почала вигравати тендери на держзакупівлях. Чом би й ні? Це ж «несправжній» злочин, не убивство, не грабунок і не сепаратизм.
Відкрию вам, друзі секрет Полішинеля: вони завжди домовляться. Вони навіть ноу-хау придумали: організовують фірми, один із власників яких іде до провладної партії, наприклад. «Батьківщини», а другий – до опозиції – тієї ж Партії регіонів. Яка би влада не прийшла – всюди «свої». Вони видають спектаклі та фальшивих телевізійних ток-шоу аби «електорат» усвідомлював їхню принциповість в боротьбі з опонентами, а потм разом їдуть бухати в ресторан.
Один мій знайомий по минулому життю, активіст ПСПУ та депутат Гена Звєрєв з Луганська якось у пориві відвертості сказав: «Та ми все про один одного знаємо. Знаємо хто на чому заробляє. І всі дають один одному заробляти. Ми – та сама мафія, якщо вступив до неї – матимеш кусень хліба з маслом і захист. Головне не борзіти і не відривати пащу на шмат, який тобі не належить за рівнем статусу в цій мафії».
Але мафія та лише на перший погляд сильна та страшна. Сильна та страшна вона нами, друзі. Доки ми готові голосувати за гречку, за принципом «хоч і бандит та обманщик, але це наш бандит і обманщик»; доки ми вимагатимемо прощення бандитам і здирникам, бо вони, бачите, «герої АТО», доки ми живитимемо цього монстра нашими копієчками – він житиме.
Вони, любі друзі – це концентрований вираз нас самих. Ми вголос засуджуємо й обурюємося тим, що вони крадуть, але в глибині душі – заздримо: пощастило ж людині. Ми можемо скреготати зубами на міністра, якого зловили на хабарі, але посміхаємося і плескаємо по плечу кума (брата, свата) який «вимутив» щось собі на посаді. Це називається некритичне ставлення до дійсності. Гадаєте, ота оборудка пана Рибинського перша? Але ж хто обрав його цієї осені в обласну раду ще раз? Хто обрав в обласну раду генерала Петра Литвина? Невже Порошенко? Хто обрав до Веховної ради Володимира Литвина? Невже Гройсман? Ні, це зробили ті, хто обурюється «зрадою». Хто вимагає, аби Порошенко (Янукович, Ющенко, Кучма – без різниці) негайно зробить для них «гарне життя»
 Потім дивуються, що гарне життя можновладці роблять лише для себе та свого кума.
P.S. Коли мене особливо дістають «борці зі зрадою», коли особливо тоскно стає від бурмотіння: «усіх розстріляти, усіх повісити, усіх посадити», я вдаюся до улюбленого експерименту.
Уявіть, що ви – депутат Верховної ради. На голосуванні питання: виділити кожному депутату (і Вам в тому числі) за державний кошт чотирикімнатну квартиру на Печерських пагорбах, автомашину «Тойота Кемрі» і матеріальну допомогу в розмірі 1 мільйон гривень. Голосування таємне – ніхто не знатиме як Ви проголосували. Яку кнопку Ви натиснете? «За»? «Проти»? «Утримався»?
Дайте відповідь чесно, поклавши руку на серце. Не мені дайте відповідь – собі.
Так отож…

Може, зрада все ж не там, де ви її шукаєте?

ПАВЛО  ПРАВИЙ

2 комментария:

  1. Помітив, можливо не я перший, КЛАС чи ЛАЙК під квіточкою чи песиком ставлять, мабуть відсотків з шістдесят (це я так думаю) а от під статтями чи опитуваннями політичного та ще із критичним акцентом, добре якщо десята частка відсотка. ЩЕ БОЇМОСЬ !!! Вже на генетичному рівні мабуть.

    ОтветитьУдалить
  2. Може ВЖЕ ДОСИТЬ ?!?!?! ПАНОВЕ? Чи все таки хол... ?

    ОтветитьУдалить