Общее·количество·просмотров·страницы

суббота, 21 мая 2016 г.

Про Штірліца, патріотів у камуфляжі та бездонні кишені, або звідки вітер для шторму на "Азові"

А от цікаво, чи помітив хтось деякі дуже відверті збіги? Маю на увазі учорашній марш центром Києва? Чи звернули увагу в який день і час на «Азові» почався чорний шторм? Те, що напишу нижче – плоди особистої буйної фантазії. Не хочете – не читайте.


Особисто я – раджу. Як раджу мислити своїми мізками, не слухаючи як горланить з трибуни черговий кумир у новісінькому камуфляжі.
Зверну вашу увагу на інше й проілюструю ситуацію, що склалася, кількома цитатами. Отже.
«На саміті Великої сімки наступного тижня в Японії лідери провідних індустріальних держав світу обговорять і узгодять санкційну політику щодо Росії. Про це у п'ятницю, 20 травня, заявило неназване джерело в урядових колах Німеччини агентству Reuters» (http://www.dw.com/uk/у-берліні-очікують-узгодження-нп).
Офіційно саміт відбудеться 26-27 травня. Але фактично він ВЖЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ – ще з 10 квітня міністри закордонних справ «Великої Сімки» в Японії обговорюють певні питання, узгоджують документи, які потім урочисто підпишуть лідери країн G 7.
І от саме в цей момент в Києві піднімається шторм. Саме у той день, коли Reuters оприлюднило свою інформацію. Б’ють барабани, димлять шини, палають фаєри й величезна хвиля різнокольорових знамен накочується на Грушевського, мов знаменитий «Дев’ятий» вал художника Айвазовського.
«Совпадение? Не думаю».
Проти чого протестували ці всі люди? Проти «виборів на Донбасі». А хто їх оголошував? Ніхто. Навіщо ж вийшли протестувати проти того, що в найближчі тижні, місяці, або й навіть рік не відбудеться?
А це, шановні колеги, не проти виборів протест. Вибори – то лише привід, аби продемонструвати світові певну картинку.. Це, як на мене - спеціальна операція російських спецслужб, яка має дві мети.
Перша: показати лідерам «Великої Сімки», що українці не хочуть миру; що в Україні - як долдонить на кожному кроці Лавров – самі фашисти, які тільки й хочуть прийти на Донбас й вирізати усіх «русскоязычных» до останнього немовляти, що може казати лише «мама» та «му-му».
Метою Путіна є за будь-яку ціну скинути з Росії міжнародні санкції. Але питання санкцій чітко прив’язано до виконання умов Мінської угоди. Угода ця, панове, не виконувалася, не виконується й не виконуватиметься – це всі нормальні люди розуміють. Угода ця є пасткою, яку побудували для росіян їхні противники на Заході. Тому росіянам і їхнім прибічникам на Заході треба показати, що саме українці не хочуть і не будуть виконувати «Мінськ».
Друга: дати таємним і відвертим поплічникам Путіна в Парижі, Римі, Берліні і навіть Вашингтоні привід заявити: ну, подивіться – пан Лавров і пан Путін хоча б частково, але мають рацію. Погляньте на цих молодиків, що крокують під знаменами, на яких майорить емблема 2-ї танкової дивізії СС «Das Reich», погляньте, як вони зігують і які в них гасла. В Україні дійсно піднімає голову фашизм і якщо запустити цих молодчиків до Луганська і Донецька то напевне проллється багато невинної крові «російськомовних».
«Отож, пані та панове, - скаже якийсь єврочиновник, намацуючи цупку пачку газпромівських баксів в бездонній кишені елегантного фрака, - чи не час саме тут, на цьому саміті визнати, що «Мінські угоди» є мертвонародженими, ба більше – помилковими? Чи не час зняти з Росії хоча би частину санкцій, на знак доброї волі й готовності до діалогу? Чи не час визнати, що небезпека масових чисток в разі повернення «Новоросії» до складу України таки існує? Треба переглянути свою політику й змусити Київ якщо не визнати незалежність ДНР-ЛНР, то хоча б пристати до пропозиції пана Путіна щодо федералізації України та надання Донбасу особливого статусу у складі цієї країни з правом вето на найбільш болючі питання: євроінтеграція, вступ до НАТО, мовної, культурної політики тощо, ніу і зберегти там «сили самооборони» на випадок, якщо фашистські молодчики спробують образити російськомовних немовлят».
Не знаю точно, чи такими словами висловить свою позицію єврочиновник з баксами в бездонній кишені фрака, чи іншими, але переконаний: він не один там такий, що грає на боці Кремля.
Ось для того, аби створити в Україні відповідне тло під час перемовин, вчергове витягли з нафталіну Степана Ільковича, котрий вже через старечі недуги мізків своїх майже не усвідомлює що говорить і навіщо говорить, а також пана Білецького. Аби той сказав те, що потрібно Кремлю.
«За його словами, він визнає в Україні тільки українські Збройні Сили, тільки українських прикордонників на українському кордоні, а не місію ОБСЄ чи поліцейську місію НАТО» (http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/20/7109067/).

І все це на тлі прапорів з Вольфсангелем.
Петру Порошенку знадобилося майже півтора року, аби вмовити західних союзників хоча б теоретично прийняти концепт міжнародної поліцейської місії. Ці домовленості включено у «Мінський процес». І ось видирається на трибуну тип у камуфляжі, на секундочку – один з тих, хто у 2005 році відновлював у Харкові соціал-націоналістичну (простіше кажучи, неонацистську) організацію «Патріот України», у програмі якої було написано прагнення створити разом з «білими російськими братами» єдину державу «расово чистих» громадян. На трибуну видирається тип, який відверто називаэ себе «Білим вождем», дружбан російського фашиста Дугіна та старого провокатора Корчинського і кричить:
«… тільки повернення ЗСУ і прикордонників є поверненням українського кордону» (там само).
«От бачте, - скаже му…к у фраці, набитому газпромівськими доларами – українцям «Мінськ» не потрібен. Вони бажають лише одного – продовження війни. Тож хай і воюють собі. Чому через типів з емблемою дивізії «Das Reich» на камуфляжі маємо продовжувати санкції, втрачаючи на них десятки мільярдів євро?»
І гарантую – дехто підтримає цього єврочиновника, також мацаючи кишеню.
Подумайте, як оцю картинку подадуть куплені Путіним
ЗМІ Німечини, де дуже своєрідно ставляться навіть
до натяків на неонацизм...
Ми ходимо тоненькою кригою, друзі. Буквально вчора, якраз у той час, як «Білий фюрер» вів колони нарваної націоналістичної молоді, а також недорого куплену масовку до будівлі Верховної Ради, стало відомо, що нижня палата парламенту Франції проголосувала резолюцію, яка закликає уряд країни виступити за зняття санкцій проти Росії. Резолюцію прийнято якраз перед самітом «Великої сімки».
«Совпадение? Не думаю»
Щодо резолюції французького парламенту – то, звичайно, там постаралися «друзі великого Пу» з глибокими кишенями у фраках. І резолюція та не має обов`язкового характеру, але процес запущено. Повторюю – ми на тонкій кризі.
Знайомтеся - Тьєррі Маріані - впливовий французький
політик, віце-президент групи дружби з Росією Національної Асамблеї. Член партії "Республіканці", Яка "продавила резолюцію щодо відміни 
санкцій. Виступав за анексію Росією Криму. Саме під його 
керівництвом група французьких парламентарів відвідувала 
півострів. Глибини його кишень на фото не видно. 
Але вони є - кишені. Як існує й багнато інших політиків, 
які чекають зручного моменту аби підзаробити на відмні 
санкцій проти Росії.

Поки що французькі чиновники тримаються. І тримаються саме за «Мінські угоди», як той, що провалився під кригу, тримається за суху гілку верби.
«В МИД Франции заявили, что ведомство принимает к сведению принятие Национальным собранием резолюции, однако санкции Европейского союза остаються связанніми с имплементацией минских договореностей» (http://nv.ua/world/geopolitics/frantsija-vystupaet-za-otmenu-sanktsij-protiv-rf-no-pri-odnom-uslovii-127882.html).
Той, хто має вуха – хай чує: ЄС прямо пов’язало подовження санкцій з подовженням мирних ініціатив в межах «Мінських угод». Не буде «Мінська» - не буде санкцій. І ось Степан Хмара і Андрій Білецький виводять людей протестувати проти «Мінська». Невже ще комусь не зрозуміло на чийому боці ці діячі грають?
У G 8 заявляють:
«… не варто очікувати, що заключне комюніке за результатами саміту міститиме вимогу подовження дії санкцій, зазначило джерело. Відповідне рішення має бути ухвалене в рамках ЄС. Однак важливо, що на саміті США, Канада, Японія та ЄС узгодять свої позиції» (http://www.dw.com/uk/у-берліні-очікують-узгодження-нп).
Ось аби «узгодити позицію» не вийшло або було важко; аби допомогти тим, хто замовив оту резолюцію французького парламенту напередодні саміту, і влаштовано провокацію у Києві. Часовий фактор – тиждень до зустрічі лідерів країн «Великої сімки» також не випадковий. За той період до хвилини, коли пані Меркель сяде в літак і полетить до Японії, Кремль якраз встигне розігнати Європою (в т.ч. Німеччиною) інформацію про «марш десятков тысяч неонацистов под нацистской символикой», замовити статі «обурених» журналістів та політичних діячів у пресі, словом, розігнати скандал.
Скажуть: але ж Білецький – герой війни! Легендарний комбат! Увесь такий красивий – у камуфляжі, берцях. Він просто не може… Ну, не може і все!
Відповім так: Гришина-Семенченка пригадуєте? Він теж – з «легендарних». Досі у камуфляжі й берцях. Хтось сумнівається в тому, що Дмитро Корчинський є старим агентом російських спецслужб? То я нагадаю його поїздки на Селігер і лекції путінским «Идушим вместе» чи що вони там ще «вместе» роблять. Так Корчинський теж має на фронті власний батальйон «Свята Марія». І теж час від часу у камуфляжі хизується.
Те, що дійсно патріотичні хлопці гинуть у складі батальйонів, які для свого прикриття набрали путінські агенти, аби прикриватися кров’ю, мов щитом – ще не робить цих путінських агентів українськими патріотами.
Виступ лідера наонациського організації "Патріот України"
Андрія Білецького на прізвисько "Білий вождь". Харків, 12.04.2008.
Антураж нічого не нагадує? Ніякі заходи зразка 1933 року?
Переконаний: емблему батальйону "Азов" навязали
спеціально для росвіської пропаганди. Переконаний:
марш саме "Азова", саме з такою емблемою
напередодні  саміту G 8 не "совпадение"

Штандартенфюрер СС Макс Отто фон Штірліц ходив у чорні формі з черепами, кричав «Хайль Гітлер», був «безпощаден к врагам Рейха» і проклинав Сталіна. Він навіть, бувало, і «комуністів стрілірт», і «безпартійних стрілірт» - інакше не досяг би своїх звань та посад. Але незважаючи на це, він все ж був полковником радянської розвідки Максимом Максимовичем Ісаєвим. Подумайте над цим.
Давні римляни говорили: «Шукайте, кому вигідно». Кому вигідно вирватися з пастки «Мінських угод», які не працюють і не працюватимуть – не для цього їх вигадали – їх вигадали, аби мати привід для санкцій. Деякі наші патріоти у камуфляжі теж проти «Мінська». Вони більше закликають продовжувати воювати й самим «визволити Донбас».
Визволимо. Свого часу. Коли російський ведмідь втратить останні сили. Коли нічим буде заправляти танки й літаки. Коли нічим буде платити тисячам бойовиків і годувати найманців; коли ведмежі лапи почнуть німіти й чемодан без ручки «Новоросія», що він ще з великими труднощами, тягне, вивалиться на землю.
А до тих пір мусимо терпіти й нарощувати м’язи.
Великий Сунь Цзи писав:
«Той, хто знає, коли він може битися, а коли не може, буде переможцем» (Сунь Цзи. «Мистецтво війни»).
Свята правда. Пригадуйте цю фразу кожен раз, коли вас закликатимуть наплювати на «Мінськ» і піти самостійно встановлювати контроль над кордоном. Одного разу вже ходили…

P.S. За книгою, герой Юліана Семенова Максим Максимович Ісаєв після успішного виконання завдання, повертається на Батьківщину. Вже не у ненависній чорній формі СС. Через місяць після нагородження Золотою Зіркою Героя Радянського Союзу  починає працювати в Інституті Історії над дисертацією з теми «Націонал-соціалізм, неофашизм; модифікації тоталітаризму».
Жодного натяку на особистості. Жодного натяку на камуфляж деяких наших героїв.

Жодного натяку, панове…

ПАВЛО  ПРАВИЙ

6 комментариев:

 1. https://www.facebook.com/orisiy?ref=tn_tnmn#closeMe

  ОтветитьУдалить
 2. Визволимо коли виборами закріпимо статус.Результат виборів очевидний. Нам би вихволитися від порохоботів.

  ОтветитьУдалить
 3. Багато літер. А мета - підтримати рашку.І наполягти, як то вальцман, на тому, що все це грає на руку хутіну пуйлу.

  ОтветитьУдалить
 4. Ага. Вальцман. Ясно. Ви би хоч методичку змінили, пані троль. Ця тема давно вже не модна. Звичайно, Ваш комент я видаляю. Зараз знайду ще Вас у Фейсбуці й заблокую. Передавайте вітання своєму кураторові.

  ОтветитьУдалить