Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 22 мая 2016 г.

Книга "Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий"

А хочете побачити, як вивертається, мов вуж на гарячій пательні, заслужений академік, професор і доктор наук, котрий все життя розповідав вам про те, як варяги Рюриковичі заснували Київську Русь; що Русь була дикою язичницькою країною аж поки Володимир Великий не хрестив її у 988 році?
Ось кілька питань, які заженуть академіка у ступор:
1. Якщо руси взагалі та Рюриковичі зокрема були норманами, варягами зі Швеції, вони б мали вклонятися Одіну, Тору, Локі, але аж ніяк не Перуну, Волосу і Макоші.
Питання: яку віру сповідували варяги-нормани Олег, Ігор, Ольга, Святослав? Невже слов’янське язичництво?

2. Якщо руси та Рюриковичі були норманами, варягами, які підкорили місцеві слов’янські племена, то чому вони не нав’язали їм своєї віри? Більше того, схоже на те, що завойовники зрадили іру власну й перейшли у слов’янське язичництво.
Питання: чи знайшли на Горі у Києві хоча б одного ідола Тора, Одіна, Бальдра?

3. Якщо руси й Рюриковичі – скандинави, нормани, то чому звичай успадкування влади у них був не норманський, а – степовий, азійський: від померлого брата не старшому синові, як у варягів, а – до молодшого брата.
Питання: якщо Рюриковичі були варягами, яким чином стався цей нонсенс?

4. Чому навіть у «Повісті минулих літ» Нестор розділяє русів та варягів? Нестор знав, що руси – не варяги, але й до слов’ян їх не зараховува і спеціально про це написав. Серед скандинавів не відоме плем’я з назвою «руси» - до чого б це?
Питання:  яке право мають академіки розповідати нам про «норманську теорію» виникнення Русі?

5. Чому в жодному європейському, арабському і навіть візантійському джерелі кінця Х-го сторіччя не згадується про хрещення Великого князя київського Володимира і країни Русь? Невже для візантійських істориків хрещення величезної п’ятимільйонної держави від Візантії було «дрібницею», не вартою уваги?
Питання: а може, записаний у «Повісті минулих літ» грецькими монахами вже після смерті Володимира МІФ про хрещення Русі у 988 році – міф і є? Може, ніякого хрещення не було з тієї простої причини, що і Рюриковичі, і руси, і Русь вже давно було охрещено?

А хочете дізнатися більше про те, хто такі руси, хто такі Рюриковичі, чи були вони язичниками і навіщо Святослав воював з Хозарією, Болгарією та Візантіїю?
Пільгова передплата книги ПАВЛА  ПРАВОГО
«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий».

Вартість передплати – 120 грн.

Якщо бажаєте, аби ще одна книжка поїхала до бібліотек Півдня та Сходу України, в т.ч. на Донбас, а також в бібліотеки військових частин – пожертвуйте на видання книжки додатково від 100 грн.

Картка «Приватбанку» 5168 7556 2991 5311
Отримувач – Павло Бондаренко

УВАГА! Важливо!
Перерахувавши кошти по передплаті, або в якості спонсорської допомоги, обов’язково повідомте про себе. П.І.Б., місто, номер телефону та відділення Нової пошти, куди ми маємо переслати книжку з автографом автора, а також бажану кількість примірників на одну із вказаних нижче адрес (автор книги):

urtab@ukr.net


2 комментария: