Общее·количество·просмотров·страницы

среда, 31 августа 2016 г.

Експропріація експропріатоів, або в чому щастя українця

В місті, де я нині маю честь мешкати, пограбували ювелірну крамницю. На мільйон гривень. Тупо зайшли серед білого дня, у масках, з бейсбольними битками, порозбивали вітрини й експропріювали золотішко та камінці.
Тепер найцікавіше...
Злочин розкрито. За допомогою небайдужих громадян. Відеозапис злочину показали по місцевому ТБ і знайшлися такі, хто упізнав нападників за статурою та одягом, хоча ті й були у масках.
Тепер най-найцікавіше. То були тинейджери. Напевне, надивилися фільмів про «крутих бандитів». Головне, вони через пів міста крокували з бейсбольними битками у руках і... у масках. І хоча б одна падлюка зателефонувала до поліції. Усі відверталися й робили вигляд, що в них напад курячої сліпоти.
Такі ось у нас громадяни. Одна «патріотка» своїм законом в один момент випускає на волю 50 тисяч злочинців, що різко збільшує криміногенну ситуацію в країні (тільки за скоєння особливо тяжких та тяжких злочинів – убивства, зґвалтування, розбій вже майже 400 з них вже «сіли» повторно) так що люди увечері бояться вийти на вулиці. Інші відвертають пики від півдесятка молодиків, які у масках парадним кроком йдуть «на діло».
Є й такі, хто засуджує небайдужих, що повідомили про особистість злодіїв на гарячу лінію поліції: мовляв, як же так, це ж дуже підло – «стукати» на свого ближнього. Тинейджери, вони ж такі молоді, усе життя попереду, а їх взяти й «здали»...
Розповідали якось про кількох місцевих підлітків, котрі мріяли, аби в місто увійшли... російські війська. Або утворилася яка-небудь «Житомирська народна республіка». Ні - вони не ідейні сепаратисти і не любителі Путіна. Навряд чи вони навіть згадають як його по батькові.
Усе набагато простіше. І страшніше. Мрія молодиків полягала в тому, що коли у місті почнеться «мерва», вони пограбують банк або супермаркет чи ювелірну крамницю і... втечуть до Європи, де на награбоване влаштують собі гарне життя. Мабуть, не дочекалися Путіна й вирішили діяти негайно...
Це - не Донбас і не Крим, на секундочку. Це не Харків, не Одеса-мама, батьківщина знаменитого нальочика Бені Крика. Це Житомирщина. Край УПА, земля, з якої ДЕСЯТЬ військових частин, в тому числі легендарна «тридцятка» - 30 ОМБр воюють в АТО. Хтось на фронті, а хтось - з битою...
Коротше кажучи, класний у нас народ. Суперовий. Так і прагне щастя. Для когось - це вкрасти сто рублів і втекти, а для когось сховатися і ні за що не відповідати. А  країну хай будує син Порошенка.
Не сумніваюся, що більшість із тих, хто «не побачив» на вулиці грабіжників та співчуває їм - люто ненавидить «злочинну владу», бо та «не дає гарної зарплатні». З тієї з категорії, напевне і батьки, які виховали отих креативних молодиків.
А винні, звичайно, Порошенко, Гройсман, Аваков і хто там ще – продовжуйте список, панове видатні українські громадяни…


ПАВЛО  ПРАВИЙ

3 комментария:

  1. Тільки не "закон патріотки", а закон, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом

    ОтветитьУдалить
  2. Тільки не "закон патріотки", а закон, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом

    ОтветитьУдалить
  3. Життя воно таке, паскудне...

    ОтветитьУдалить