Общее·количество·просмотров·страницы

суббота, 29 октября 2016 г.

Ворог держави № 1

Порошенко – ворог держави № 1. Дивно чути це від людини, яка потрапила в деяких антиукраїнських ресурсах до списку «дрібних порохоботів»? Не дивуйтеся. Дайте поінтригувати. Зараз все поясню.


Україна відмовляється купувати в Росії газ по 180 доларів за тисячу кубометрів. Про це пожалівся В.В. Путін (в миру ВВХ)  у своєму виступі у Валдайському клубі.
«Україна відмовляється купувати наш газ, який ми пропонуємо по 180 доларів, а віддає перевагу газу за ціною 330 доларів з Європи» (http://www.epravda.com.ua/news/2016/10/27/609257/).
У притаманному йому стилі, ВВХ змішує ложку правди з діжкою брехні, бо Україна дійсно не купує газу в Росії, при цьому і не думаючи замерзати, а от щодо 330 доларів – тут Путін збрехав.
Далі ВВХ демонструє награну веселість, також у притаманному йому стилі,  висловившись в бік Києва «флаг вам в руки». Насправді газові справи Росії дуже сумні: «Газпром» качає газ до Європи собі у збиток і, маючи величезні борги, за неможливості отримувати хоч якість значні кредити, стоїть на краю прірви. Рятувати його доведеться з держбюджету.
В той самий час мільярди кубів нікому не потрібного газу згоряють у величезних смолоскипах. Зараз Кремлю дуже став би у нагоді український ринок, який щороку споживав по 13-15 мільярдів кубів газу. А ринку немає.
Хто ж відлучив Путіна і компанію від українських споживачів? Хто ці негідники, які викинули «Газпром» з України і почали купувати газ у Європі? Їх четверо: президент України П.О. Порошенко, прем’єр-міністр В.Б. Гройсман, міністр енергетики та вугільної промисловості І.С. Насалик та секретар РНБО О.В. Турчинов.
Вони головні, але не єдині, бо диверсифікація енергопостачання – складна справа й вимагає чіткої взаємодії всього уряду.
Путін робить оптимістичний вираз обличчя, типу ну і не дуже хотілося. Для Путіна важливе інше:
«… головне, щоб вони (Україна - ред.) забезпечили транзит до європейських країн (http://www.epravda.com.ua/news/2016/10/27/609257/).
І тут ВВХ отримує страшну звістку: Україна передає свої підземні газосховища в оренду французькій компанії. Тепер французи, а не росіяни зберігатимуть тут свій газ.
Для тих, хто не в курсі поясню: сама по собі «труба», без підземних газосховищ – ніщо. Для того, аби транспортувати скільки-небудь значні обсяги газу до ЄС, «Газпрому» необхідні ці сховища. Хай не в оренді або власності,хай вони будуть українськими, але необхідна можливість влітку закачувати туди якусь частину газу, аби взимку додавати до потоку.
Зараз утворилася ситуація, коли Росія постала під реальної загрозою бути неспроможною фізично виконувати контракти на постачання газу до ЄС. А це означає кердик усій економіці «бензоколонки» у найближчій перспективі.
Хто ж ті негідники, які замахнулися на святе? Вони ті самі. Чотири основних і десятки інших осіб.
«Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і міністр економіки і фінансів Франції Мішель Сапен в п'ятницю взяли участь у підписанні угоди між компанією Engie і Укргазвидобування» (http://biz.nv.ua/ukr/markets/franzutsy-skoristajutsja-ukrajinskimi-gazoshovishchami-255353.html).
Путіна торкнула неслаба істерика. Оте його висловлювання що «ніхто не заважає фабриці «Рошен» у Липецьку працювати і що у Москві дуже люблять Петра Олексійовича та його цукерки – це звідти. Плюс одночасні обшуки на підприємстві та інші «слідчі дії».
Це спроба поторгуватися, як завжди це роблять чекістсьькі тупаки. Їм здається, що усі навколо такі само жадібні нікчеми,я к і вони і що Порошенко в обмін на свободу ведення бізнесу в Росії, зглянеться і дозволить Путіну торгувати газом в Європі та Україні.
Цікаво, що оці усі слова та дії росіян співпали з укладенням угоди між «Укргазвидобуванням» та «Engie».
Совпадєніє? Не думаю.
Тепер, як обіцяв, поясню, чому Порошенко нині – це ворог української держави № 1.
Справа в тому, що я маю на увазі оту державу, що її за чверть сторіччя ретельно вибудували Кравчук, Кінах, Деркач, Кучма, Пінчук, Тігіпко, Тимошенко, Ющенко, Янукович, Бойко, Азаров, Пустовойтенко та купа інших товаришів.
Газ та нафта завжди були «президентським» бізнесом. Кожному з президентів відвалювали смачний, жирний шматок газового пирога. Не забуваючи себе, звичайно. Скільки отримувала, наприклад, «газова принцеса» Ю.В. Тимошенко на посаді паливного віце-прем’єра і скільки «заносила Кучмі не скажу. Скільки отримала вона від підписання газової угоди, за якою українці мусили купувати у Путіна газ удвічі дорожче, ніж уся Європа – не скажу. Але точно знаю (сорока на хвості принесла), що Юрій Бойко в уряді Януковича за президентства Ющенка ШОДЕННО клав собі в кишеню мільйон доларів готівкою.
Порошенко є ворогом саме цієї, потворної держави. Він замахнувся на основу її основ. Він рубонув з плеча старі газові та нафтові схеми, які приносили десяткам людей у Москві та Києві мільярди доларів. Порошенко розірвав газову «пуповину», яка міцно поєднувала Російську Федерацію та Україну в єдине потворне утворення формально незалежних держав, в якому (утворенні) одна незалежна держава виконувала усі команди іншої. Аж до призначення на посади керівників спецслужб представників спецслужб іншої держави.
Тому Порошенка (не лише його одного – усіх, хто входить зараз у «команду» тих, хто фактично зараз є могильником Росії) треба будь що знищити. І привести до влади тих, хто знову заведе до України російський газ і російську агентуру – у високі кабінети. Тих, хто далі буде згоден за один мільйон доларів на день виконувати накази з Кремля.
Знайти їх просто. Це і старі «кадри», давно перевірені спільним дерибаном газових потоків, і нові, спраглі до влади та грошей «обличчя».
Гадаєте, чому нинішню владу «мочать» на всіх телеканалах? Тому що телеканали ті належать спільникам та союзникам Путіна. От вам «ТЕТ» та «1+1» Власник – пан Коломойський. Які почуття він має до Порошенка і Гройсмана після того, як його викинули з «Укрнафти» та піднесли дулю, а не Одеський припортовий?
А от телеканал «Інтер». Це власність пана Льовочкіна. Того самого, який з Тимошенко, Шуфричем, Бойко, Фірташем міцно сидів на спільних з Кремлем газових «схемах». Поцікавтеся хто є власниками телеканалів «112», «Україна», «СТБ» та інших. Знаєте, що у нас всі, підкреслюю – ВСІ телеканали і газети збиткові? Незважаючи на це «журналісти» типу Гнапа, Лещенка, Дубинського, Кутєпова, Станко отримують гонорари і зарплати з чотирма нулями і не у гривнях.
А все тому ж: ворога держави має бути знищено. Систему, яку почали корчувати має бути відновлено. Тому на утримання телеканалів, які вкладають у голови «електорату» потрібні думки, грошей не жалкують. Їх сподіваються повернути. Потім, коли ворогів ЇХНЬОЇ держави буде скинуто й повернено status quo.
От вам питання: чому українські націоналісти ненавидять Порошенка так само сильно, як і росіські? Чому мріють скинути діючу владу так само сільно, як росіські "ватники"? А тому, що ненависть цю українцям вкладють звідти ж, звідки і росіянам. тільки трохи іншими методами.
Саме тому не зникає тема «Ліпецької фабрики». Вона вилазить увесь час, як тільки українська влада робить щось, що дошкуляє Кремлю. Вона вилізла і зараз, вже від самого ВВХ. Саме тому вам торочать про небчену корупцію і розповідають що за януковича було краще. 
Помилки і невдачі влади роздують. Успіхи і пермоги знівелюють, або видадуть за поразки а то і злочини. Навіть підвищення мінімальної заплатні можна видати за намагнання пограбувати бідних українців. Треба лише більше грошей вкинути у ЗМІ.
Так от, шановні українці. ВАМ ПРОМИВАЮТЬ МІЗКИ, готуючи до лав армії, яка скидатиме "ворога № 1".
Особисто я буду здивований, якщо незабаром в українських ЗМІ не почнеться кампанія із здійманням хвилі обурення з того, що уряд купує в Європі газ утридорога. Чергова атака на ворогів ЇНЬОЇ держави.
Яку схему виберуть не знаю. Простору для фантазії гнапів-лещенків-станко багато. Наприклад: «В той час як захмарні тарифи роблять з українців злидарів, злочинний уряд укладає контракти на постачання газу з Європи за цінами удвічі більшими за ті, що пропонує Росія». Ні, вони розумні. Вони не закликатимуть купувати газ у Путіна – надто вже це відверто виглядатиме. Вони просто «дивуватимуться»: невже не можна купити десь дешевше?
В усякому разі, в тому ж таки Валдаї пан Путін вже висловився так, що можна вважати це інструкцією для українських «засобів масової дезінформації»:
«Україна бере участь в угодах, купуючи газ по реверсу. Вони, мабуть, «близькі серцю» деяких керівників в паливно-енергетичному комплексі в Україні» (http://www.epravda.com.ua/news/2016/10/27/609257/)
Ви зрозуміли, друзі? Чекаємо атаку на «деяких керівників в паливно-енергетичному комплексі». А хто там нині керує енергетичною політикою України? Нагадати?
І коли у Шустрого під 99% підтримку студії пані Тимошенко розповідатиме з надривом у голосі, як «злочинна влада через тіньові схеми купує утридорога газ в Європі», не кажіть що я вас не попереджав. Коли вам розповідатимуть, що країна купує в Європі той самий російський газ, лише «прокручений по тіньовим схемам» не кажіть, що я вас не попереджав.
Вам вкладатиметься думка: нащо купувати російський газ в Європі на 30 доларів дешевше, якщо можна купити у Путіна напряму? Все одно гроші до Путіна підуть. Вам лише не розповідатимуть. Що таким чином вас агітуватимуть за відновлення «пуповини», повернення України до статусу російського домініона.
Бо ворог держави має бути знищений. Ворог ЇХНЬОЇ держави. Держави Новінського, Фірташа, Тимошенко, Льовочкіна, Бойка, Димінського, Садового, Коломойського.
Подумайте, а чи вам потрібно захищати ЇХНЮ державу? В Якій кордону між Росією та Україною немає, а центр прийняття усіх важливих рішень знаходиться у Кремлі. Подумайте, на чиєму боці ви? Хто посилає вас у бій і за що?
Лещенко хоч квартирку прикупив. Парасюкові св. Миколай годинничок приніс вночі. Заліщук теж не без житла. Вони знають за що воюють, як чітко знають тариф найманці з приватних військових компаній. Найманцям все одно на чиєму боці воювати – лише б платили.
Але то – найманці…

Щиро ваш,

ПАВЛО  ПРАВИЙ

30 комментариев:

 1. Цілком підтримую автора! Бабця Тимошенко - це зло для України, яке дуже тяжко буде викорінити.

  ОтветитьУдалить
 2. Газ у Росії перестали купувати при Яценюку, потім облили брудом і назвали найбільшим корупціонером. При цьому Бальцерович, наприклад. говорить, що якби не жорстка політика Яценюка, то колапс економіки був би неминучий...

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Так ,правильно. Розпочинав "вихід України з газового рабства" Яценюк. І не треба возвеличувати Гройсмана. Він ще нічого орошого для України не зробив.

   Удалить
  2. Все вірняо. Тому зараз Гройсман і є Прем'єр-Міністром і продовжує те, що розпочав Яценюк. Тимошенко вже б'ється в істериці і закликає зняти з посади Гройсмана.

   Удалить
  3. А чи не є притиставляння політики Гройсмана політиці Яценюка ще однією розводкою від Тимошенко енд Ко?

   Удалить
  4. Да, Яценюк начал, а Гройсман неплохо продолжил. И если п.Unknown не заметил ничего хорошего при нынешнем Правительстве, то, возможно офтальмолог поможет? И да, противостояние везде и во всём - реализующаяся российская идея в Украине. Я бы в статье добавила об инициативе Яценюка, чтобы не было антагонизма. А в остальном - отлично

   Удалить
 3. чудова стаття! тимохи і гаді в рашці раді! як там раді - то нам навпаким!добре що є такий Порошенко що став їм ворогом...я на його боці!

  ОтветитьУдалить
 4. "щодо 330 доларів – тут Путін збрехав" - і на жаль в тексті статті так і не названа правдива ціна.

  Екс-глава Управління по зв'язках з громадськістю НАК «Нафтогаз України» Валентин Землянський пише

  "Европейский газ по ноябрьским контрактам для Украины на Западной границе составляет 7650 грн./тыс. кубометров или 294 долл."

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1201239739935404&id=100001481688318

  Ця інформація правдива? Якщо так, то це лише листопад, а як воно буде зимою?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. За незалежність від ворога, а тим паче окупанта треба платити. Бо ворог тебе знищить.

   Удалить
  2. Це само собою розуміється і питання не в тому. Питання в тому, кому вірити, якщо люди так люблять перебільшувати, замовчувати та викривляти факти. Так вже є - або ви наводите факти без прикрас, або довіри до вас не буде. І цьому повинні навчитися як журналісти, так і блогери-аналітики.

   Удалить
  3. Про які 180 доларів цей викидиш свині говорить. Остання ціна, по якій ми купували у Параші газ була 485 дол., хоча суд Стокгольма сказав, що ми повинні тоді купувати по 352 дол. Так, що нехай це чмо захлинеться своїм гавном!

   Удалить
 5. Soglasen a aftorom,tol'ko est' odno "NO", esli komanda prezidenta deistvitel'no boretsya s vragami strani,to gde posadki vsex vinovnix v korrypcii i ot'yavlenix negodyaem nawei strani, kotorie pere4isleni v stat'e????? A tak, mojno podymat',4to stat'ya yavno zakaznaya,xotya fakti govoryat sami za sebya - Timowenko deistvitel'no vrag Ykraini. Eto izvestni kajdomy!

  ОтветитьУдалить
 6. Я вот не понимаю автора,он сам то понимает как это все тупо звучит? Украина перестала покупать газ у России,а стала покупать газ у европы! А в европе он откуда???? Из России! То есть Украина не перестала покупать русский газ,она просто перестала покупать его напрямую из России,а покупает через посредника-европу. За что посредник,как нетрудно догадаться накидывает свой интерес! Це перемога!!! Правда России пофиг,она то продает то же кол-во газа что и раньше,ибо обьем продаж газа в европу вырос пропорционально с уменьшением продаж газа Украине.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. ...пр.газ в Украину уже больше года поступает из Норвегии за деньги ЕС.Цена плавающая от $190-220.Качество газа на порядок выше чем у соседа антифашиста...

   Удалить
  2. Не лепи горбатого тут, здесь не баня. Дурку эту козломордянам втирай. Украина была в кабале и покупала газа почти в три раза больше по кабальным условиям. Без украинских газохранов всей отрасли козломордянии - пинзец. Меьтодичку смени, олигофрен.

   Удалить
  3. Олег, некорректный комментарий. Если я у Вас куплю что-нибудь на выгодных для меня условиях, разве мне не всё равно, гду и у кого Вы купили это? Так работает рынок во всём мире. Откуда информация, что объёмы газа в Европу увеличились?

   Удалить
 7. в цій статті є тільки невеличка доля правди, бо ця країна, яка була зразу після революції Гідності і та, яка вона зараз, то вибачте, чомусь змінилося все на гірше і з кожним днем жити стає не краще, а важче, тому говорити, що ця влада дуже так сильно старається нам благо нести - не варто.
  Лише скільки молодих хлопців в зоті АТО було поховано через невдалі, або байдужі командування можновладців?
  Скільки людей понесли відповідальність за розстріл майдану, згадайте, що майже половині дали втекти вже саме ця влада.
  Скільки суддів посадили....? і т. д.
  А прийняті закони, що розвязали руки банд.угрупуванням під назвою колектори, а закон про призумцію поліції та ін., де явно порушується свобода людини, це, що Путін в Госдумі приймав?
  А останні оприлюднені е-декларації про що говорять? Що для когось війна...
  Ніхто не говорить, що ця влада зовсім не старається, але на жаль цього дуже мало, шановне товариство.

  ОтветитьУдалить
 8. https://www.facebook.com/groups/impichmentporochenku/permalink/551142631746706/

  ОтветитьУдалить
 9. В ушах так и стоит голос Петра Алексеевича.Как всегда все в одну кучу.то что нам с рашке и даром не надо это ясно.То что разбивать синдикат пятой колоны это сто процентов.Но зачем электроэнергию повышать для народа,задвливать средний и малый бизнас.Только пашинский чего только стоит,он что большой знаток военной промышленности или надежный решайло по распилу,и так можно до бесконечности.Так вот Петр Аликсеевич с народ не идиот и тоже жить хочет не побераясь в рабстве.Или наводите порядок или тогда не расказывайте сказки.

  ОтветитьУдалить
 10. готовий прийняти участь в дискусії,якби Ви не ховалися під псевдонімами. Правда повинна бути відкритою і чесною.Без цього-піар чи лукавство.

  ОтветитьУдалить
 11. Порох! олігарх ,брехун і узурпатор.Це по ( скромному).

  ОтветитьУдалить
 12. БУДЬТЕ УВАЖНІ ГРОМАДЯНИ !
  Так погоджуюсь,це ворог держави №1,держави Льовочкіна,Бойко,Фірташа,Тимошенко та інших упирів,що присіли на московську паливно енергетичну "голку".Це ворог пятої колони,яка знову за старим як світ сценарієм ляльковода-упиря з московії Вови Путіна старається взяти реванш,щоб знову оперувати схемами "дешевого" для себе,своїх сімей енерго продукту,але аж ніяк для України і українського народу.Я не ідеалізую теперішнього президента України Порошенка,так не все гаразд,дуже важко людям в час сьогоднішніх викликів війни-розрухи і реформ (економічного-політичного саботажу пятої колони),Важко всім і важко управляти такою країною теж.І тому я впевнений у єдиному,-це останній шанс для нашого споконвічного ворога московії,щоб взяти реванш на виборах президента України,(запущена потужна мозгомийка) і з "нашої розпачі",нашими руками,під "нашими гаслами",і гарними обіцянками,переобрати нового президента підконтрольного Москві і це мабуть Юля,яка вже готова до цього реваншу.В цій схемі на жаль (хто свідомо,а хто ні) задіяні окремі наші популярні "патріоти" з Майдану і АТО.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Я думаю, так діяли в Грузіі, скориставшись незадоволенням народу,бо труднощі ніхто не любить,і привели до влади проросійського олігарха. А народ, пішов проти себе, бо бачте труднощів терпіть не хоче.

   Удалить
 13. Баста, шари не буде, той хто обіцяв захистити країну, від свори шакалів—витримав своє слово!

  ОтветитьУдалить
 14. "Хто ж відлучив Путіна і компанію від українських споживачів? Хто ці негідники, які викинули «Газпром» з України і почали купувати газ у Європі? Їх четверо: президент України П.О. Порошенко, прем’єр-міністр В.Б. Гройсман, міністр енергетики та вугільної промисловості І.С. Насалик та секретар РНБО О.В. Турчинов." Ээээ... Окей.

  ОтветитьУдалить
 15. "Хто ж відлучив Путіна і компанію від українських споживачів? Хто ці негідники, які викинули «Газпром» з України і почали купувати газ у Європі? Їх четверо: президент України П.О. Порошенко, прем’єр-міністр В.Б. Гройсман, міністр енергетики та вугільної промисловості І.С. Насалик та секретар РНБО О.В. Турчинов." Ээээ... Окей.

  ОтветитьУдалить
 16. Мне интересно неужели автор статьи думает что народ без мозгов. Европа такая дурная что покупает газ в Рашке дорогой а нам продает Норвежский газ дешевый. Мы миллионы вбухали в строительство нефтепровода Одесса броды что бы быть диверсифицировать поставки нефти и только сейчас ведем переговоры о загрузки его Азербайджанской нефтью. Мы за два года войны так и не смогли переделать тепловые электростанции с Антрацит на газовый уголь. Порошенко за два года ток и не вернул Донбасс, так и не поборол коррупцию, так и не вернул миллиарды Януковича и т.д.

  ОтветитьУдалить