Общее·количество·просмотров·страницы

суббота, 15 октября 2016 г.

Бандеровцы. Красным по черному.

  Слово є зброєю потужнішою за «Гради» та «Іскандери». Це добре розуміють у Кремлі, тому на пропаганду виділяють коштів більше, ніж на медицину, освіту та культуру разом узяті. А ми? Ми розуміємо, наскільки книга важливіша за тепловізори, берці, набої і тушонку?
Допоможіть народитися новій потрібній книжці


Ми починаємо підготовку до видання історико-публіцистичного розслідування ПАВЛА ПРАВОГО
«БАНДЕРОВЦЫ. КРАСНЫМ ПО ЧЕРНОМУ»
(Ангелы и Демоны Великой Войны)
Це буде чи не перша книга в Україні про ОУН та УПА, що її видано російською мовою. Звісно, розраховано її передусім на російськомовного читача Сходу та Півдня України. Сподіваємося, що в нас вийде зробити так, аби книга потрапила до кожної бібліотеки Донбасу. Але вона буде цікавою для кожного читача, незалежно до рівня його обізнаності про українські націоналістичні та повстанські рухи.
Прагнув не стільки навіть для інших - для себе з`ясувати: хто ж такі насправді є «бандерівці»? Злодії? Герої? Ангели? Демони? Чи всього потроху?
Книга намагається дати відповідь на найбільш розповсюджені та гострі питання про ОУН та УПА; спробуємо розвінчати міфи та пояснити легенди.
Хто насправді винен у «Волинській різанині»? Де шукати винуватців трагедії Хатині та Куропат? Як створювалася ОУН? Про справжні та вигадані бої УПА; про «Залізні хрести Шухевича», дивізію СС «Галичина», «відпочинок» Бандери в «апартаментах» концтабору Заксенгаузен і багато інших питань поговоримо ми на сторінках цієї книжки.
Читачі судитимуть наскільки вдалося наблизитися до об`єктивних оцінок такого непростого явища, як український повстанський рух та націоналістичні організації 20-40-х років. Скільки там героїзму, самопожертви, а скільки помилок і злочинів? Як це все зважити? І чи потрібно?

Хочете мати у своїй бібліотеці приміринк книги
«Бандеровцы» (Ангелы и Демоны Великой Войны).
Вартість примірника – 130 грн.
Карта «Приватбанку» 5168 7556 2991 5311
Отримувач коштів - Павло Бондаренко.
Допоможіть народитися потрібній книзі. Всім, хто пожертвує на видання від 100 грн гарантується примірник з авторським написом.

УВАГА! 
Для отримання книжки повідомте, будь ласка, місто, номер відділення "Нової пошти", свої ПІБ та номер телефону на одну з адрес:
Фейсбкук - https://www.facebook.com/urtab
Ел. пошта: urtab@ukr.net


З повагою,

ПАВЛО  ПРАВИЙ.

1 комментарий: