Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 23 октября 2016 г.

Книжки з іншою історією

Чиновники та дурисвіти від історії, які заполонили високі кабінети у Москві та Києві, продовжують нав`язувати нам уявлення про минуле нашого народу, вигідне тим, хто засів у Кремлі. 
«Не дамо переписати історію» - ось гасло, з яким вони йдуть на бій з небагатьма авторами, чиї погляди не вкладаються у прокрустове ложе офіціозу.
Відповім так: було б що переписувати. Бо те, що понаписували Фроянов, Мавродін, Толочко, Тихомиров та десятки інших академіків історією не є. Не витанцьовується вона у них. Не вимальовується, не викарбовується. Така, аби читати її було можливо без реготу та обурення.
Дозвольте ж рекомендувати вам книги, які змусять вас інакше поглянути на плоди багаторічних титанічних розумових зусиль викатник академіків і професорів. Тримайтеся за стільці і поїхали…


Звідки походить народ русів; чому «Норманська теорія» є брехливою; що насправді стояло за війнами, що їх вів Святослав Хоробрий; хто були його справжні батьки; якої віри дотримувалися Олег, Ігор, Ольга, Святослав, Володимир; чому російські історики вкрали справжній і головний титул київських князів?
Ну і головне, звідки єсть пішла Русь насправді, чому нам не дозволяють знати справжню, величну історію Києва, роблячи з наших пращурів диких бородатих язичників, котрі до приходу царгородських попів не вміли читати й писати.
Про це та багато іншого у книзі
«Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий»
Вартість книги - 120 грн
Відтепер кияни та гості столиі можуть придбати цю книгу в книгарні іидавництва "Смолоскип" вул. Межигірська, 21 (ст. м. "Контрактова площа".

Чи хрестився Володимир Великий у Херсонесі? Чи хрестив він Русь у 988 році? А, може, це одна грандіозна містифікація? Навіщо Володимиру одружуватися саме на принцесі Анні? Чому Борис та Гліб становили смертельну небезпеку для Костянтинополя, хто і за що їх убив? Навіщо Катерина ІІ спалила оригінал «Повісті минулих літ» у своєму каміні й наказала Мілеру та Шльоцеру створити фальсифікований літопис? Чому у ХІ сторіччі на Русі масово пере освячувалися церкви і що стоїть за військовим походом русинів на Царгород у 1043 році.
Ну і зрештою: хто і за що отруїв Великого князя Київського Володимира, чому храми, що він їх будував, не відповідають православним канонам і про те чи насправді Русь до легендарного хрещення 988 року була дикою, відсталою язичницькою державою, яка торгувала виключно медом, воском, рабами та шкурками білок.
На ці та багато інших питань шукає відповіді історичне розслідування
«Владимир. Крещение ложью»

Ціна книги - 200 грн

НА ЖАЛЬ У ПРОДАЖІ ВІДСУТНЯ
Наклад розпродано. Наразі готується додатковий. Слідкуйте за новинами на блозі або на сторінці Фейсбуку, зазначеній нижче. 

Як придбати?
Передплата на картку Приватбанку 5168 7556 2991 5311

Повідомте про передплату у листі на одну із вказаних нижче адрес із зазначенням кількості примірників, міста, номеру відділення Нової пошти, телефона отримувача, на чиє ім`я має бути підписано книжки. 


Замовлення на електронній адресі  urtab@ukr.net

Або у особистому листі у Фейсбуці https://www.facebook.com/urtab


З повагою, 
ПАВЛО  ПРАВИЙ (Бондаренко)

1 комментарий:

  1. ПВЛ це взагалі збірка попівських вигадок. (до речі - mail.ua це той самий московський mail.RU...)

    ОтветитьУдалить