Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 5 июня 2017 г.

МОНСТРИ

Володя Ульянов навчився ходити лише у 3 роки. Він мав непропорційно велику голову і коротенькі ніжки, тому центр ваги у нього було зміщено, хлопчик повсякчас падав. Через це Володя казився і щосили лупив лобом об підлогу, аж стіни будинка двигтіли. Як згадувала пізніше сестра вождя Марія, батьки дуже боялися, що через це Володимир Ілліч виросте недоумком.
А Фелікс Едмундович Дзержинський у дитинстві був релігійним фанатиком. Він мріяв стати єзуїтом, тому в іграх знущався над молодшими сестрами і братами, змушуючи їх голинами стояти навколішках і молитися. Грався у інквізицію. Вкрай торкнувся, коли під час ігор випадково застрелив з рушниці сестру Ванду. Навчався вкрай погано. Зрештою влаштував в гімназії огидну істерику і родичі змушені були забрати його з навчання з незадовільними оцінками. «Добре» мав лише з Закону Божого.

Пішовши у революцію, став таким само божевільним фанатиком, час від часу навіть Ленін змушений був зупиняти порив Дзержинського розстрілювати і розстрілювати. Навіть рідного брата наказав розстріляти «за шкідливі розмови».
А Серго Орджонікідзе був буйним божевільним. У прямому сенсі. Він теж, як і Дзержинський, не довчився у гімназії. Теж мав незадовільні оцінки і конфліктував з оточуючими. Вигнали з навчання за те, що у нападі неконтрольованої люті зірвав зі стіни портрет царя й почав, бризкаючи слиною й вигукуючи щось незрозуміле, топтати його ногами.

А ось Симон Аршакович Тер-Петросян,  більш відомий як Камо. Друг дитинства Сталіна. Його з реального училища вигнали за неадекватну поведінку. Абсолютно закінчений психопат. Отримував насолоду, убиваючи людей. Професійний бандит, терорист і кілер. Він навіть болю не відчував, що є одним з симптомів буйного божевілля. Його випадок був настільки відомий, що більшовицька пропаганда не змогла приховати, тому оголосила, що Камо, бачте, божевілля лише симулював. Навіть міф про зіниці видатного революціонера вигадали.


До речі, Камо по життю був косоокий.

Лев Давидович Бронштейн (Троцький) – головний вождь більшовицького перевороту. Фанатик. Люди, кі його знали близько, говорили коротко: божевільний, шизофренік.

Був собі такий видатний більшовик Бела Кун. Мадяр за національністю. В Угорщині його прозвали «божевільний убивця». Троцький послав його у Крим із завданням «Щоб Чорне море стало червоним». Закінчений психопат. Лише в Криму утопив без суду 80 тисяч людей. З 1923 року «смотрящій» від ВКП(б) над комсомолом. Керував Комінтерном.

Про Якова Мойшевича Свердлова взагалі мовчу. Там був такий комплекс Наполеона і маніакальна жадоба одноосібної влади, що Ленін наказав Яшку отруїти. До речі, улюблениць Свердлова – моторошний маніяк Бела Кун. Одне це є чудовою характеристикою формально першої особи РСФСР.

А ось і сам товариш Сталін. Мав вроджену патологію – генетичну хворобу Ерба, через що у нього всохла ліва рука. Знаменитий психоаналітик Еріх Фромм встановив діагноз «вождю усіх часів і народів»: несексуальний садизм. Саме Сталін наказав чекістам впровадити тортури.

Знаменитий психіатр і невропатолог Володимир Бехтєрєв, оглянувши Сталіна у 1927 році встановив діагноз: параноя. Наступного дня вчений помер. Офіційна версія – отруївся неякісною їжею. В 1937 році діагноз Бехтєрєва підтвердив професор Дмитро Плетньов, додавши: манія величі та манія переслідування. Після чого теж прожив не довго – через кілька місяців його розстріляли.
Подивишся на усіх їх і якось незатишно стає. Наче до бісів потрапив. Яку державу, яке суспільство могли подувати ці нелюди?  Біси і є. І влада їхня бісівська. Була.
І не треба мені розповідати на тему «серед комуністів теж були люди». Були. Тільки все ж таки вони виконували накази Леніна, Свердлова, Троцького, Сталіна… Моторошні, злочинні накази. А якщо не виконували – ставали до стінки.
ГУЛАГ – найбільша в історії людства система концтаборів, це – комунізм.
Голодомори – найстрашніші злочини проти людяності, це – комунізм.
Колгоспи, в яких, не розгинаючи спини, від зорі до зорі за «трудодні» або копійки гарували кріпаки ХХ сторіччя, яким навіть паспортів не давали – це комунізм.
94,5 мільйони жертв на всіх континентах, від СРСР і Китаю до Камбоджі та Африки – це комунізм.
Справжній.
ПІСЛЯ НАПИСАНОГО.
Готується до друку нова книга ПАВЛА  ПРАВОГО «Картонні герої».

Про книгу та умови пільгової передплати тут: http://pavlopraviy.blogspot.com/2017/05/blog-post_23.html

  

Комментариев нет:

Отправка комментария