Общее·количество·просмотров·страницы

понедельник, 24 августа 2015 г.

Це не язиком молоти...

Сьогодні Президент вручив бойові прапори командирам шести знов сформованих бригад. Ще одна у стадії завершення формування. Сім бригад набрано, навчено, сколочено, озброєно. Для всіх шести створено місця дислокації з ангарами, їдальнями, казармами, банями, туалетами, зброярнями, складами, караулками і безліччю іншого, що називається інфраструктура.


Це після того, як 23 роки армію лише грабували, роззброювали, розвалювали й дискредитували. Лише військовий може оцінити увесь масштаб перетворень в нашій армії. Лише військовому дано оцінити насільки титанічні зусилля й шалені кошти пішли на те, аби все це зробити.
Кравчук, Ющенко, Кучма, Тимошенко, Гриценко розпинаються в критиці як не треба робити. Тепер вони знають, як не треба - коли історія викинула їх на звалище. Але ось питання: скільки бригад вони сформували?
Чому в часи Кучми та Ющенка потужна Новоград-Волинська дивізія перетворилася на кволу бригаду, в якій не всі солдати вміли стріляти? Вже у ході війни довелося перевчати, доукомплектовувати й доводити до нормального морально-психологічного стану, коли вона стала тим, чим є - грізною "тридцяткою", якої бояться та поважають вороги? Хто це зробив? Тимошенко? Ющенко? Може, великий правдолюб і полководець полковник Гриценко? Ні,пан Гриценко відзначився лише тим, що продав 5 земельних ділянок в Криму, що належали ЗСУ родині Януковичів.
Цьогоріч деякі військові льотчики вперше за час служби підняли свої машини у повітря. Чому вони не літали в часи прем`єрсва Тимошенко? Здається, вона колись обіцяла професійну армію, будучи прем`єром? Чому їхньою бойовою підготовкою не займалися Гриценко, Кузьмук, Ющенко? Як поглянеш у телевізор - самі видатні полководці з екранів розповідають що у нас неправильно. Як зазирнеш у Фейсбук - десятки видатних стратегів обох статей віщують з кухонь як треба воювати й розбудовувати армію.
Але чомусь саме зараз на озброєння армії пішли бойові модулі «Шквал», сучасні снайперські гвинтівки українського виробництва, станкові гранатомети новітнього зразка, нова бойова форма. В часи Кучми було прийнято на озброєння найкращий у світі танк Т-84У «Оплот», яких за 14 років Кучма, Ющенко, Тимошенко, Єхануров, Гриценко випустили аж… 10 одиниць! Десять! За чотирнадцять років! Спеціально для парадів.
Коли керували ці люди, в Україні був мир. Були гроші. Економіка не потерпала від російської агресії. Але ці люди випустили 10 танків «Оплот», аби показувати на парадах. І десяток БМП-1У з бойовим модулем «Шквал». Теж для парадів. Вони полюбляли помпезні паради. Як зараз полюбляють повчати як треба будувати армію і вести війну.
Кращий в світі танк Т-84У "Оплот". За часів Кучми-Кузьмука
подубодавно 10 одиниць. За часи Ющенка - 0. Тимошенко - 0.
Гриценко - 0. Єхануова - 0.

БМП-1У з бойовим модулем "Шквал". За часів Кучми-Кузьмука
побудовано 10 одиниць. За часів Ющенка- 0. Тимошенко - 0.
Гориценко-0. Єханурова - 0.

А скільки новітніх снайперських гвинтівок розробили й поставили
у війська Мочанов, Корбан, Тимошенко, Гриценко?

В часи Ющенка й Гриценка практично повністю знищено військову розвідку бо, виявляється, Україна не мала потенційних ворогів, тож не було проти кого розвідці діяти. «Справжній полковник» пан Гриценко фактично повністю знищив військову розвідку! Тепер він займається критикою діяльності Порошенка, Муженко, Бірюкова. І якась баба Параска, дивлячись чергову серію мильної опери під назвою «Свобода слова», згідно киває: так, так, всюди зрада… Гарно що у нас на посту бойовий полковник Гриценко – він викриє всіх тих зрадників, що намагаються неньку на фабрику у Липецьку поміняти…
Але вручив прапори шістьом бригадам сьогодні не Ющенко, не Мочанов, не Бутусов, не Кравчук і навіть не баба Параска. І суперсучасні снайперські гвинтівки VRP.308, VRP.338LM та станковий гранатомет УАГ-40 випущено не на заводах баби Параски, Ющенка і Мочанова.
Баба Параска та Мочанов звично почнуть шукати негатив. Вони б і Христа оголосили зрадником, якби той раптом зявився перед їхні очі. Вони тепер почнуть розповідати, що сім бригад - це мізер, треба 70, 100, 1000. Що снайперські гвинтівки виробляються на заводі Порошенка, отож він заробляє на війні. Все робиться не так. Всюди зрада. От якби дали Гриценко та Тимошенко ще раз порулити державою – вони б показали… Як відомо, язиком молоти - не жорнова крутити.
З днем відновлення незалежності України, друзі! І хай ще багато недоліків у нас і помилок, але - шлях подолає той, хто йде.
І не дивіться ви «Свободу слова», не псуйте собі нерви й не робіть із себе тих, ким вас хочуть зробити мочанови…


ПАВЛО  ПРАВИЙ

Комментариев нет:

Отправка комментария