Общее·количество·просмотров·страницы

воскресенье, 14 мая 2017 г.

Кащєєва голка "Русского мира"

Увесь «Русский мир» тримається на двох величезних міфах. Ці міфи настільки потужні й настільки важливі, що в разі їхнього зникнення зникне як така і Росія в її нинішньому вигляді.
Основа «Русского мира» лежить не у XVII, не у XVIII і навіть не ХХ сторіччі. Вона лежить у сторіччях ХІ та ХІІ, коли писалася та «редагувалася» знаменита «Повість минулих літ» - це моторошний поклеп на наших пращурів, цей брехливий «документ», який ллє бруд на нашу з вами історію.
Не поспішайте крутити пальцем біля скроні. Бо вас ПРИВЧИЛИ вважати «Повість…» видатним документом давнини. Привчили московські правителі. Аби ми виховувалися у правильному дусі.
Насправді у тому пасквілі викладено два основних постулати, на яких зараз тримається те, що зветься «Русским миром».
Постулат перший: Русь хрестилася від Візантії князем Володимиром і сам він прийняв хрещення у кримському Херсонесі від «попів грецьких». Саме тому Крим є сакральною власністю Москви, про що неодноразово розповідав Путін.
Проте нам треба знати те, про що за наказом з Кремля не написано в наших шкільних підручниках: у жодному закордонному літописі, в т. ч. і в візантійських того періоду немає жодного слова про хрещення Русі у 988 році. Навіть у візантійських. Спитайте себе чому а ми підемо далі.
Постулат другий: Русь побудували варяги. Рюрик – варяг. І Олег. І Ігор – теж. З Швеції приплили. І першим містом, яке вони заснували – це Великий Новгород, що в Росії.  Відтак якщо Київ – «мать городов русских» (цікаво, чому «мать», якщо Київ чоловічого роду), але Новгород – це «отец».
Відтак в російській Вікіпедії зникла навіть сторінка «Киевская Русь». Не було її ніколи. Тепер існує сторінка «Древнерусское государство», котре, виявляється, варяги побудували у Новгороді, потім воно просунулося на землі нинішньої Московської області, а уже пізніше ПРИЄДНАЛО до себе Київ.
Проте нам треба знати те, що за наказом з Кремля не написано в наших шкільних підручниках. Міф про «призвання Рюрика» було вставлено у «Повість минулих літ» за наказом Катерини ІІ у 1764 році вирізав з «Повісті…» восьму сторінку, а на її місце вклеїв дев’яту. Це якраз те місце, де містилася інформація про походження рюриковичів.
А справжній текст «Повісті минулих літ» Катерина ІІ спалила. Аби навіть у такому, фальсифікованому для власних потреб ще Володимиром ІІ Мономахом та його сином, не хвилювала розум тих, хто її читатиме.
Так і живемо ми нині, вигодовані на ублюдочній Норманській теорії, згідно з якою дикі наші пращури призвали до себе варягів, бо «порядку у них не було».
Та і який порядок, якщо дикі бородаті слов’яни не вміли ані писати, ані читати, ані книжки писати і церкви будувати; якщо вони були дрімучими язичниками, що молилися пенькам, болоту та колодами різьбленим липовим і лише з хрещенням у 988 році на Русь грецькі попи принесли книжну грамотність, вміння рахувати на пальцях та будувати церкви.
А ще спитайте себе, чому ПМЛ написано у Києво-Печерській лаврі, яка тоді лаврою не була, а була дрібним монастирем, одним з багатьох, в якому сиділи монахи—ісіхасти, читай – шпигуни Константинополя. Офіційні літописи Руси мали б писатися в Десятинній церкві, на це князь храму величезні кошти асигнував. Офіційні літописи мали писатися у Святій Софії – кафедральному храмі, резиденції митрополита (патріарха). Чому ті літописи «не збереглися», а літопис, писаний під керівництвом візантійських монахів – «зберігся»?

Тоді що ж було насправді? Хто такий Рюрик? Чиєї крові буде? Звідки прийшов до Києва? Чому Москві вигідна Норманська теорія? Навіщо Святослав воював з Хозарією та Візантією і хто насправді були його батьки? Як звали його дружину, що народила спадкоємців трону Ярополка та Олега?
І головне: в чому є велика таємниця Києва, настільки велика, що Москва, Фанар і Ватикан кістками ляжуть, аби її не було розкрито; аби зберегти міфи про «хрещення Русі 988 року» та «Норманську теорію»?

Тут, до речі, схована і та голка, зламавши яку, зламаємо і «Русский мир». Тут його смерть.

Про це читайте в книзі Павла Правого
«СВЯТОСЛАВ, КАГАН РУСІВ. УБИТИЙ ТА ОББРЕХАНИЙ.
Вартість книжки – 120 грн. Передоплата. Пересилка Новою поштою.
 Картка «Приватбанку» 5168 7556 2991 5311
Отримувач – Павло Бондаренко
УВАГА! Важливо!
Перерахувавши кошти по передплаті, або в якості спонсорської допомоги, обов’язково повідомте про себе. П.І.Б., місто, номер телефону та відділення Нової пошти, куди ми маємо переслати книжку з автографом автора, а також бажану кількість примірників на адресу: 
urtab@ukr.net

2 комментария:

  1. Этот комментарий был удален администратором блога.

    ОтветитьУдалить
  2. Этот комментарий был удален администратором блога.

    ОтветитьУдалить