Общее·количество·просмотров·страницы

четверг, 28 мая 2020 г.

«ВИНИЩУВАЧ МАРШАЛІВ». ТАЄМНИЦЯ ПОЛЬОТУ РУСТА


28 травня 1987 року 18-річний німецький спортсмен Матіас Руст на літаку «Cessna 172B Skyhawk» здійснив несанкціонований політ з Фінляндії до СРСР, приземлившись у Москві на Москворецькому мосту й виїхавши літаком на Красну площу.


Незважаючи на те, що Руст живий-здоровий, жодної версії мотивів його вчинку досі не існує. Він стверджує, що то був «жест миру». Проте кілька обставин залишають серйозні питання.

По-перше, Руст діяв за заздалегідь розробленим планом уникнення спостереження радіолокаційними станціями Фінляндії, а коли Cessna зникла з екранів радарів і було запущено рятувальну акцію, на маршруті польоту виявили масляну пляму, що дає підстави вважати здійснення інсценування аварії.

По-друге, попри запущений кимось (цікаво, ким) міф, що система ППО СРСР «прогавила» Руста, це не так. Його літак було досить швидко виявлено, його супроводжували винищувачі ППО, але потім порушника «загубили». Офіційно через те, що «недосвідчений молодий лейтенант» під час зміни кодового номеру системи «свій-чужий» дав літаку Руста позначку «свій». Те, що якийсь лейтенант, котрий прослужив менш ніж рік, опинився головним у нештатній ситуації на командному пункті округу ППО - маячня.

По-третє, є свідчення на рівні генералітету, що літак Руста дозаправляли просто на дорозі під Старою Руссою і що до цього польоту прямо причетний тодішній заступник голови КДБ СРСР Володимир Крючков, котрий діяв за прямої санкції Горбачова. На Крючкова після цього посиплеться цілий дощ звань та посад.

По-четверте, на хвостовому оперенні літака Руста після приземлення на Красній Площі чітко зафіксовано символічне зображення атомної бомби і це не фотошоп. Його не було під час вильоту з фінського аеропорту Гельсінкі-Малм. Зрозуміло, що крилатих художників, котрі могли б нанести цей малюнок у повітрі, не існує. Так само, як Руст не міг у польоті перевдягнутися із джинсів та сорочки кольору хакі, в яких він був у Хельсінкі, у червоний комбінезон, у якому його зафіксовано на фото.

По-п`яте, особистість самого Руста. Судячи з його пізнішого способу життя (щонайменше два кримінальних злочини), КДБ могло знайти на нього якийсь компромат і завербувати. По свіжих слідах його матір заявила західним журналістам: «Я просто не знаю що вам відповісти... Я гадаю, його до цього змусили».

Очевидно одне: політ Руста було використано Горбачовим і його командою, аби «звалити» з посади Міністра оборони СРСР Соколова та старий радянський генералітет. Не можна було просто заявити: ми капітулюємо у Холодній війні і за умовами маємо радикально скоротити армію. «Винищувачем маршалів» назвала Руста західна преса.

До речі, у якийсь момент Руст визнав, що далеко не юнацький романтизм погнав його під радянські винищувачі - тим навіть стріляти не потрібно було - достатньо пройтися повз легеньку «Цесну» на форсажі, аби та розвалилася. Як заявив Руст, до польоту його спонукав «провал» саміту у Рейк’явіку.

Це зараз зустріч Горбачова з Рейганом у столиці Ісландії 11-12 жовтня 1986 року оцінюється як капітуляція СРСР. А тоді вважали, що оскільки не було досягнуто жодних офіційних домовленостей, саміт був невдалий. На початку процесу «почесної капітуляції» Горбачову за всяку ціну було треба прибрати з керівництва Збройними силами СРСР «яструбів».
І їх прибрали...

P.S. Дуже часто справжня історія виглядає далеко не такою, якою її малюють у шкільних підручниках та популярних телепередачах. Існує інша, таємна історія, що її показувати громадянам не годиться. Минуле СРСР, а до того Російської імперії, а до того Москеовського царства в цьому контексті дуже цікаве.
«ТАЄМНА ІСТОРІЯ МОСКОВІЇ У ПОРТРЕТАХ ЇЇ ВОЛОДАРІВ»

Так називається нова книга, автором якою маю честь бути. Наразі готується її видання. Ви можете поєднати корисне із приємним і допомогти здійсненню важливого проекту, отримавши до того ж цікаву книгу (автограф гарантується).

Наразі акумульовано близько 80% мінімально необхідних для її видання коштів. Передплативши (передзамовивши) за пільговою ціною цю книжку, ви таким чином частково профінансуєте її народження.

Також висловимо величезне слов’янське «дякую», у тому числі й на сторінках книги меценатам та спонсорам, котрі нададуть посильну фінансову допомогу. Завдяки цьому ми матимемо змогу частину накладу дарувати науковим та публічним бібліотекам, військовим частинам, шпиталям тощо.
Передплатна ціна книги - 180 грн.

Картка Привату 4149 4991 1119 3197

УВАГА! Обов`язково напишіть листа на ел. адресу urtab@ukr.net
з поміткою «Таємна історія». Повідомте свої ПІБ, номер телефону, місто та номер відділення нової пошти, на яку має прийти книжка.

Щиро ваш
ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко)

1 комментарий:

  1. Я порекомендую всем, кто ищет кредит для бизнеса, г-ну Бенджамину, который помог мне с кредитом в четыре миллиона долларов, чтобы начать свой бизнес, и это было быстро. Когда я получил от них кредит, было удивительно, насколько легко им было работать. Процесс был быстрым и ненадежно. Это был определенно положительный опыт. Избегайте мошенников и свяжитесь с г-ном Бенджамином. lfdsloans@outlook.com. WhatsApp ... + 19893943740. Если вы ищете бизнес-кредит.

    ОтветитьУдалить